• GoHome Professional
nepremicnine.net do 290 m2 do 170000 eur čim manjš - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • nepremicnine.net do 290 m2 do 170000 eur čim manjš - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 290 m2 do 170000 eur čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 290 m2 do 170000 eur čim manjše" je bilo najdenih 1 141 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.448 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 160000 eur (malo cenejši)
    • 170000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, CIRKULANE, 67.000 €, 60,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-158 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Gruškovec, na lepi, sonči legi, je naprodaj urejen bivalni vikend. Hiška, grajena leta 1980, je opremljena in jo odlikuje razgled po okoliških hribih. Zemljišče, katero obdaja hiško, je v velikosti 1.761 m2 in se....

 
 
 
  Hiša, BORŠT PRI DVORU, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

22.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

V Borštu pri Dvoru (občina Žužemberk), prodamo manjšo stanovanjsko hišo na zemljišču v skupni površini 2.117,0 m 2 . .

 
 
 
  Poslovni prostor, SPODNJA IDRIJA, 57.380 €, 60,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2025.,

www.indomio.si

60,4 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1988, pritličje, Urejen pisarniški prostor v pritličju vzdrževane stavbe v Spodnji Idriji. Primerno tudi za druge dejavnosti. Lahek dostop, tudi za invalide, mirna lokacija, parkiranje v neposredni bližini. Pisarna je pripravljena za takojšnjo....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

60,5 m2, zidan, zgrajen l. 1987, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. BELA CERKEV (Vinji vrh - Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 60,5 m2, velikost parcele pa znaša 1252 m2. Lokacija in....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lučka Novšak Volk,Grafenauerjeva41,1000 Ljubljana .

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-85 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zidanice l. 1939, ki stoji na odlični lokaciji ob robu naselja in zemljišču velikosti 5059 m2. Zidanico je potrebno obnoviti, po obnovi pa bi bila primerna za stalno bivanje, ali kot vikend. Do nepremičnine....

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 28.000 €, 60,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-38 Ogled oglasa na strani ponudnika Predstavljamo priložnost za nakup vikenda v osrčju vinogradov, na mirni in samotni lokaciji na Majskem vrhu, le 10 minut vožnje od mestnega vrveža. Podrobnosti nepremičnine: - Skupna izmera zemljišča: 683 m2 - Večja parcela:....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 22.000 €, 60,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stara kmečka hiša,ni za bivanje, nadomestna gradnja je možna, Parcelo sestavljao travnik in gozd. .

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 20.000 €, 60,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim zidanico ali vikend z vodo in elektriko, od 60 kvadratov naprej. .

 
 
 
  Poslovni prostor, RADOVLJICA, 126.000 €, 60,70 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.salomon.si

Prodam pisarno (dve sobi) v drugem nadstropju poslovne stavbe na Gorenjski cesti 24, Radovljica. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 126.000 € na 118.000 € z dne 30.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, RADOVLJICA, 118.000 €, 60,70 m2 cca 1940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2025 - 118.000 €
22.09.2025 - 126.000 €
30.03.2026 - 118.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam pisarno (dve sobi) v drugem nadstropju poslovne stavbe na Gorenjski cesti 24, Radovljica. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1903, 1/2 nad., Prostorno 2-sobno stanovanje ob Koroški cesti s parkiriščem na dvorišču, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR V stavbi ob Koroški cesti prodamo v celoti opremljeno 2-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju delno obnovljene stanovanjsko-poslovne....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 166.988 €, 61,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-228 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE, KI GA JE MOŽNO PREUREDITI V 3 SOBNO - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Viču v neposredni bližini Interspara prodamo 2-sobno stanovanje, 3 nadstropje, urejen lepo vzdrževan blok, brez dvigala, vsi priključki. Vseljivo po dogovoru (lahko tudi takoj) .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 150.000 €, 61,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2025.,

www.indomio.si

61,9 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2015, P/P, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodaja se poslovni prostor - gostinski lokal s teraso v Novem mestu. Lokal se nahaja v večjem spalnem naselju v centru Novega mesta kar zagotavlja dobro vidnost in dostopnost. Urejen....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 90.000 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

61 m2, prostor za storitve, adaptiran l. 2000, P/3 nad., poslovni prostor v centru mesta primeren za trgovino, storitve,..vsi priključki, zemljiskoknjizno urejeno, vseljitev lahko takoj. Pogoj lastnika da Kupec ob podpisu poravna dodatne stroške nepremičninske agencije v višini 2%....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 81.644 €, 61,60 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 16,10 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Hiša, KLENOVIK, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

62,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1960, 56.693 m2 zemljišča, Večja posest, ki predstavlja starejšo kmetijo. Posest je sestavljena iz več parcel, večinsko so parcele zaključene v celoto okrog stavb, delno pa posest sestoji tudi iz gozdnih zemljišč, ki so zelo blizu....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191112-3 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega trisobnega stanovanja v centru Sežane. Stanovanje je v petem nadstropju večstanovanjske stavbe (5/6), zgrajene leta 1967. Stanovanje obsega 61,6 m2 neto površine, od tega 49,4 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 3/4 nad., Opremljeno 2,5 sobno stanovanje v Trbovljah, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvoinpol sobnega stanovanja v naselju Šuštarjeva kolonija v Trbovljah. Nahaja se v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, PREBOLD, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-527 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja 2s stanovanje, do katerega se povzpneš po samo sedmih stopnicah. Parkiranje možno na parkirišču okoli objekta. Stanovanje je vseljivo v zelo kratkem času, obsega pa hodnik, 2x soba, ena prehodna, kopalnica....

 
 
 
  Hiša, SLOGONSKO, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, Zgornje Slogonsko, prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1980, ter zasnovane v eni etaži - pritličje. Zemljišče obsega 1.095,00 m2 površine okoli stavbe, na kateri poleg stanovanjske hiše stoji zidana garaža, površine 56,00 m2.....

 
 
 
  Hiša, SLOGONSKO, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

62 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.095 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR BREŽICE, Zgornje Slogonsko, prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1980, ter zasnovane v eni etaži - pritličje. Zemljišče obsega 1.095,00 m2 površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, POSTOJNA, 89.500 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

62,8 m2, živilska trgovina, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2007, P/5 nad., prodamo. Cena: 89.500,00 EUR V strogem centru Postojne na glavni ulici se proda prostor primeren za živilsko, neživilsko dejavnost ali storitveno dejavnost. Prostor je bil v preteklosti prodajalna živil in....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 88.900 €, 62,00 m2 cca 1430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-197 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju posredujemo pri prodaji starejše stanovanjske hiše v izmeri 62,8 m2 (po Gurs - u, od tega 57 m2 uporabne površine), s pripadajočim zemljiščem v izmeri 1299 m2. Na zemljišču je še gospodarski objekt. Vsi objekti so....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 69.735 €, 62,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-233 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti 1.105 m2. Vsi priključki se nahajajo na ali ob parceli (elektrika, voda, telekomunikacija, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Hiša, TANČA GORA, 55.000 €, 62,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČRNOMELJ, Tanča Gora, prodamo zidanico, površine stavbe 62,00 m2 , zgrajene l. 1965, adaptirana l. 2016-2017 in zasnovane v treh etažah, K + N + M , klet in nadstropje sta povezani z zunanjimi stopnicami. Zemljišče obsega 2.769,00 m2 površine, vzhodne lege, zemljiče za zidanico se....

 
 
 
  Hiša, TANČA GORA, 55.000 €, 62,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

62 m2, zidanica, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2017, 2.769 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR ČRNOMELJ, Tanča Gora, prodamo zidanico, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1965, adaptirana l. 2016-2017 in zasnovane v treh etažah, K + N + M, klet in nadstropje sta povezani....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 50.000 € na 45.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 45.000 €, 62,00 m2 cca 730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.12.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 65.000 €
11.02.2026 - 50.000 €
11.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2002, P/1 nad., Prodaja stanovanja z lastnim vhodom - Cerovec pri Šmarju, Šmarje pri Jelšah, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V mirnem in zelenem naselju Cerovec pri Šmarju je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v vzdrževani vrstni stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 32.000 €, 62,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

62 m2, zidan, zgrajen l. 1967, 1.915 m2 zemljišča, vodovod in elektrika na parceli, asfaltni dostop po javni cesti, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Lokacija: Zidanica se nahaja na mirnem delu hriba Koglo pri Šmarjeških Toplicah. Iz parcele je čudovit razgled na okolico in naravo. Predmet....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 157.000 €, 63,00 m2 cca 2490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

63,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1954, adaptirano l. 2014, 1. nad., v celoti opremljeno, center Straže, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 157.000,00 EUR LOKACIJA: stanovanje se nahaja v centru Straže v bližini trgovine, avtobusne postaje, ZASNOVA: spalnica, dnevna soba, kopalnica, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

63,3 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1974, polklet, LJ. BEŽIGRAD, Plava laguna, gostinski lokal, 63,3 m2, zgrajen l. 1974, polklet, priljubljena lokacija, prodamo. Cena: 150.000,00 EUREnerg. razred: C(35 - 60 kWh/ m2a), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Dodaten opis Posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

63 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, 1/2 nad., 2 stanovanji drugo poleg drugega, lahko povežeš v 1 stanovanje, investicija, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike za vsako stanovanje posebej. Kabelska, upravnik mesečni strošek le....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 105.000 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-500 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo objekt v treh etažah v površini NTP 95,70 m2 po podatkih gurs-a. Od tega je 60m2 bivalne površine in 35m2 kletne površine. Izjemna lepa veduta na okolico ter sončna lega skozi ves dan.. Javni vodovod,....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 104.900 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321054-202 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Lenarta prodamo 2,5 sobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega večstanovanjskega bloka. Stanovanje je bilo 2022 prenovljeno, vključno z novo kuhinjo in kopalnico ter vsemi instalacijami.....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 80.000 €, 63,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

62,5 m3 .

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam delno opremljeno ali brez opreme- po želji .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 58.000 €, 63,00 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2025 - 65.000 €
23.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

63,2 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2020, 4.363 m2 zemljišča, Manjša stanovanjska hiška - dvojček- z zemljiščem v Suhem vrhu pri Moravskih Toplicah, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 379-420 (od skupaj 808)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.