• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 711 eur/m2 padla cen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 711 eur/m2 padla cen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 711 eur/m2 padla cena najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 711 eur/m2 padla cena najdražje" je bilo najdenih 25 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 572 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 675 eur/m2 (malo cenejši)
    • 746 eur/m2 (malo dražje)
    • do 60000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-11%

Spremembe cen iz 282.000 € na 250.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LITIJA, 250.000 €, 329,00 m2 cca 760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 282.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

329,5 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2008, 41.292 m2 zemljišča, K+P+1, litija, konjšica-del, posest - kmetija, 2 samostojni hiši, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST! Nad Litijo, v naselju Konjšica - del, sredi neokrnjene narave in z lepim razgledom....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.900 € na 197.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BELTINCI, 197.900 €, 265,00 m2 cca 750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.05.2026 - 209.900 €
08.05.2026 - 197.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

265 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2015, 918 m2 zemljišča, K+P+1, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 197.900,00 EUR BELTINCI – TOP INVESTICIJA! HIŠA + POSLOVNI PROSTORI + TAKOJŠEN DONOS Iščete nepremičnino, ki vam lahko prinese prihodke....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 179.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JAGOČE, 179.000 €, 259,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.12.2025 - 189.000 €
28.02.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.12.2025.,

www.indomio.si

259 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 883 m2 zemljišča, Na izredno dobri lokaciji prodamo prostorno hišo potrebno obnove. Nepremičnina se nahaja v naselju Jagoče na sončni lokaciji z lepim razgledom na mesto Laško. Hiša ima 259 m2 neto tlorisne površine in je zagrajena na 883 m2 velikem....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 300 m2 do 711 eur/m2 padla cena najdražje'
155.000 €
149.500 €
149.000 €
 
-3%

Spremembe cen iz 159.000 € na 155.000 € z dne 12.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PLANINA PRI SEVNICI, 155.000 €, 248,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 159.000 €
12.05.2026 - 155.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

248,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2020, 959 m2 zemljišča, prodaja - prostrana in večnamenska samostojna hiša v planini pri sevnici, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR Prodamo zanimivo samostojno hišo s številnimi možnostmi uporabe, ki se nahaja v Planini pri Sevnici....

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 180.000 € na 130.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, HRPELJE, 130.000 €, 282,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 220.000 €
19.03.2026 - 180.000 €
16.04.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je poslovni objekt s pripadajočim zemljiščem, ki se nahaja na zelo dobri in lahko dostopni lokaciji ob asfaltirani javni cesti. Dostop je mogoč tudi z večjimi tovornimi vozili (šleperji), kar predstavlja odlično priložnost za logistične, skladiščne ali proizvodne dejavnosti.....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 130.000 € na 125.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LITIJA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.07.2025 - 150.000 €
08.11.2025 - 140.000 €
17.01.2026 - 130.000 €
14.03.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI, PUNGRT 2 IN 4 - Prodaja, Hiša Samostojna .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 130.000 € na 125.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMARTNO PRI LITIJI, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 150.000 €
08.11.2025 - 140.000 €
11.01.2026 - 130.000 €
13.03.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 520 m2 zemljišča, P+M, V samem centru kraja prodamo zaključeno posest, na kateri se nahajata dve starejši hiši z gospodarskim poslopjem. Električni priključek je eden za oba objekta, prav tako vodovodni priključek. Meje so urejene, razen na južni....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 120.000 € na 110.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, ROGAŠOVCI, 110.000 €, 143,00 m2 cca 770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 120.000 €
24.03.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

143,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 278 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V Serdici (Rogašovci) ob gasilskem domu prodamo poslovne prostore, skupne površine 143,70 m2, stoječe na skupno 278 m2 stavbnega zemljišča, opredeljenega kot gospodarska cona. Ob objektu....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 99.000 €
26.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM – DOBROVNIK .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 90.000 € na 84.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LOGATEC, 84.000 €, 116,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 110.000 €
06.09.2024 - 100.000 €
22.11.2024 - 90.000 €
22.04.2026 - 84.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2024.,

www.indomio.si

116 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1895, adaptiran l. 2020, P/2 nad., javno dostop, vodovod, elektrika, mestni plin, kanalizacija, plinsko ogrevanje, radiatorji, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Poslovni prostor se nahaja v pritlični etaži poslovno stanovanjske....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 85.500 € na 70.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KUŠTANOVCI, 70.000 €, 106,00 m2 cca 660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.07.2025 - 85.500 €
19.05.2026 - 70.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

106 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 8.379 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v vasi Kuštanovci vas pričaka večja posest – s stanovanjsko hišo, uporabnimi gospodarskimi objekti in velikodušnim kosom zemljišča, kjer narava vsak dan piše svojo....

 
 
 
 
-32%

Spremembe cen iz 95.000 € na 65.000 € z dne 22.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 65.000 €, 128,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 88.000 €
23.01.2026 - 65.000 €
30.01.2026 - 53.000 €
13.02.2026 - 145.000 €
10.03.2026 - 185.000 €
13.03.2026 - 135.000 €
28.04.2026 - 280.000 €
01.05.2026 - 135.000 €
08.05.2026 - 95.000 €
22.05.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GABRJE, Ruparjev dol, prodamo stanovanjsko hišo, površine stavbe 128,00 m2 , zgrajene l. 1879, in zasnovane v treh etažah, K + P + M . Zemljišče obsega 475,00 m2 površine okoli stavbe, ravne lege ter neposredno ob javni asfaltirani cesti. Po namenski rabi je 100% stavbo zemljišče....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 68.900 € na 59.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 59.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.10.2025 - 68.900 €
15.05.2026 - 59.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

119,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, 22.546 m2 zemljišča, P+M, Stara Kmetija Ljubno ob Savinji, prodamo. Cena: cca 59.000,00 EUR Prodaja stare kmetije na idilični lokaciji Ljubno ob Savinji Iščete miren kotiček v naravi, kjer se zgodovina prepleta z neokrnjeno lepoto Savinjske....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 31.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 58.000 €, 100,00 m2 cca 580 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.09.2025 - 90.000 €
24.02.2026 - 85.000 €
10.03.2026 - 61.000 €
31.03.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

100 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, 609 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR V osrčju mirne vasi Konec (krajevna skupnost Podgrad), pod obronki Gorjancev, je naprodaj starejša domačija, ki obsega: stavbno zemljišče v velikosti 609,00 m2, na katerem stoji Stanovanjska....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 58.000 € na 55.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VELIKA GOBA, 55.000 €, 104,00 m2 cca 530 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.11.2024 - 70.000 €
28.04.2025 - 63.000 €
02.02.2026 - 58.000 €
09.03.2026 - 55.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2024.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Stanovanjska hiša je zgrajena do III. podaljšane gradbene faze s čudovitim razgledom na dolenjsko gričevje, mirno vaško okolje. .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 16.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LITIJA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.04.2026 - 59.000 €
16.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nesta.si

GABROVKA, KUMPOLJE 3, CENA PO DOGOVORU - Prodaja, Hiša Dvojček .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 50.000 € na 45.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 45.000 €, 62,00 m2 cca 730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.12.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 65.000 €
11.02.2026 - 50.000 €
11.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2002, P/1 nad., Prodaja stanovanja z lastnim vhodom - Cerovec pri Šmarju, Šmarje pri Jelšah, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V mirnem in zelenem naselju Cerovec pri Šmarju je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v vzdrževani vrstni stanovanjski....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 55.000 € na 45.000 € z dne 17.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČUŽNJA VAS, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.12.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

MOKRONOG-TREBELNO, Čužnja vas, na razgledni lokaciji prodamo, brunarico - zidanico v površini 75,00 m2 , zgrajeno leta 2011. Zasnovana v dveh etažah, K + P, delno podkletena. Kletni del je zidan, pritličje pa je zgrajeno iz 12 cm lesenih brun. Prostori v prizidku še niso finalizirani.....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 42.000 € na 37.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČEPINCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.01.2026 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.01.2026.,

www.halodom.com

GORIČKO - V Čepincih (Občina Šalovci) prodamo starejšo hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni prostor 93,70 m2, shramba 4,10 m2, klet 36,60 m2 in odprti prostor 5,60 m2. .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 37.000 € na 35.000 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠALOVCI, 35.000 €, 140,00 m2 cca 250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.12.2025 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €
13.05.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1958, 42.930 m2 zemljišča, GORIČKO - prodamo starejšo hišo s kmetijskimi in gozdnimi zemljišči, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR GORIČKO - V Čepincih prodamo starejšo stanovajsko hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 39.000 € na 32.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESTIKE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.03.2025 - 39.000 €
15.04.2026 - 32.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1943, 2.323 m2 zemljišča, Idilični vikend z vinogradom v Zavrču, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Novo na trgu! Predstavljamo starejši vikend v idiličnem podeželskem okolju v Zavrču - Pestike. Stavba ima skupno 50 m2 površine in je l. izgradnje 1943. Vikend je....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne 21.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.900 € na 26.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 26.900 €, 58,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 29.900 €
20.03.2026 - 26.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

58,3 m2, zidan, zgrajen l. 1966, adaptiran l. 1980, 1.197,1 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 26.900,00 EUR ČENTIBA – prodamo zidanico z zemljiščem V Čentibi prodamo lepo vzdrževano zidanico s skupno neto površino 58,30 m², ki stoji na prostornem zemljišču velikosti 1.197,10 m².....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-25 (od skupaj 25)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.