• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur najdražje - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur najdražje - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur najdražje" je bilo najdenih 1 147 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.453 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 160000 eur (malo cenejši)
    • 170000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-4%

Spremembe cen iz 130.000 € na 125.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LITIJA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.07.2025 - 150.000 €
08.11.2025 - 140.000 €
17.01.2026 - 130.000 €
14.03.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI, PUNGRT 2 IN 4 - Prodaja, Hiša Samostojna .

 
 
 
  Hiša, CELJE, 125.000 €, 179,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možnosti prodaje: V trenutni fazi izgradnje Sodelovanje pri dokončanju projekta po vaši zamisli Na ključ po našem projeku Lastnosti: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Bivalna površina: 179 m2 Velikost zemljišča: 662 m2 Projekt v skladu z okolico in urbanističnim načrtom Moderna....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo enoto dvojčka na lepi in mirni lokaciji, odmaknjeni od starega mestnega jedra slab kilometer. V neposredni bližini so bolnica, zdravstveni dom, šola, vrtec, nakupovalni center z kinodvoranami, stadion in športno rekreativni center. Dvojček se bo nahajal na Lebanovi ulici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 125.000 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je poslovni objekt ali se preuredi v stanovanje. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 125.000 €, 98,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, spalnica,otroška soba, sanitarije. Celotno stanovanje je moderno zastavljeno z visokocenovno opremo. Stanovanju pripada klet, z dnevno svetlobo, velikosti 14 m2, ki je trenutno urejena kot pisarna, ter dva parkirna....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 125.000 €, 100,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velikost: 100,00 m 2 Nadstropje: P+M Št. spalnic: 2 Št. kopalnic: 1 Shramba Ločen WC Zemljišče: 1.272,00 m 2 Vseljivo takoj Notarsko overjena pogodba Balkon Parkirno mesto Terasa Vrt Ogrevanje z radiatorji Klimatska naprava D (60 - 105 kWh/m2a) Ogrevanje na elektriko Ogrevanje na....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 125.000 €, 51,50 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

I D oglasa: 490391008-518 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju Trgovskega centra WTC, na Dunajski cesti 158. Prostor je opremljen za pisarniško dejavnost. Zaradi lege v pritličju je primeren tudi za različne....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 125.000 €, 127,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.shrani.si/f/C/6K/2aSco5F6/31082010035.jpg .

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA ŠČAVNICA, 125.000 €, 67,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 24.427 m2 zemljišča, prelepa sončna lokacija bolj na samem, iščete prav to?, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR PRELEPA SONČNA LOKACIJA BOLJ NA SAMEM – IŠČETE PRAV TO? Na izjemno mirni in sončni lokaciji, obdani z naravo, se nahaja čudovita kmetija,....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 3/4 nad., Opremljeno 2,5 sobno stanovanje v Trbovljah, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvoinpol sobnega stanovanja v naselju Šuštarjeva kolonija v Trbovljah. Nahaja se v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, KOSTEL, 125.000 €, 95,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....

 
 
 
  Poslovni prostor, ANKARAN, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2023.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, v stavbi zgrajeni l. 1995, P/5 nad., Poslovni prostor v centru Ankarana, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Prodajamo poslovni prostor v pritličju poslovno-stanovanje stavbe v Ankaranu. Nahaja se v centru kraja, kjer je banka, pošta, občina, lekarna, nekaj....

 
 
 
  Hiša, DOLENJI BOŠTANJ, 125.000 €, 110,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2025.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2023, 383 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Lokacija: stanovanjska hiša se nahaja v naselju Dolenji Boštanj. Odlikuje jo odlična mikrolokacija, ki zagotavlja zasebnost in omogoča enostaven....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1957, P/2 nad., Prostorno lepo urejeno,opremljeno pritlično stanovanje s posebnim lastnim vhodom v tristanovanjski stavbi, etažna lastnina je urejena.Razporeditev prostorov: predsoba, kopalnica z WC-jem, kuhinja, dnevna soba, tri spalnice.Izhod je na lepo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 130.000 € na 125.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMARTNO PRI LITIJI, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 150.000 €
08.11.2025 - 140.000 €
11.01.2026 - 130.000 €
13.03.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 520 m2 zemljišča, P+M, V samem centru kraja prodamo zaključeno posest, na kateri se nahajata dve starejši hiši z gospodarskim poslopjem. Električni priključek je eden za oba objekta, prav tako vodovodni priključek. Meje so urejene, razen na južni....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 125.000 €, 120,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Suhor 52 .

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 124.900 €, 228,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše z gospodarskim poslopjem (preša) v Ljutomeru (območje Spodnji Kamenščak), ki je bila zgrajena leta 1962 ter je potrebna obnove/adaptacije. Hiša stoji na zemljišču, ki je....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 124.900 €, 54,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

54,7 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1939, adaptiran l. 2005, Na frekventni lokaciji v Celju, prodamo lepo urejen poslovni prostor z ločenim skladiščem, lastnimi sanitarijami, posebnim zadnjim vhodom in možnostjo parkiranja dobesedno pred vrati, prodamo. Cena: 124.900,00 EUR Na....

 
 
 
  Hiša, ČRENŠOVCI, 124.900 €, 129,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2023.,

www.indomio.si

129 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2021, 927 m2 zemljišča, K+P+1, glede zadnje cenen obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 124.900,00 EUR V ČRENŠOVCIH prodamo opremljeno samostojno hišo z gospodarskim poslopjem in z zazidljivim zemljiščem na lepi mirni lokaciji.....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 124.000 €, 98,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, otroška soba, spalnica, sanitarije, velika terasa. Stanovanju pripada klet ter dva parkirna mesta. Nad stanovanjem je še neizdelana mansarda. .

 
 
 
  Hiša, BORAČEVA, 124.000 €, 135,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

135,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1993, 3.816 m2 zemljišča, Starejša hiša z gospodarskim poslopjem in garažo. Mirno naselje, par minut od Radencev, prodamo. Cena: 124.000,00 EUR Prodaja hiše z gospodarskim poslopjem in garažo – Boračeva, Občina Radenci V mirnem....

 
 
 
  Hiša, NOVA VAS NAD DRAGONJO, 123.000 €, 100,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

100 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 147 m2 zemljišča, P+1, V centru Nove vasi nad Dragonjo je naprodaj stavba potrebna celovite prenove, z velikim potencialom za ureditev prijetnega doma ali počitniške nepremičnine v mirnem istrskem okolju.Objekt obsega približno 100 m2 površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 122.500 €, 40,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma opremljem gostinski lokal 40m2, v obratovanju ze 30let. Lokal se nahaja za Bezigradom za Astro. Moznost pricetka dela - takoj. Vsi papirji urejeni. Moznost spremembe namembnosti v stanovanje. Mozna tudi oddaja za daljse obdobje, cena 750eur/mesec. Zdravstveni dom:....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 120.000 €, 45,80 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

PRODAMO PODATKOVNI CENTER, VELIK 45,8 m² .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 120.000 €, 112,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirnem okolju naselja Knežak je naprodaj starejša stanovanjska hiša, ki združuje tradicijo in funkcionalnost. Osnovno zgrajena leta 1904 kot pritlična hiša z mansardo, je bila leta 1984 nadzidana v sedanjo obliko (P+1+M). .

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 120.000 €, 170,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V naselju Jelšane , na dokaj samostojni lokaciji nedaleč od glavne ceste, prodajamo samostojno enonadstropno stavbo z urejenim bivalnim nadstropjem in poslovnim prostorom v pritličju. Hiša stoji na lepi, prostorni parceli z vrtom in ponuja zanimivo priložnost za bivanje, poslovno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo 2-3 sobno stanovanje v Centru ali bližini centra. Cena do 120000€. Zasebna ponudba. Hitro placilo. .

 
 
 
  Hiša, DIVAČA, 120.000 €, 130,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2025.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 301 m2 zemljišča, prodaja se gospodarski objekt v starem delu naselja Divača tlorisne velikosti 130 m2 na parceli velikosti 301 m2, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodaja se gospodarski objekt v starem delu naselja Divača tlorisne velikosti 130....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 120.000 €, 116,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-623 Ogled oglasa na strani ponudnika Boršt, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1902, obnovljeno 1975 (fasada), 1995 ( streha, okna), z uporabno površino 76,4m2, neto tlorisno površino 115,9m2, gospodarsko poslopje, zgrajeno 1888, obnovljeno 1930 ( streha), 1995 ( okna)....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 120.000 €, 152,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-467 Ogled oglasa na strani ponudnika Išče se nov lastnik čudovite posesti s pritlično hišo, ki se ponaša s sončno elektrarno, je v celoti opremljena, obnovljena in takoj vseljiva. Hiša obsega: -klet, velikosti 44m2, kjer je priročna kuhinja z jedilnim kotom, kurilnica,....

 
 
 
  Stanovanje, KOT, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-470 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližnji okolici Ptuja, prodajamo svetlo, udobno, povsem opremljeno stanovanje v 1.nadstropju večstanovanjske hiše. Stanovanje je bilo pred šestimi leti povsem obnovljeno, vključno z vsemi inštalacijami, podi, okni, vrati....

 
 
 
  Stanovanje, RADOVLJICA, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dve sobi, centralni hodnik, kopalnica in kuhinja z jedilnim kotom .

 
 
 
  Hiša, CELJE, 120.000 €, 90,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hiša je v bližini vseh infrastruktur,je samostojna z lepim razgledom na okolico. .

 
 
 
  Hiša, LOŽNICA, 120.000 €, 202,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

202,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 1982, 4.194 m2 zemljišča, K+P, Ložnica pri Makole ponuja mirno podeželsko okolje z veliko zasebnosti in stikom z naravo. Do Slovenske Bistrice je približno 10 km, kjer je vsa infrastruktura in avtocestni priključek Slov. Bistrica.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Vič, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

52,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1981, 2/2 nad., prodamo. Cena: 120.000,00 EUR V poslovni stavbi Gruda na Tržaški 132 prodamo svetel, urejen in lično opremljen pisarniški prostor s pripadajočim parkirnim mestom. Prostor je s stekleno steno pregrajen na dve ločeni pisarni ter s pisarniškim....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.11.2024.,

www.indomio.si

43 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, 523 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Manjša stanovanjska hiša ob gozdu. Hiša ima elektro priključek. Na parceli je tudi telekomunikacijski (optično) in vodovodni vod. Dosto po javni poti. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Jarše, 120.000 €, 168,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

168,4 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1987, K/3 nad., prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodamo poslovni prostor na Letališki cesti v Ljubljani - bližina BTCja Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v odlični lokaciji na Letališki cesti, tik ob ljubljanski obvoznici. Prostor je....

 
 
 
  Hiša, ROČINJ, 120.000 €, 161,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2024.,

www.indomio.si

161 m2, vrstna, zgrajena l. 1922, 326 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo v starem jedru vasi Ročinj, v spodnji Soški dolini, skozi katero teče smaragdna reka Soča. Celotna nepremičnina obsega stanovanjsko hišo s podstrešjem (161 m2), dvorišče (150m2)....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

70 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, 1.464 m2 zemljišča, "Očarljivo 3-sobno stanovanje v Savinjski dolini", prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo čudovito 3-sobno pritlično stanovanje v prijetnem okolju Šempetra v Savinjski dolini. Stanovanje se nahaja v mirni lokaciji v Zgornjem....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 463-504 (od skupaj 820)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled