• GoHome Professional
nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 e - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 e - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 eur/m2" je bilo najdenih 609 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 761 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 60000 eur
    • do 75000 eur (povprečna cena)
    • do 90000 eur
    • do 753 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Slovenski Bistrici, v novo nastajajoči poslovno stanovanjski soseski BISTRIŠKA VRATA, prodamo 4 poslovne prostore v IV. podaljšani gradbeni fazi. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 189.000 €, 210,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina je na mirnem kraju, obdana z zelenjem, urejena parkirišča so na voljo brezplačno, hiter dostop do obvoznice in do centra Ljubljane. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

200,8 m2, poslovni prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V samem središču PTC City je na prodaj lepo urejen poslovni prostor v skupni izmeri 200,8 m², ki predstavlja zanimivo investicijsko priložnost. Prostor je oddan v najem in se uporablja kot....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 96.000 € na 89.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KAPELSKI VRH, 89.000 €, 99,00 m2 cca 900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.06.2025 - 139.900 €
11.09.2025 - 129.900 €
17.10.2025 - 119.900 €
14.03.2026 - 114.900 €
29.03.2026 - 96.000 €
23.05.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

99,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR MANJŠA HIŠA V MIRNEM OKOLJU RADENCEV Prodaja se manjša hiša v okolici Radencev, Pomurje in čaka na svojega novega lastnika. Ta manjša hiška, zgrajena leta 1985, se nahaja v Kapelskem Vrhu in ponuja....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 115.000 €, 128,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2024.,

www.indomio.si

128,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2010, 220 m2 zemljišča, 2/2 nad., prefinjeno urejeno stanovanjske z zunanjim atrijem in vrtom, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR V nizu stanovanjskih hiš na robu starega mestnega jedra v Krškem se nahaja dvostanovanjska hiša s skupnim....

 
 
 
  Hiša, SELA PRI HINJAH, 195.000 €, 172,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

172,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2008, 180.443 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 235.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetije - posesti v naselju Sela pri Hinjah v občini Žužemberk. Cena: 195.000,00 €. Kmetija obsega domačijo in zemljišča v bližnji okolici.....

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Šiška, 11.000 €, 12,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TRIPLEX, ZGORNJA ETAŽA, ZK. .

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 25.000 €, 28,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Šmarješke Toplice, Zbure, Otavnik, prodamo zidanico, velikosti 27,50 m2, zgrajen l. 1987, zasnovane v dveh etažah, K + M. Zemljišče obsega cca. 2.100,00 m2 površine , vzhodna lega, v naravi zemljišče predstavlja travnik, v rahlem naklonu s čudovitim razgledom. Dostop do zidanice je....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 175.000 €, 196,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

196,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 1997, 444 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR ODLIČNA PRILOŽNOST - HIŠA S POSLOVNIM PROSTOROM V CENTRU MESTA - ISKANA LOKACIJA V občini Rogaška Slatina imamo v prodaji poslovno-stanovanjski objekt v izmeri 196,20....

 
 
 
  Hiša, TANČA GORA, 55.000 €, 62,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČRNOMELJ, Tanča Gora, prodamo zidanico, površine stavbe 62,00 m2 , zgrajene l. 1965, adaptirana l. 2016-2017 in zasnovane v treh etažah, K + N + M , klet in nadstropje sta povezani z zunanjimi stopnicami. Zemljišče obsega 2.769,00 m2 površine, vzhodne lege, zemljiče za zidanico se....

 
 
 
  Hiša, TANČA GORA, 55.000 €, 62,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

62 m2, zidanica, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2017, 2.769 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR ČRNOMELJ, Tanča Gora, prodamo zidanico, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1965, adaptirana l. 2016-2017 in zasnovane v treh etažah, K + N + M, klet in nadstropje sta povezani....

 
 
 
  Hiša, CERKVENJAK, 70.000 €, 79,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2025.,

www.indomio.si

79,2 m2, hiša, zgrajena l. 1895, 7.505 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Čagoni, razpršenem naselju občine Cerkvenjak prodamo starejši, dotrajan nebivalni objekt z letnico gradnje cca 1859, skupne površine 79,2 m2, stoječ na skupno 7.505 m2 zemljišča, delno stavbnega....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIRSKA BISTRICA, 30.000 €, 34,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razmišljate o ustanovitvi lastnega podjetja, vendar nimajo dovolj kapitala, da to stori? telefon menice zaradi? Ali želite, da se prepreči drage premije na svoje račune kreditnih kartic? Potrebujete malo dodatno pomoč za nakup pohištva, nadgraditi svoj računalnik ali pa si avto?Osebno....

 
 
 
  Hiša, DOLENJI BOŠTANJ, 125.000 €, 110,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2025.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2023, 383 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Lokacija: stanovanjska hiša se nahaja v naselju Dolenji Boštanj. Odlikuje jo odlična mikrolokacija, ki zagotavlja zasebnost in omogoča enostaven....

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, vikend, zgrajen l. 1990, 472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Na izjemno sončni in mirni lokaciji v Vrhovem dolu pri Limbušu je na voljo bivalna vikend hiška. Hiška je na sončni legi, kar omogoča obilico naravne svetlobe skozi ves dan ter prijeten pogled na okolico.....

 
 
 
  Hiša, VAVTA VAS, 169.000 €, 192,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

192,8 m2, dvojček, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2012, 131 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Vavta vas 42 – prenovljena hiša, dvojček, z vrtom V Vavti vasi pri Straži posredujemo pri prodaji polovice hiše – dvojčka, zgrajenega leta 1980, ki je bil med letoma 2012 in 2014....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 39.500 €, 45,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo adaptirano leta 2010 novo opremljeno .

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJŠPERK, 100.000 €, 114,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

114,5 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1910, adaptiran l. 1980, 646 m2 zemljišča, pritličje, Poslovna priložnost v središču Majšperka - objekt z zgodovino in potencialom, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Na prodaj je poslovni prostor v samem središču Majšperka, na frekventni in lahko....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 170.000 €, 194,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-214 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj velika posest z starejšo in novejšo hišo. Velikost zemljišča omogoča kmetovanje in popolno samooskrbo. Če iščete kmetijo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas.....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA POHORJU, 149.000 €, 131,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, adaptirana l. 2019, 1.664 m2 zemljišča, V Recenjaku vsega 2 km iz Lovrenca na Pohorju v smeri Rogle na mirni lokaciji prodamo stanovanjski objekt etažnosti p+m na parceli velikosti 1.664 m2.Objekt je bil zgrajen dejansko zgrajen leta 2007 na....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, vikend, zgrajen l. 2007, adaptiran l. 2019, 1.664 m2 zemljišča, V Recenjaku vsega 2 km iz Lovrenca na Pohorju v smeri Rogle na mirni lokaciji prodamo počitniški objekt etažnosti p+m na parceli velikosti 1.664 m2.Objekt je bil zgrajen letza 2007 na mestu prvotnega iz leta....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 110.000 €, 126,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

126 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.900 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Imenje, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 126,00 m2 (uporabne površine 48,00 m2), zgrajena l. 1985. Hiša je zasnovana v dveh etažah, P + N. Na zemljišču stoji več dodatnih....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 165.000 €, 189,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-89 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Celju, ki je bila zgrajena leta 1965, ter stoji na 547 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 188,7 m2 neto tlorisne površine površine. Objekt obsega tri etaže: - KLET: garaža, hodnik, kopalnica....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 129.900 €, 149,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

149 m2, dvojček, zgrajen l. 1980, 345 m2 zemljišča, Prodamo hišo v osrčju Prlekije, prodamo. Cena: 129.900,00 EUR Predstavljamo vam prostorno enoto dvojčka na eni izmed najboljših lokacij v Ljutomeru, kjer se mestno udobje sreča z mirom prleške pokrajine. Ta hiša je priložnost, da....

 
 
 
  Hiša, ZABUKOVICA, 190.000 €, 218,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

218,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 9.601 m2 zemljišča, V Zabukovici pri Žalcu je naprodaj samostojna hiša na razgledni lokaciji z obsežnim, 9.601 m2 velikim zemljiščem. Velik del posesti predstavlja lasten gozd, ki omogoča brezplačno pripravo drv za ogrevanje. Lokacija ponuja....

 
 
 
  Hiša, GORNJI PETROVCI, 139.000 €, 160,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

160 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2001, 2.300 m2 zemljišča, posredujemo pri prodaji samostojne družinske hiše, z možnostjo ureditve v dvostanovanjsko stavbo, v pritličju se nahajajo pomožni prostori, dve sobi, kuhinja in kurilnica (trda goriva, olje), v zgornjem....

