• GoHome Professional
nepremicnine.net do 270 m2 do 789 eur/m2 do 62000 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremicnine.net do 270 m2 do 789 eur/m2 do 62000 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 270 m2 do 789 eur/m2 do 62000 eur najceneje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 270 m2 do 789 eur/m2 do 62000 eur najceneje" je bilo najdenih 153 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 503 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 40000 eur
    • do 50000 eur (povprečna cena)
    • do 60000 eur
    • do 500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 31.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 58.000 €, 100,00 m2 cca 580 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.09.2025 - 90.000 €
24.02.2026 - 85.000 €
10.03.2026 - 61.000 €
31.03.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

100 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, 609 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR V osrčju mirne vasi Konec (krajevna skupnost Podgrad), pod obronki Gorjancev, je naprodaj starejša domačija, ki obsega: stavbno zemljišče v velikosti 609,00 m2, na katerem stoji Stanovanjska....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M/3 nad., prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmerijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
  Hiša, SVETA TROJICA, 59.000 €, 121,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: sv. trojica v slovenskih goricah ID oglasa: 490151007-326 Ogled oglasa na strani ponudnika V Oseku, razpršeni vasici na ravnem in gričevnatem področju občine Sveta Trojica v Slovenskih goricah, je na prijetnem mirnem osončenem griču naprodaj starejša hiša letnik 1930, delno....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 59.000 €, 99,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-161 Ogled oglasa na strani ponudnika V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m 2. Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje in mansarda neizdelana. Kot je razvidno iz slik tudi inštalacije,....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 59.000 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

84 m2, vrstna, zgrajena l. 1948, 1.482 m2 zemljišča, P+M, Idilična starejša hiša v Mihovcih čaka na vas, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Na podeželju v Mihovcih, v Veliki Nedelji, se nahaja starejša, podeželska hiša, ki čaka na svojega novega lastnika. Ta nepremičnina, zgrajena julija....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 59.000 €, 120,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V bližini vrtec, šola, trgovina, gostilna, pošta, cerkev, asfaltni dostop .

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 59.000 €, 86,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-523 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo objekt letnik 1975, voda, elektrika, priprava za možnost 3f priklopa, kritina stara cca 20 let- tegola, pod ,kritino položena prevleka za izdelavo bazenov, bakreni žlebovi, izolirano z 10 cm stiroporom....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmetijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
  Hiša, HRAST PRI JUGORJU, 59.000 €, 133,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.12.2023.,

www.indomio.si

133,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 22.389 m2 zemljišča, Starejša kmečka hiša z dodatnim kmetijskim objektom na parceli. Poleg parcele pripadajoče hiši se prodaja tudi 21250 m2 kmetijskega zemljišča, ki pripada kmetiji. Hiša se nahaja v središču naselja Hrast pri Jugorju, od glavne....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 68.900 € na 59.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 59.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.10.2025 - 68.900 €
15.05.2026 - 59.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

119,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, 22.546 m2 zemljišča, P+M, Stara Kmetija Ljubno ob Savinji, prodamo. Cena: cca 59.000,00 EUR Prodaja stare kmetije na idilični lokaciji Ljubno ob Savinji Iščete miren kotiček v naravi, kjer se zgodovina prepleta z neokrnjeno lepoto Savinjske....

 
 
 
  Hiša, SREDIŠČE OB DRAVI, 59.900 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.10.2024.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 2.368 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 59.900,00 EUR V mirnem, urejenem naselju stanovanjskih hiš, na obrobju občine Središče ob Dravi, Vam v nakup ponujamo starejšo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem. Hiša, ki je bila zgrajena leta....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 59.990 €, 153,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

153,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 890 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 59.990,00 EUR Samostojna hiša v Moravcih v Slovenskih goricah – idealna priložnost za investicijo ali vaš sanjski dom Prodamo samostojno hišo na čudoviti lokaciji v osrčju termalnih vrelcev, obdano z zelenjem....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 60.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-421 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubstavi, razvejanem gričevnatem naselju občine Videm, prodamo večjo posest, ki skupaj meri kar 104.915 m2 zemljišča, od tega je kar dobrih 5,6 ha mešanega gozda, razpršenega v več delih, dobre 4,7 ha je kmetijskih površin,....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 60.000 €, 79,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerno tudi za vikend. .

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 63.000 €, 150,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, sredi vasi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine 150,00 m2 , zgrajene l. 1983 , do III. gradbene faze . Hiša je zasnovana v treh etažah, P + N + M, ki so povezane z notranjimi stopnicami. Zemljišče obsega cca. 918,00 m2 površine, ravna vhodna lega. Zemljišče....

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 63.500 €, 179,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-55 Ogled oglasa na strani ponudnika V belokranjski vasi Zilje nad reko Kolpo posredujemo pri prodaji stare kmečke hiše s pomožnim objektom ter s kmetijskim zemljiščem v izmeri 4.356 m2. Objekt je dvoetažen s pritličjem in nadstropjem, podstrešje je neizkoriščeno.....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 64.000 €, 111,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-268 Ogled oglasa na strani ponudnika Le 1,5km vožnje iz naselja Mestinje je naprodaj hiša z gospodarskim poslopjem ter manjšim skladiščnim prostorom. Hiša neto tlorisne površine 111m2 stoji na samostojni parceli (806m2) in je opremljena s komunalnimi priključki,....

 
 
 
  Hiša, BRATONCI, 64.900 €, 89,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

89,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, 1.738 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 64.900,00 EUR BRATONCI – prodamo samostojno hišo z velikim zemljiščem na lepi mirni lokaciji Na mirni in urejeni lokaciji v Bratoncih prodamo samostojno hišo v....

 
 
 
  Hiša, PRESERJE, 65.000 €, 146,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Pogoj prodajalca za sklenitev prodajne pogodbe je, da mu kupec poravna 2%davek na promet nepremičnine. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano!....

 
 
 
 
-32%

Spremembe cen iz 95.000 € na 65.000 € z dne 22.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 65.000 €, 128,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 88.000 €
23.01.2026 - 65.000 €
30.01.2026 - 53.000 €
13.02.2026 - 145.000 €
10.03.2026 - 185.000 €
13.03.2026 - 135.000 €
28.04.2026 - 280.000 €
01.05.2026 - 135.000 €
08.05.2026 - 95.000 €
22.05.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GABRJE, Ruparjev dol, prodamo stanovanjsko hišo, površine stavbe 128,00 m2 , zgrajene l. 1879, in zasnovane v treh etažah, K + P + M . Zemljišče obsega 475,00 m2 površine okoli stavbe, ravne lege ter neposredno ob javni asfaltirani cesti. Po namenski rabi je 100% stavbo zemljišče....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORMOŽ, 65.000 €, 125,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

125,2 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1924, klet, naprodaj opremljen gostinski lokal v ormožu, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Lokal se nahaja v centru Ormoža, v poslovno stanovanjskem objektu - kletni prostor. Objekt je letnik izgradnje 1925, gostinski lokal pa ima 125, m2 neto tlorisne....

 
 
 
  Hiša, IVANJKOVCI, 65.000 €, 133,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-508 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ivanjkovcih ob regionalni cesti Ormož - Ljutomer prodamo starejšo visoko pritlično hišo letnik 1800, nazadnje v manjšem delu obnovljeno 2021, skupne površine 132,60 m2. Zemljišče pod in ob hiši meri skupno 6.046 m2 in je....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRHNIKA, 66.555 €, 78,30 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

ODDAMO IZJEMNO POSLOVNO PRILOŽNOST – VIDEN POSLOVNI PROSTOR Z IZLOŽBO, LASTNIM VHODOM IN PARKIRIŠČI .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRHNIKA, 66.555 €, 78,30 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V sklopu večjega poslovnega kompleksa, na vidni in frekventni lokaciji je na voljo prostor, ki je namenjen neživilski trgovini, za opravljanje pisarniške, storitvene, agencijske ali druge dejavnosti. Poslovni prostor - lokal se nahaja v pritličju poslovne stavbe, z lastnim vhodom.....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 66.900 €, 98,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

98,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, 620 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 69.900,00 EUR MURSKA SOBOTA – PRILOŽNOST ZA GRADNJO ALI PRENOVO V Murski Soboti prodamo delež nepremičnine z veliko možnosti za ureditev po lastnih željah. Na parceli velikosti 620 m² zazidljivega zemljišča....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 67.990 €, 130,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-147 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji vikendice v Sladki Gori, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 2864 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 130 m2 skupne površine. Pred hišo je zakopan zalogovnik za deževnico 8000 L, ki je namenjen....

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 68.000 €, 156,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

156,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, 6.213 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na obetavni lokaciji pred naseljem Rimske Toplice, kjer se stikata narava in udobje vsakdanjega bivanja, imamo na voljo nepremičnino z izjemnim potencialom za gradnjo novega doma ali investicijski....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 127-153 (od skupaj 153)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.