• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 do 61000 eur najdražje - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremicnine.net do 280 m2 do 61000 eur najdražje - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 do 61000 eur najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 do 61000 eur najdražje" je bilo najdenih 277 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 889 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 57000 eur (malo cenejši)
    • 64000 eur (malo dražje)
    • do 769 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUTOMER, 45.000 €, 40,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2025.,

www.indomio.si

40 m2, samostojna, zgrajena l. 1880, 1.541 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Bučkovcih, razpršenem naselju gričev Male Nedelje (občina Ljutomer) prodamo starejšo, nebivalno hišo z letnico 1880, 40m2 skupne stanovanjske površine, stoji na skupno 1.541 m2 v celoti stavbnega....

 
 
 
  Hiša, PONGRAC, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

80 m2, dvojček, zgrajen l. 1971, 289 m2 zemljišča, Prijetna hiša v naravi, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Prijetna hiša, ki združuje udobno bivanje in objem narave. Nahaja se v mirnem kraju Pongrac v čudoviti Savinjski regiji. Ta hiša s 80 m² bivalne površine stoji na parceli 289 m²....

 
 
 
  Hiša, SEMIČ, 45.000 €, 36,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

36,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2021, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR SEMIČ, Smuška cesta, prodamo zidanico, velikosti 36,80 m2, zgrajene l. 1907, delno na novo zgrajene l. 2021, zasnovane v dveh etažah, K + P. Zemljišče obsega 185,00 m2 površine,....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 44.990 €, 142,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-129 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji manjše stanovanjske hiše potrebne prenove, ki je bila zgrajena leta 1901, ter stoji na 996 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 141,98 m2 skupne površine. Pred objektom pa so na voljo vsaj 4 parkirna mesta.....

 
 
 
  Hiša, VELIKI SLATNIK, 44.000 €, 34,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

34,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1970, 1.205 m2 zemljišča, K+P, Bivalni vikend v vinogradniškem okoliču v bližnji okolici Novega mesta. Stavba ima ogrevanje na drva z manjšo pečjo tako v spodnji kot zgornji etaži. Prehod med etažama je zunanji/odprt in ločeno stranišče v spodnji etaži.....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 43.000 €, 78,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 77,50 m2, zgrajene l. 1897, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 677,00 m2 površine okoli stavbe. Poleg stanovanjske hiše stoji lesena uta ki se uporablja za shranjevanje. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 43.000 €, 57,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,6 m2, zidanica, zgrajena l. 1930, 3.458 m2 zemljišča, Zidanica z vinogradom, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se idilična zidanica s posestvom in vinogradom v bližini Term Olimia Iščete kotiček za oddih v naravi, kjer se prepletata mir in možnost lastne samooskrbe, hkrati pa....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 55.000 € na 43.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STOJANSKI VRH, 43.000 €, 15,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.09.2025 - 55.000 €
07.05.2026 - 43.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

15 m2, zidanica, zgrajena l. 1965, 4.033 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 30 m2, velikost parcele znaša 4033....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 43.000 €, 77,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

77,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1897, adaptirana l. 2002, 677 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 77,50 m2, zgrajene l. 1897, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 677,00 m2 površine....

 
 
 
  Stanovanje, KOČEVJE, 43.000 €, 51,50 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

adaptirano leta 2005, .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 42.000 €, 23,60 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Spodnji trg , prodamo poslovni prostor v pritličju, v izmeri 23,60 m², namenjen za poslovno, trgovsko, storitveno ali pisarniško dejavnost. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

60,5 m2, zidan, zgrajen l. 1987, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. BELA CERKEV (Vinji vrh - Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 60,5 m2, velikost parcele pa znaša 1252 m2. Lokacija in....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 42.000 €, 23,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

23,6 m2, pisarna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2020, P/2 nad., prodamo delno opremljen poslovni prostor v pritličju (predprostor in osrednji prostor s čajno kuhinjo), namenjeno za poslovno, trgovsko, storitveno ali pisarniško dejavnost, centralno ogrevanje - radiatorji in možnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

42,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1992, Prodajata se dva poslovna prostora (42,2 m2 in 42,8 m2) v PTC City v centru Maribora. Prostora sta povezana, možen nakup posamezno ali skupaj (cca. 84 m2), prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Prodajata se dva poslovna prostora v velikosti 42,2 m² in 42,8m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

25,66 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1980, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR TRŽNICA V BREŽICAH, prodamo poslovni prostor, v skupni površini 25,66 m2, v pritličju poslovne zgradbe, zgrajene l. 1980. Locirano na frekventni lokaciji, v središču mestne tržnice v Brežicah. Prodaja se....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 41.300 €, 18,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-204 Ogled oglasa na strani ponudnika Na vrhu Pongraca v Grižah je naprodaj lesena brunarica s prečudovitim ogledom. Če iščete vikend za odmik od mestnega vrveža na zasebni lokaciji, je to hiška za vas. Lesena hiška se nahaja n zasebni lokaciji nekaj minut vožnje....

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI ŽUŽEMBERKU, 41.000 €, 36,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

36,4 m2, zidanica, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 1976, 2.627 m2 zemljišča, Stanovanjske stavba 38,60 m2 in 2.627,00 m2 pripadajočega zemljišče v naravi gozd in sadovnjak, prodamo. Cena: 41.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče z stavbo zgrajeno leta 1880 potrebno osvežitve, na rahlem pobočju....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 40.788 €, 90,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

90,64 m2, pisarna, zgrajena l. 2003, 1/1 nad., prodamo. Cena: 450,00 EUR/m2 Obrežje- poslovni prostori ( pisarne) skupaj z garažami, prodamo v celoti ( vse poslovne prostore- pisarne z vsemi garažami skupaj ali posamezen poslovni prostor skupaj z garažami):-poslovni prostor ( pisarno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 40.500 €, 37,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

37,7 m2, kombiniran prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2026, 2/4 nad., TPC City- poslovni lokal za nakup ali najem, prodamo. Cena: 40.500,00 EUR UGODNO - nakup ali najem lokala v trgovskem centru CIty Posredujemo pri prodaji ali oddaji urejenega poslovnega lokala....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-153 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Vintarovci, posredujemo pri prodaji manjšega vikenda. Vikend je še od zunaj nedokončan, noter je urejena manjša kuhinja, soba in kopalnica. Hiška je bila grajena leta 1989. Vikend je podkleten. Zemljišče je veliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celje-center, trgovski lokal 50 m2 v trgovskem centru Celeia park zelo ugodno prodam. Cena: 40.000 € + ddv. Možen tudi najem. Info na gsm:031.297-028 . Kličite samo resni!!! .

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 40.000 €, 97,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

97 m2, vrstna, zgrajena l. 1956, 54 m2 zemljišča, V vasi Stomaž, ki je razloženo naselje v občini Ajdovščina na grebenu pod Čavnom (1185 m) na pobočju nad Vipavsko dolino naprodaj tradicionalna hiša potrebna celovite prenove. Brez provizije, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 40.000 €, 30,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

30,3 m2, zidanica, zgrajena l. 1710, adaptirana l. 1980, 1.967 m2 zemljišča, Vikend v Halozah - zasebnost in zelena kulisa, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji počitniške hiše, potrebne temeljite obnove. Nahaja se na mirni lokaciji v naselju Gradišča. Umeščena v podeželsko....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

42 m2, zidanica, zgrajena l. 1929, 2.923 m2 zemljišča, na odlični sončni lokaciji, v umirjenemu bivalnem okolju s čudovitim razgledom na reko Krko in Gorjance, z manjšim vinogradom in sadovnjakom, vsa infrastruktura je v neposredni bližini, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Lokacija: zidanica....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 39.990 €, 31,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1841, adaptirano l. 1995, 1/1 nad., prodamo. Cena: 39.990,00 EUR Pozdravljeni, prodajamo staromeščansko 2-sobno stanovanje KJE: v osrčju Apač in ob vsej potrebni infrastrukturi OBJEKTIVNI PODATKI: s skupno površino 31,8 m², ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 39.900 €, 71,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo spodnjo etažo hiše - tri sobe, kuhinjo in kopalnico. Pomožni prostori ( 25 m2) so klet in drvarnica, pripada mu tudi del zemljišča. .

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 39.500 €, 45,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo adaptirano leta 2010 novo opremljeno .

 
 
 
  Hiša, RAVNO, 39.000 €, 48,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti 739 m2. Na zemljišču stoji manjša hiša, zgrajena leta 1975, katera ima hišno številko. Hiša je bila priklopljena na elektriko, v kletnih prostorih pa ima lastno vodno....

 
 
 
  Hiša, GORNJA LOKVICA, 39.000 €, 113,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

113,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 1.993 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Gornji Lokvici pri Metliki, površina parcele 1.993 m. Cena: 39.000,00 €. Stanovanjska hiša je po podatkih Geodetske uprave....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.241 m2 zemljišča, naprodaj starejša hiša v destrniku, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Novo na trgu! Hiša je sicer popolnoma zaraščena in ne vzdrževana. Nahaja se v slikovitem kraju Destrnik, v regiji Podravje, Slovenija. Ima 70 kvadratnimi metri....

 
 
 
  Hiša, HUM, 38.000 €, 200,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-209 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Lastine - Hum na Sutli in blizu hrvaško - slovenske meje, je na prodaj stanovanjska hiša. V pritličnem delu stavbe, ki je praktično popolnoma opremljen, se levo po hodniku pride v spalnico in zraven nje v veliko dnevno....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 38.000 €, 133,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

133,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1990, 288 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Hiša se nahaja v mirni vasici pri Ilirski Bistrici. Hiša je bila zaradi postopka dedovanja dalj časa zapuščena in brez potrebnega vzdrževanja lastnika. Ob hiši je še vrt in dvorišče,....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 42.000 € na 37.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČEPINCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.01.2026 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.01.2026.,

www.halodom.com

GORIČKO - V Čepincih (Občina Šalovci) prodamo starejšo hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni prostor 93,70 m2, shramba 4,10 m2, klet 36,60 m2 in odprti prostor 5,60 m2. .

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 37.000 €, 35,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Janški Vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je urejen vinograd. Celotna posest, v velikosti 12 arov, se nahaja v....

 
 
 
  Hiša, JANŠKI VRH, 37.000 €, 36,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

36 m2, zidan, zgrajen l. 1995, 1.209 m2 zemljišča, K+P, Vikend z vinogradom, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR V zaselku Janški Vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je urejen vinograd.....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 36.100 €, 29,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V neposredni bližini centra v Rakeku, na Ljubljanski cesti prodamo garsonjero, lepo urejeno, v stanovanjski hiši v drugem nadstropju. Vsi priključki, večji kletni prostor, ZK urejena, prevzem možen takoj. Cena in plačilni pogoji ugodni. .

 
 
 
  Hiša, GRABROVEC, 36.000 €, 35,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Berčice-Grabrovec, prodamo zidanico, površine 35,00 m2 in zgrajene l. 1983 . Zemljišče obsega 2.554,00 m2 površine, južne in sončne lege na mirni lokaciji. V pritličju objekta je vinska klet in shramba, v prizidku pa je hodnik, kuhinja z jedilnico in dnevno sobo ter manjša....

 
 
 
  Hiša, GORENJE KAMENCE, 36.000 €, 48,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Gorenje Kamence, prodamo zidanico, skupne površine stavbe 48,00 m2 , zgrajene l. 1976 ter zasnovane v dveh etažah, K+M . Pred vikendom je terasa in zidan kamin. Objekt se nahaja na lepi, sončni, razgledni lokaciji, na samem. Dostop je po neurejni makadamski poti, vozno....

 
 
 
  Hiša, ŽETALE, 36.000 €, 67,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-107 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kočicah, v zaselku blizu Žetal je naprodaj manjši ter vseljiv vikend, grajen leta 1936 in obnovljen leta 1995. Zemljišče, ki obdaja hiško, je v velikosti 3.665 m2, del okoli hiške je zelenica, ki se spušča v vinograd in naprej....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 36.000 €, 66,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

66,5 m2, dvojček, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2020, 984 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR NOVO MESTO, Hrušica, prodamo hišo (dvojček) v izmeri 66,50 m2, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 2020, ki stoji na zemljišču skupne površine 984,00 m2. Zasnovana je v dveh etažah, ki....

 
 
 
  Hiša, BUČERCA, 35.000 €, 38,20 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.novdom.si

Na panoramski lokaciji je naprodaj starejša zidanica pod katero je opredeljeno zazidljivo zemljišče-razpršene poselitve (As), površine cca. 450 m², preostalo zemljišče pa je kmetijske rabe. Infrastruktura .

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-319 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni in sončni lokaciji na Zgornji Velki prodamo manjšo starejšo hiško, zgrajeno leta 1934, ki je potrebna temeljite prenove ali namenjena rušitvi. Hiša po podatkih GURS meri 28,0 m2 neto tlorisne površine in stoji na parceli....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 127-168 (od skupaj 278)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled