Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net najceneje do 2630 m2 do 20 eur/m2" je bilo najdenih 125 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 13 €/m2
Omeji iskanje
14.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321069-19 Ogled oglasa na strani ponudnika Priložnost za nakup parcele v prekrasnem območju Rošpoha. Po GURSU parcela v celoti meri 2.750 m2 in je sestavljena iz treh parcel. S svojo raznolikostjo ponuja priložnost za različne vrste dejavnosti. Tu so podrobnosti: Parcela....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321062-49 Ogled oglasa na strani ponudnika Nepremičnina za tiste, ki želijo v toplejšem delu leta prosti čas preživljati v naravi -si urediti svoj piknik prostor, vrt, manjši nasad, postaviti manjši objekt (do 40m2 površine). Ekskluzivno posredujemo pri prodaji zadnje....
06.03.2026.,
www.nepremicnine-novomesto.si
SEMIČ, pod magistralo, v k.o. Kot, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 969,00 m2. Zemljišče je po namenski rabi stavbno (razpršena poselitev) - oznaka A in drugo kmetijsko zemljišče - oznaka K2, namenska raba: bivanje - stanovanja, občasno bivanje, kmetije z dopolnilnim dejavnostmi,....
Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 €
z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €
26.07.2025.,
www.indomio.si
1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....
10.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Elektrika je na parceli, voda do parcel. .
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
zemljišče-posest, razdalja za dostop AC 10km, 8km smer JV izven Grosuplja oz. 10.minut vožnje, do Ljubljane 34km ali 25.minut vožnje .
06.03.2026.,
www.nepremicnine-novomesto.si
URŠNA SELA, Makute, posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 1.150,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno delno kot površine podeželskega naselja cca. 289 m2 in delno kot druga kmetijska zemljišča 861 m2. Lokacija se nahaja v mirnem in idiličnem....
17.02.2022.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321042-285 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štajngrovi pri Benediktu prodamo zazidljivo parcelo velikosti 1.208 m2, od tega je 562 m2 stavbnega in 646 m2 kmetijskega zemljišča. Parcela je delno ravna, delno pod rahlim naklonom, osončena, zahodne lege in locirana cca....
17.09.2025.,
www.indomio.si
2.126 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 8,00 EUR/m2 V Hrpeljah posredujemo pri prodaji kmetijskih zemljišč. Na prodaj sta dve kmetijski zemljišči v skupni izmeri 2.126 m². Lokacija zemljišč je mirna, obdana z naravo, hkrati pa le nekaj minut oddaljena od središča naselja, kjer....
22.11.2023.,
www.kumi.si
Posredojemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča v izmeri 1.402m², zazidljiv del predstavlja cca. 160m². Parcela je v naklonu, dostop je urejen preko občinske ceste. Primerno za postavitev manjše hiše oziroma bivalnega vikenda. Priključki v bližini. Prodajalčev pogoj: kupec prevzame....
21.02.2026.,
www.indomio.si
2.246 m2, kmetijsko zemljišče, ravno zemljišče, blizu center Radeče, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v bližini centra Radeč. Zemljišče oz. travnik je na ravnem in je v velikosti 2.246m2. PRILOŽNOST! Tel.: 041 866 822 Mail: gasper.kos@b-n.si Borza Nepremičnin....
18.02.2021.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111019-110 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v velikosti 1453 m2, v naselju Labor. Zemljišče se nahaja tik ob samem naselju, v bližini cerkve ter je pravokotne oblike, dimenzije 80m x 18m. V bližini se nahaja tudi vodovod....
05.06.2024.,
www.indomio.si
1.453 m2, kmetijsko zemljišče, Labor, kmetijsko zemljišče - 1453 m2, pri cerkvi, prodamo. Cena: cca 18.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v velikosti 1453 m2, v naselju Labor. Zemljišče se nahaja tik ob samem naselju, v bližini cerkve ter je pravokotne oblike,....
Spremembe cen iz 22.500 € na 19.000 €
z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
17.02.2026 - 22.500 €
16.04.2026 - 19.000 €
17.02.2026.,
www.indomio.si
1.596 m2, nezazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 19.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v naselju Grabe prodamo stavbno zemljišče v skupni velikosti 1.596 m². Parcela se trenutno uporablja v kmetijske namene kot pašnik, na katerem so se do nedavnega pasli konji. Zemljišče....
12.06.2024.,
www.indomio.si
1.321 m2, zazidljiva, naprodaj zazidljivo zemljišče v zavrhu, prodamo. Cena: 22.500,00 EUR V Zavrhu (občina Lenart) je naprodaj delno zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1321 m2, od tega je zavidljivega cca 480 m2. Zemljišče se z naklonom spušča od ceste navzdol in je trenutno precej....
07.05.2025.,
www.indomio.si
1.034 m2, zazidljiva, moravske toplice / motvarjevci - izjemna priložnost, prodamo. Cena: 19.640,00 EUR MORAVSKE TOPLICE / MOTVARJEVCI – IZJEMNA PRILOŽNOST! Zazidljivo zemljišče 1.034 m² – sončna lokacija v naravi, številne možnosti gradnje Na odlični lokaciji v Motvarjevcih, v neposredni....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111019-51 Ogled oglasa na strani ponudnika V Padni, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v izmeri 1903 m2, ki se nahaja tik ob neposredni bližini ceste. Parcela ima urejen dostop in je ravne oblike. V naravi zemljišče predstavlja cca 700 m2 gozda in cca 1200....
06.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
V osrčju Kozjanskega narodnega parka, na lepi sončni legi, prodamo zemljišče v skupni velikosti 2631 m2. Od tega je kmetijskega zemljišča 1809 m2 in 822 m2 stavbišča. Na zemljišču stoji stara kmečka hiša. V hiši je stara krušna peč, vaška voda in elektrika. Na razpolago so 4 prostori....
18.06.2024.,
www.indomio.si
1.316 m2, kmetijsko zemljišče, lepo urejen in negovan vinograd, sadovnjak, lepa, dostopna lokacija, čudovit razgled, lesena lopa, WC, prostor za druženje, asfaltni dostop, možnost dokupa kmetijskega zemljišča velikosti 1334 m2, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Lokacija: zemljišče se nahaja....
29.05.2024.,
www.indomio.si
1.370 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Zazidljiva parcela primerna za gradnjo hiše. Parcela je v mirnem podeželjskem okolju v objemu narave. Priključek za vodovod je na parceli, električni in telefonski priključek sta na sosednji parceli. .
16.06.2022.,
www.indomio.si
1.471 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Pravokotna, podolgovata parcela se nahaja na robu vasi in je cel dan lepo osončena. Vsi komunalni priključki so v bližini, dostop je asfalten. Na parceli je možna gradnja hiše maksimalne širine 10 m. Ena četrtina parcele je kmetijsko....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321066-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v kraju Bokrači posredujemo pri prodaji zemljišča v velikosti 1.646 m2, ki po namenski rabi spada pod stavbna zemljišča - površine podeželskega naselja. Primerno za gradnjo stanovanjske hiše.Trenutno se parcela....
29.05.2025.,
www.ruj-meridoma.si
Prodaja se kmetijska parcela, gozdiček z vrhunskim potencialom in odprtim pogledom na Piranski zaliv in Udine. .
18.05.2026.,
www.indomio.si
2.044 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče s kozolcem – odlična priložnost za investicijo ali oddih v naravi Prodamo lepo urejeno kmetijsko zemljišče, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in potenciala za razvoj. Na parceli....
21.01.2025.,
www.indomio.si
2.194 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Kamnici s potencialom za zazidljivo - sončna lega, čudovit razgled, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Kamnici z možnostjo preureditve v ZAZIDLJIVO OBMOČJE. Nahaja se na sončni legi z osupljivim razgledom na okoliške....
06.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Parcela je na mirni lokaciji, 3km od Lendave. vsi priključki v blizini. Dodatne informacije na tel. 041-921-055. .
22.11.2024.,
www.indomio.si
2.551 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo Zemljišče v Idilični Slovenski Vasi, na vrhu hriba z vinogradom, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Predstavljamo vam edinstveno priložnost za nakup stavbnega zemljišča v idilični Kaplji vasi, Prebold, ki se nahaja v čudoviti Savinjski....
03.03.2022.,
www.indomio.si
1.794 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih, proizvodnih, kmetijskih, obrtnih, servisnih, trgovskih ali gostinskih objektov, prodamo. Cena: 12,00 EUR/m2 V Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih,....
11.10.2024.,
www.indomio.si
Zazidljivo zemljišče, Pomurska – Hrastje-Mota, površina zemljišča 1.240,00 m2, urejena meja. Cena: 21.900 EUR. V čudovitem naravnem okolju, ki se nahaja v naselju Hrastje-Mota, prodamo stavbno zemljišče na ravni in sončni parceli. Zemljišče je po namenski rabi opredeljeno kot površina....
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111024-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 1.379m2. Zemljišče je v celoti zasajeno s 7 do 10 let starimi oljkami sorte Leccio del Corno. Oljčnik odlikuje južna lega, kar je za tak nasad zelo ugodno.....
05.06.2024.,
www.indomio.si
1.869 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo - kmetijsko zemljišče na grintovcu v dolini pod vasjo, prodamo. Cena: 22.400,00 EUR Prodaja se zemljišče velikosti 1 869 m2 na Grintovcu pri Šmarjah. Gre za parcelo 2818 K.O. 2608 ŠMARJE, ki se nahaja v dolini pod vasjo. Zemljišče je izravnano....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490111021-169 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v okolici Pomjana. Dostop do parcele je urejen. Lega je južna, zemljišče je ravno. Zemljišče se nahaja znotraj pohodne krožne poti, ki vodi od vasi Pomjan do slapa Supot, natančneje....
29.05.2024.,
www.indomio.si
1.165 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Prodamo gradbeno parcelo ob asfaltni cesti v Dolžu. Namenska raba: površine podeželskega naselja Dopustni objekti: stanovanjski (eno in dvostanovanjske prostostoječe stavbe, kmetijski objekti Dopustne dejavnosti: bivanje, kmetijske....
23.02.2026.,
www.loka-nepremicnine.si
ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m². .
13.02.2026.,
www.indomio.si
1.445 m2, kmetijsko zemljišče, ravno, kmetijsko zemljišče, sončna lega, travnik, prodamo. Cena: cca 16,00 EUR/m2 ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m2. Kupec plača 2 % davek na promet nepremičnin in stroške....
14.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321069-2 Ogled oglasa na strani ponudnika **MIRNA LOKACIJA POD VINOGRADI** **800m od glavne ceste** Kozjak nad Pesnico, delno zazidljiva parcela, primerna za večjo hišo, odlična lokacija, 800m od avtobusne postaje, 8 minut od priključka na AC, sončna lega, vsa infrastruktura....
23.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490191111-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1.581 m2 velikega stavbnega zemljišča obdanega z gozdovi. Dostop je možen direktno iz javne ceste. Na zemljišču se nahajajo voda in komunikacije, elektrika pa je v neposredni bližini. Nahaja....
26.03.2026.,
www.indomio.si
1.399 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Lepa, sončna parcela na robu naselja Slavinje pri Hruševju ponuja prijetno kombinacijo bivalnega in naravnega okolja. Zazidljivi del obsega 216 m² in omogoča gradnjo nezahtevnega ali enostavnega objekta, preostanek zemljišča v izmeri....
16.06.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Nepremičnina ima lokacijo na vrhu hriba na lokaciji Burjevci. Izreden pogled na novomeško kotlino, Gorjance, Kočevski rog Javna cesta do parcele, elektrika v bližini. Okolica je primerna za sprehode in ljubitelje narave. Ker je trenutno poleg začate gradnje-gradbišča še vedno zasajen....
24.04.2026.,
www.indomio.si
2.406 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče Škalce, prodamo. Cena: cca 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.406 m², ki se nahaja v naselju Škalce pri Slovenskih Konjicah. OPOMBA: Zmeljišče po podatkih občine ni primerna za klasično stanovanjsko gradnjo.....
13.12.2025.,
www.indomio.si
2.108 m2, zazidljiva, zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 25.300,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2108 m2....
18.01.2022.,
www.indomio.si
1.275 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Del zemljišča je opredeljen kot stavbno zemljišče, kjer je možno graditi objekt (stanovanjsko stavbo) tlorisne velikosti 80 m2, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR Sončna parcela v Imenski Gorci – 1.275 m² v naravnem okolju krajinskega parka Posredujemo....