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI ŽUŽEMBERKU, 41.000 €, 36,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

36,4 m2, zidanica, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 1976, 2.627 m2 zemljišča, Stanovanjske stavba 38,60 m2 in 2.627,00 m2 pripadajočega zemljišče v naravi gozd in sadovnjak, prodamo. Cena: 41.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče z stavbo zgrajeno leta 1880 potrebno osvežitve, na rahlem pobočju....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 180.000 €, 208,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse zamenjano, okna, streha, pobarvana fasada, mirna lokacija.... .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 90.000 €, 79,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je vzdrževano, okna in vhodna vrata so bila zamenjana leta 2007, talne obloge – laminat je bil položen leta 2008. Streha na stanovanjskem bloku je bila zamenjana leta 2004, fasada je bila zamenjana leta 2018.Stanovanje ni priklopljeno na daljinsko ogrevanje ima svojo kaminsko....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 169.000 €, 197,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.08.2024.,

www.indomio.si

197,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1949, 3.523 m2 zemljišča, bližina avtocestnega uvoza, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na Pobrežju, občini Videm posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v izmeri 197,3 m2, od tega 110, m2 uporabne površine (Gurs podatki), s pripadajočim zemljiščem....

 
 
 
  Hiša, GORNJI GRAD, 168.000 €, 196,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

196,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1831, 1.411 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji starejše enostanovanjske hiše v središču Gornjega Gradu. Hiša z bogato zgodovino stoji na zemljišču velikosti 1.411 m2, ki je v celoti stavbno in se nahaja v območju centralnih dejavnosti (CU) na območju....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 230.000 € na 179.900 € z dne 21.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MALE DOLE, 179.900 €, 210,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 230.000 €
21.05.2026 - 179.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

210 m2, hiša, zgrajena l. 1773, 98.166 m2 zemljišča, K+P, Stara kmetija - Male Dole, prodamo. Cena: cca 179.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji čudovitega, strnjenega kmetijskega posestva v naselju Male dole nad Vojnikom, ki ponuja izjemno priložnost za življenje v objemu narave ali....

 
 
 
  Hiša, GABRJE PRI SOTESKI, 29.000 €, 34,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.04.2025.,

www.indomio.si

34,2 m2, zidan, zgrajen l. 1800, 2.717 m2 zemljišča, elektrika, kapnica, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Lokacija: Zidanici se nahajata v mirnem delu hriba nad Gabrjem pri Soteski v občini Straža pri Novem mestu. Iz parcele oziroma stavb je čudovit razgled na Gabrje pri Soteski in okolico.....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 120.000 €, 141,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

141,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, Starejša samostojna hiša v okolici Rogaške Slatine na mirni, sončni lokaciji. Obsega pritličje in nadstropje ter je potrebna prenove. Na parceli cca. 4.500 m2 se nahaja tudi pomožni kmetijski objekt. Veliko zasebnosti in prostora za vrt ali....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRHNIKA, 66.555 €, 78,30 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

ODDAMO IZJEMNO POSLOVNO PRILOŽNOST – VIDEN POSLOVNI PROSTOR Z IZLOŽBO, LASTNIM VHODOM IN PARKIRIŠČI .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRHNIKA, 66.555 €, 78,30 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V sklopu večjega poslovnega kompleksa, na vidni in frekventni lokaciji je na voljo prostor, ki je namenjen neživilski trgovini, za opravljanje pisarniške, storitvene, agencijske ali druge dejavnosti. Poslovni prostor - lokal se nahaja v pritličju poslovne stavbe, z lastnim vhodom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELENJE, 147.700 €, 174,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

174,5 m2, kombiniran prostor, trgovski center, zgrajen l. 1997, K/1 nad., velenje center - poslovni prostor v nakupovalnem centru, prodamo. Cena: 147.700,00 EUR POSLOVNI PROSTOR 174,50 M2 / TRGOVSKI CENTER KIDRIČEVA 2B VELENJEPosredujemo pri prodaji poslovnega prostora v 1 etaži trgovskega....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 145.000 €, 171,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251006-15 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Prapetno pri Tolminu, na sončni lokaciji, je na prodaj samostojna stanovanjska hiša s teraso, gospodarskim poslopjem ter poslovno depandanso. V prvem nadstropju je kuhinja ter dnevna soba, drugo nadstropje dve spalnici....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 201,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-505 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje v dvostanovanjski hiši, z letnico izgradnje 1979, nazadnje prenovljeno 2000 (okna, streha), skupne izmere 201,2....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 180.000 €, 213,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-216 Ogled oglasa na strani ponudnika V neposredni bližini centra v Rogaški Slatini posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše. Nahaja se na mirni lokaciji, primerni za družine. Hiša sestoji iz dveh etaž (P+1). V pritličju se nahaja kuhinja z jedilnico, dnevna soba,....

 
 
 
  Hiša, JESENICE, 89.500 €, 106,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.suvak.com

Stanovanjska stavba obsega delo klet, pritličje in mansardo v tlorisni površini 106 m2. Poleg stavbe je gospodarsko poslopje - hlev. .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 609)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled