• GoHome Professional
nepremicnine.net do 64000 eur do 39 eur/m2 najcene - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • nepremicnine.net do 64000 eur do 39 eur/m2 najcene - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 64000 eur do 39 eur/m2 najceneje do 2770 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 64000 eur do 39 eur/m2 najceneje do 2770 m2" je bilo najdenih 264 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 22 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2630 m2 (malo manjši)
    • 2910 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1600 eur
    • do 2000 eur (povprečna cena)
    • do 2500 eur
    • do 20 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, CETORE, 44.000 €, 3008,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.01.2026. - 44.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

3.008 m2, kmetijsko zemljišče, dve parceli, prodamo. Cena: 44.000,00 EUR Na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji dveh parcel, ki se prodajata izključno v kompletu. Urejen dostop, ravna parcela, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je, da kupec prevzame v plačilo stroške prodaje....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 44.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
  Zemljišče, APAČE, 44.225 €, 1525,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.525 m2, zazidljiva, Lokacija izstopa predvsem zaradi svoje lege na robu naselja, ki nudi več zasebnosti, odprt razgled in mir, hkrati pa omogoča hiter dostop do vsakodnevnih storitev in prometnih povezav. Parcela je primerna za vse, ki iščejo urejeno okolje za gradnjo doma ali dolgoročno....

 
 
 
  Zemljišče, MARIJA GRADEC, 45.000 €, 2656,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2025.,

www.indomio.si

2.656 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z razgledom na okoliške hribe in Laško, stavbno zemljišče v naklonu, primerno za enodružinsko hišo, dostop iz javne poti, blizu vse potrebne infrastrukture, na dosegu narave, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Zemljišče z razgledom nad....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 45.000 €, 1657,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vpisano v zemljiško knjigo. 031 752 894 .

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKA VAS, 45.000 €, 1200,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 47.000 €, 2819,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.819 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V občini Hrastnik imate na voljo večjo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Parcela je komunalno opremljena. Na parceli je Elektrika, kanalizacija, voda, plin. Poleg navedenega imate za poletje primerno brunarico za preživljanje prostih uric....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 47.000 €, 1206,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

1.206 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na odlični lokaciji na severovzhodni strani naselja Dobrna, nad zdraviliškim kompleksom, imamo na prodaj zazidljivo parcelo v izmeri 1.206 m2. Parcela je skladno z lokacijsko informacijo opredeljena kot stavbno zemljišče (stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 47.784 €, 2172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

2.172 m2, kmetijsko zemljišče, POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 2.172 m2, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v izmeri 2.172m2.....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 48.000 €, 2506,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcele meri 2506 m2, je ravna in pravokotna. Nahaja se na robu vasi in ima prelep, odprt pogled na piranski zaliv in Savudrijo, Gre za prvovrstno kmetijsko zemljišče deloma oljčnik. Ima dostopno pot in je primerna za kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 48.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-125 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Zg. Ruperčah, 10 minut iz Maribora, je na prodaj parcela, kjer bo omogočena gradnja enega ali dveh stanovanjskih objektov - s tem se ponuja možnost za lastno gradnjo ali investicijsko priložnost. Pravkar....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 48.650 €, 1946,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

1.946 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 PRODAJA STAVBNEGA ZEMLJIŠČA – Sevnica, Ribniki Na mirni in prijetni lokaciji v Sevnici prodamo nezazidano stavbno zemljišče v skupni izmeri 1.946 m², namenjeno stanovanjski gradnji. Parcela se nahaja na lepo dostopni....

 
 
 
  Zemljišče, GALICIJA, 49.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2025.,

www.indomio.si

2.200 m2, zazidljiva, prodamo zazidljivo zemljo, 2200 m2, sončna, 40% zazidljivost v urejenem okolju stanovanjskih hiš, blizu ac lopata, 5 min do celja(naslov najbližjega soseda galicija 78, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, STARI GRAD, 49.000 €, 1345,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.novdom.si

V Starem Gradu je naprodaj zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno deloma kot območje stanovanjskih površin v izmeri cca. 1000 m² in del kot kmet. zemljišče v izmeri 345 m². .

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investic. v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: cca 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investiranje v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 49.200 €, 1355,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2025.,

www.indomio.si

1.355 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Gavce (Šmartno ob Paki) prodamo stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 49.200,00 EUR V naselju Gavce (Šmartno ob Paki), na mirni lokaciji in v naravi, prodamo večje stavbno zemljišče. Spodnji del zemljišča ima rahel naklon, zgornji del....

 
 
 
  Zemljišče, OLIKA, 49.580 €, 1914,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-44 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku OLIKA, v zaledju slovenske Istre, v bližini mejnega prehoda SOČERGA, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Zemljišče meri 1914 m2, od česar je za pozidavo namenjeno 1 339,8 m2, ostalo je pa kmetijsko oz. gozdno zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 49.880 €, 1713,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

1.713 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbne parcel v skupni velikosti 1.713 m2. Zemljišče se nahaja v mirnem naselju Šentgotard v občini Zagorje ob Savi. Lega zemljišča je pod naklonom. Parcela je pravilne pravokotne oblike in ima urejene parcelne meje. Dostop je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 50.000 €, 2725,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

2.725 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Šmarjah Posredujem pri prodaji treh kmetijskih zemljišč v katastrski občini Šmarje pri Kopru. Njihova skupna velikost je 2.725 m2 in je usmerjena proti samem jugu, v smeri vasi Puče. Prva parcela je....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 50.000 €, 2521,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, na izjemni lokaciji v mirnem naselju enodružinskih hiš Velike Malence prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.521,00 m2, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma. Po namenski rabi je 855,13 m2 stanovansjkih površin....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 50.000 €, 2500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela za izgradnjo vikenda. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 50.000 €, 2006,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, kmetijsko zemljišče, ljubljana, k.o. vižmarje, kmetijsko zemljišče v neposredni bližini ministrstva za obrambo, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Ljubljani, k.o. Vižmarje, je naprodaj ravno, kmetijsko zemljišče in sicer tri parcelne številke v skupni velikosti 2.006 m2. Lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 50.220 €, 2790,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

a .

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 50.500 €, 2517,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v okolju Boršta. Zemljišče ima velikost 2.517 kvadratnih metrov. Lastnosti zemljišča: Po osnovna namenski rabi, spada zemljišče v : I. in II. območje kmetijskih zemljišč....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 51.200 €, 2048,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2025.,

www.indomio.si

2.048 m2, kmetijsko zemljišče, IZOLA - KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048 m2, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 IZOLA – KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048m2, z dostopom po asfaltu. Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, PODBORŠT, 52.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

2.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR SEVNICA, Podboršt pri Šentjanžu, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 2.000,00 m2. Zemljišče je ravno, po namenski rabi gre za območje stanovanj. Dostopen je po javni poljski cesti v lasti občine. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 52.000 €, 1458,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.458 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče za gradnjo po predvidenem OPN, mirna lokacija, 3 minute vožnje iz centra Celja, Polule, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Če iščete zemljišče za gradnjo v okolici Celja, na mirni lokaciji, v objemu narave imamo eno res zanimivo ponudbo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 53.000 €, 1853,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

1.853 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Približno 530 m2 je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. del parcele, ki je kmetijski je del travnik in del sadovnjak. Na parceli stoji starejši kmetijski objekt. Infrastruktura:....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 54.400 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

a isto .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 55.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2023.,

www.indomio.si

1.500 m2, zazidljiva, ravno zemljišče na čudoviti sončni lokaciji, ob manjšem potoku, z idejnim projektom za gradnjo manjše hiše in pridobljenimi soglasji, lokacija ima dobro prometno povezavo z Novim mestom in Šentjernejem, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Zemljišče je v celoti stavbno,....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 55.000 €, 1494,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

1.494 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na res lepi in mirni lokaciji ter v neposredni bližini Novega mesta prodamo večjo zazidljivo parcelo za individualno stanovanjsko gradnjo, po namenski rabi opredeljeno kot "površine podeželskega naselja", voda, el. kanalizacija, optika,....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 69.800 € na 55.840 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LIPOVCI, 55.840 €, 2792,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.07.2025 - 69.800 €
12.03.2026 - 55.840 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

2.792 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 55.840,00 EUR Na sončni odprti lokaciji ob stranski lokalni cesti v Lipovcih (občina Beltinci) prodamo povsem ravno stavbno zemljišče, skupne površine 2.792 m2, po namembnosti za stanovanjsko naselje, sprejet OPPN, in sicer cona....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 56.960 €, 1424,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.424 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo parcelo v velikosti 1.424 m2. Parcela spada v območje CD-i: območja centralnih dejavnosti za izobraževanje, vendar je še vedno pod OPPN. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin (DPN), vse....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA PRI LOŽU, 57.498 €, 1369,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

1.369 m2, zazidljiva, vrhnika pri ložu, parcela, zazidljiva, prodamo. Cena: 42,00 EUR/m2 Na Vrhniki pri Ložu ( Občina Loška dolina ) je v sklopu petih parcel ( dve sta že prodani ) z dostopno potjo naprodaj 1369 m2 velika zazidljiva parcela. Oznaka namenske rabe: SSe Naziv podrobne....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG PRI LOŽU, 57.500 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Prijeten kraj -turistično razvito okolica ponuja veliko različnih aktivnosti tako kulturnih kot turističnih. Infrastruktura je v kraju Stari trg pri Ložu, ki je odmaknjen cca.1,2km v katerem je šola, ZD, trgovine, banka, Možnost nakupa še dodatnega zemljišča v izmeri 2.700m². Skupno....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 58.000 €, 1370,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela v objemu narave, blago položena, dovoz urejen, plačani vsi komunalni prispevki ter izdelan gradbeni projekt za družinsko hišo v izmeri 257 m2 nadstropno z dvojno garažo in bazenom. V okolici en vikend ter 2 hiši. Na parceli voda in elektrika ter kanalizacija. Če si želite....

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 58.480 €, 2924,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2024.,

www.indomio.si

2.924 m2, kmetijsko zemljišče, Prodajajo se kmetijska zemljišča v skupni velikosti 2924 s pogledom na morje, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 58.500 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2