• GoHome Professional
nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 e - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 e - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 eur/m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 eur/m2 najceneje" je bilo najdenih 609 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 761 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 60000 eur
    • do 75000 eur (povprečna cena)
    • do 90000 eur
    • do 753 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, JURŠINCI, 189.000 €, 224,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

224 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1937, adaptirana l. 2008, 1.200 m2 zemljišča, naprodaj urejena in vzdrževana hiša, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR V Sakušaku, na mirni in sončni lokaciji, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše skupne izmere 224,2, m, od tega 143,7 m2 uporabne....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 180.000 € na 189.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, ŠMARTNO OB PAKI, 189.000 €, 230,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 180.000 €
05.05.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

230 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 1.450 m2 zemljišča, K+P+M, Kombinacija mirnega podeželskega okolja in lepe razgledne lege, ki je zelo privlačna za vse, ki iščete stik z naravo, a hkrati dostopnost do osnovne infrastrukture, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Hiša s skupno površino....

 
 
 
  Hiša, ZABUKOVICA, 190.000 €, 218,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

218,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 9.601 m2 zemljišča, V Zabukovici pri Žalcu je naprodaj samostojna hiša na razgledni lokaciji z obsežnim, 9.601 m2 velikim zemljiščem. Velik del posesti predstavlja lasten gozd, ki omogoča brezplačno pripravo drv za ogrevanje. Lokacija ponuja....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI KLJUČAROVCI, 190.000 €, 234,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

234,9 m2, hiša, zgrajena l. 1967, 714 m2 zemljišča, P+1, Stanovanjsko-poslovna priložnost v Spodnjih Ključarovcih. Naprodaj gostilna (85,3 m2 + terasa 33,1 m2, oddana v najem) in stanovanje (62,5 m2) z ločenima vhodoma. Pripada dvorišče/parkirišče. Možnost bivanja in takojšnjega prihodka....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 190.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima svoje gradbeno dovoljenje. .

 
 
 
  Hiša, ROVIŠČE PRI STUDENCU, 190.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

160 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2024, 3.128 m2 zemljišča, Na atraktivni lokaciji prodamo delno obnovljeno stanovanjsko hišo zasnovano v 3 etažah: predprostor, kuhinja z jedilnico in shrambo, bivalni prostor, dve sobi, kopalnica + WC, klet, delovni prostor, neizdelana....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.000 € na 195.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 215.000 €
11.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

200 m2, vrstna, zgrajena l. 1846, adaptirana l. 2007, 303 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Lokavec je naprodaj starejša stanovanjska hiša z značajem, ki je trenutno v fazi celovite prenove in ponuja odlično priložnost za ureditev....

 
 
 
  Hiša, SELA PRI HINJAH, 195.000 €, 172,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

172,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2008, 180.443 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 235.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetije - posesti v naselju Sela pri Hinjah v občini Žužemberk. Cena: 195.000,00 €. Kmetija obsega domačijo in zemljišča v bližnji okolici.....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 195.000 €, 240,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo starejšo, redno vzdrževano hišo z uporabnim dovoljenjem v centru Žalca. Hiša je samostojna in meri brez podstrešja 240 m2, skupaj s 549 m2 veliko okolico in je na eni najboljših lokacij mesta Žalec. Skupna izmera zemljišča je 669 m2. Hiša je razdeljena na štiri samostojne....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 195.000 €, 255,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321050-56 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem delu Maribora s pogledom na Pohorje prodamo hišo zgrajeno leta 1902, stoječo na zemljišču velikosti 362 m2. Hiša je etažnosti klet+pritličje+mansarda. Površina tlorisa na parceli znaša 93m2. Hiša je....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 195.000 €, 272,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-605 Ogled oglasa na strani ponudnika Sentjernej, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1985, zneto tlorisno površino 272m2, uporabno površino ( bivalni prostor) 75,9m2, garažo 25m2, balkonom 5m2, kletjo 15m2, shrambo 9m2 in cca 1.005m2 zemljišča in gospodatsko poslopje....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 195.000 €, 167,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.000 m2 zemljišča, P+1, prostorna hiša, v čudovitem mirnem zaselku, v bližini Krškega, z velikim ravnim zemljiščem in gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Lokacija: na obrobju manjšega, mirnega zaselka, v zelenem okolju s čudovitim....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKE KONJICE, 196.900 €, 179,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

179 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 2023, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 1.000,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe s skupno....

 
 
 
  Hiša, DOLGO BRDO, 197.000 €, 179,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

179,7 m2, samostojna, zgrajena l. 2013, 790 m2 zemljišča, K+P+1, Na prijetni, sončni lokaciji na Dolgem Brdu posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše, zgrajene leta 2013, ki stoji na prostorni parceli velikosti 790 m2. Nepremičnina ponuja funkcionalno razporeditev, zasebnost in številne....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.900 € na 197.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BELTINCI, 197.900 €, 265,00 m2 cca 750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.05.2026 - 209.900 €
08.05.2026 - 197.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

265 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2015, 918 m2 zemljišča, K+P+1, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 197.900,00 EUR BELTINCI – TOP INVESTICIJA! HIŠA + POSLOVNI PROSTORI + TAKOJŠEN DONOS Iščete nepremičnino, ki vam lahko prinese prihodke....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 198.000 €, 190,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

190 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2015, P/M, pragersko 5 s stanovanje prodamo, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Na Pragerskem prodamo delno opremljeno 5 sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju in mansardi večstanovanjskega objekta. Velikost stanovanja po GURS-u....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 198.000 €, 211,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 3,5-stanovanja v Rogaški Slatini, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 2007. Stanovanje obsega 210,7 m2 bruto površine, od tega 78,9 m2 uporabne površine. Parkirno mesto....

 
 
 
  Hiša, BRESTOVICA PRI KOMNU, 198.000 €, 242,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....

 
 
 
  Hiša, ZRKOVCI, 198.000 €, 288,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-133 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem predelu Zrkovc v slepi ulici prodamo družinsko hišo zgrajeno leta 1980. Hiša po podatkih GURS meri 288,3 m2 neto tlorisne površine, od tega je 126,5 m2 bivalne površine. Pripadajoče zemljišče meri....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

165,2 m2, kmetija, Ali sanjaš o življenju v neokrnjeni naravi, na svežem zraku, ob žvrgolenju ptic? Si želiš ustvarjati, obdelovati svoj kos zemlje ?Tukaj je priložnost: Le 7 km od Term Olimia in 6 km od Rogaške Slatine, se nahaja kmetija, ki čaka novega lastnika. 65.954 m2 razgibanega....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

165,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, 53.730 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji enostanovanjske hiše, ki ji pripada tudi starejša domačija. Hiša stoji v mirnem podeželskem naselju Gradišče v Kozjanskem parku, v občini Kozje. Nepremičnini pripada izjemno velika parcela v skupni....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 589-609 (od skupaj 609)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled