• GoHome Professional
nepremicnine.net do 57000 eur najnovejše najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 57000 eur najnovejše najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 57000 eur najnovejše najceneje padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 57000 eur najnovejše najceneje padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 54000 eur (malo cenejši)
    • 59000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-28%

Spremembe cen iz 111.700 € na 80.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, POLJUBINJ, 80.000 €, 2234,00 m2 cca 40 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 111.700 €
23.05.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.234 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše ali več hiš. Poljubinj pri Tolminu, pretežno ravna parcela, prosta bremen, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR .

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 96.000 € na 89.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KAPELSKI VRH, 89.000 €, 99,00 m2 cca 900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.06.2025 - 139.900 €
11.09.2025 - 129.900 €
17.10.2025 - 119.900 €
14.03.2026 - 114.900 €
29.03.2026 - 96.000 €
23.05.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

99,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR MANJŠA HIŠA V MIRNEM OKOLJU RADENCEV Prodaja se manjša hiša v okolici Radencev, Pomurje in čaka na svojega novega lastnika. Ta manjša hiška, zgrajena leta 1985, se nahaja v Kapelskem Vrhu in ponuja....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 239.900 € na 213.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, SPODNJA ŠČAVNICA, 213.000 €, 113,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 239.900 €
24.05.2026 - 213.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2012, 3/3 nad., predstavljamo vam prostorno in izjemno svetlo Duplex 4-sobno stanovanje, ki se nahaja v mirnem in urejenem okolju Gornje Radgone, natančneje v Spodnji Ščavnici. Ta sodobno zasnovana nepremičnina združuje funkcionalnost, udobje in estetsko....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 257.000 € na 249.900 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 249.900 €, 121,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.04.2026 - 257.000 €
23.05.2026 - 249.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2010, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., Predstavljamo vam izjemno priložnost,za nakup sodobnega, prostornega in skrbno vzdrževanega 4 - sobnega stanovanja, ki se nahaja v prvem nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta, zgrajenega leta 2010, v mirnem....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net najnovejše najceneje padla cena (6)
  • nepremicnine.net do 57000 eur najceneje padla cena (52)
  • nepremicnine.net do 57000 eur najnovejše najceneje (4)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>