• GoHome Professional
nepremicnine.net do 290 m2 najceneje do 77000 eur - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • nepremicnine.net do 290 m2 najceneje do 77000 eur - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 290 m2 najceneje do 77000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 290 m2 najceneje do 77000 eur" je bilo najdenih 388 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 993 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 73000 eur (malo cenejši)
    • 80000 eur (malo dražje)
    • do 831 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GRADIŠČE PRI LITIJI, 82.000 €, 115,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

115 m2, zidan, zgrajen l. 1979, 35.018 m2 zemljišča, K+P+M, Na sončnem pobočju, na koncu manjšega vikend naselja z asfaltnim dostopom do 100 m pred vikendom, naprej je lastna položna pot, prodamo prostoren zidan vikend v treh etažah z 3,5 ha zemljišča, pretežno gozda, vkend ima električni....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 82.160 €, 130,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-285 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Tenetiše, le 2,5 km od središča Litije je naprodaj manjša hiša z zemljiščem. Če želite živeti v bližini mesta, nedaleč od vsega kar potrebujete za visoko kvaliteto bivanja, je to nepremičnina za vas! Objekt je enostanovanjska....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 82.900 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še teraso in atrij (56,71m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. Izhod na teraso je iz dnevne sobe, vrata v spalnici pa vas vodijo na atrij. K temu stanovanju....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 83.000 €, 250,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v občini Podčetrtek, natančneje v kraju Pristavi pri Mestinju, ki je bila po podatkih GURS-a zgrajena leta 1936, ter stoji na 3741 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 250 m2 skupne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, PETROVČE, 83.000 €, 51,10 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281039-1 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega, svetlega dvosobnega stanovanja s čudovitim razgledom na okoliške gozdove. Stanovanje v izmeri 51,1 m2 se nahaja v mansardi manjše večstanovanjske stavbe z 8 stanovanji, zgrajene leta 1880.....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 83.000 €, 147,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: ilirska bistrica ID oglasa: 490281015-533 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo hiša v Knežaku, ki je v fazi renovacije, streha je že nova, v treh etažah, v prvi etaži se nahajajo graža in kletni prostori s kurilnico in kolesarnico v izmeri cca 50 m2,....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 95.000 € na 83.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTRUPERT, 83.000 €, 72,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.03.2026 - 95.000 €
14.04.2026 - 83.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

72 m2, bivalen, zgrajen l. 2012, 576 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 83.000,00 EUR Mirna, zasebna in idilična lokacija – bivalni vikend Ravnik, Šentrupert, Mirna Na mirni in zasebni lokaciji, obdani z naravo in zelenjem, prodamo bivalni vikend novejše gradnje, ki ponuja prijetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 83.090 €, 118,70 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

Na izjemno dostopni in frekventni lokaciji na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor v skupni velikosti 118,7 m² , kateremu pripadajo tudi 4 nadkrita parkirna mesta . .

 
 
 
  Hiša, SLIVNIŠKO POHORJE, 83.400 €, 22,00 m2 cca 3790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

22,5 m2, lesen, zgrajen l. 2004, 780 m2 zemljišča, Na čudovitem Slivniškem Pohorju, v objemu narave in prijetne sence dreves, se nahaja ljubek lesen vikend, ki nudi vse, kar potrebujete za sprostitev in pobeg od vsakdana, prodamo. Cena: 83.400,00 EUR Sam objekt meri po podatkih GURS....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 90.000 € na 84.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LOGATEC, 84.000 €, 116,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 110.000 €
06.09.2024 - 100.000 €
22.11.2024 - 90.000 €
22.04.2026 - 84.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2024.,

www.indomio.si

116 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1895, adaptiran l. 2020, P/2 nad., javno dostop, vodovod, elektrika, mestni plin, kanalizacija, plinsko ogrevanje, radiatorji, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Poslovni prostor se nahaja v pritlični etaži poslovno stanovanjske....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 379-388 (od skupaj 389)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>