• GoHome Professional
nepremicnine.net do 80000 eur do 870 m2 terasa gra - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 80000 eur do 870 m2 terasa gra - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 80000 eur do 870 m2 terasa gradbeno dovoljenje najceneje padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 80000 eur do 870 m2 terasa gradbeno dovoljenje najceneje padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 830 m2 (malo manjši)
    • 910 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 76000 eur (malo cenejši)
    • 84000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 260.000 € na 250.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BISTRICA OB DRAVI, 250.000 €, 208,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 260.000 €
24.04.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

208,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, adaptirana l. 2014, 406 m2 zemljišča, K+P+1, Družinska hiša v mirni slepi ulici v Bistrica ob Dravi. 137,3 m2 uporabne površine, 406 m2 parcela, terasa, balkon in 2x garaža. Ogrevanje s toplotno črpalko. Hiter dostop do Maribor. Idealno za družinsko....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 460.000 € na 440.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 440.000 €, 239,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 460.000 €
07.05.2026 - 440.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

239,41 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1969, adaptiran l. 2010, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST - Naprodaj je gostinski lokal v dveh etažah z velikim potencialom, ki se nahaja na eni najbolj frekventnih lokacij v centru - ob Dunajski cesti v Bežigradu. Število sedišč....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne 10.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 870 m2 terasa gradbeno dovoljenje najceneje padla cena (4)
  • nepremicnine.net do 80000 eur do 870 m2 gradbeno dovoljenje najceneje padla cena (3)
  • nepremicnine.net do 80000 eur do 870 m2 terasa najceneje padla cena (3)
  • nepremicnine.net do 80000 eur do 870 m2 terasa gradbeno dovoljenje najceneje (2)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si

www.finance.si