• GoHome Professional
nepremicnine.net najceneje do 2630 m2 do 21 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najceneje do 2630 m2 do 21 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najceneje do 2630 m2 do 21 eur/m2 padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najceneje do 2630 m2 do 21 eur/m2 padla cena" je bilo najdenih 8 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 15 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2500 m2 (malo manjši)
    • 2760 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 19 eur/m2 (malo cenejši)
    • 22 eur/m2 (malo dražje)
    • do 1200 eur
  •  Po lastnostih
    • lekarna
    • gradbeno dovoljenje
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 13.900 € na 11.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLGA VAS, 11.900 €, 1151,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.02.2026 - 13.900 €
20.03.2026 - 11.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

1.151 m2, zazidljiva, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 11.900,00 EUR DOLGA VAS PRI LENDAVI – prodamo zazidljivo zemljišče (1.151 m²) Na prijetni in mirni lokaciji v Dolgi vasi pri Lendavi prodamo celotno zazidljivo parcelo v enem kosu, velikosti 1.151 m². Prednosti:....

 
 
 
 
-26%

Spremembe cen iz 18.900 € na 13.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOLNJA BISTRICA, 13.900 €, 1561,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 18.900 €
21.03.2026 - 13.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.tikida.si

Na Dolnji Bistrici, ki leži v občini Črenšovci, prodamo zazidljivo parcelo, ki je velika 1.561 m2. Parcela je v celoti zazidljiva. .

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB MURI, 16.000 €, 1254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najceneje do 2630 m2 do 21 eur/m2 padla cena'
29.000 €
38.000 €
42.000 €
 
-16%

Spremembe cen iz 22.500 € na 19.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SREDIŠČE OB DRAVI, 19.000 €, 1596,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.02.2026 - 22.500 €
16.04.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.596 m2, nezazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 19.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v naselju Grabe prodamo stavbno zemljišče v skupni velikosti 1.596 m². Parcela se trenutno uporablja v kmetijske namene kot pašnik, na katerem so se do nedavnega pasli konji. Zemljišče....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2502,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.502 m², za investicijo, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne oblike....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2753,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.753 m², kmetijsko zemljišče, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 47.000 € na 42.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VANEČA, 42.000 €, 1881,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 47.000 €
14.05.2026 - 42.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.halodom.com

Na sončni in razgledni legi v naselju Vaneča prodamo v celoti gradbeno parcelo v izmeri 1.881 m², ki zaradi južne orientacije nudi obilico naravne svetlobe skozi ves dan, na višjem delu zemljišča pa se odpira čudovit razgled na okoliško pokrajino. .

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 69.800 € na 55.840 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LIPOVCI, 55.840 €, 2792,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.07.2025 - 69.800 €
12.03.2026 - 55.840 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

2.792 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 55.840,00 EUR Na sončni odprti lokaciji ob stranski lokalni cesti v Lipovcih (občina Beltinci) prodamo povsem ravno stavbno zemljišče, skupne površine 2.792 m2, po namembnosti za stanovanjsko naselje, sprejet OPPN, in sicer cona....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-8 (od skupaj 8)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti