• GoHome Professional
zemljišča parcele ljubljana z okolico čim manjše c - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele ljubljana z okolico čim manjše c - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele ljubljana z okolico čim manjše cena zrasla

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele ljubljana z okolico čim manjše cena zrasla" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LJUBLJANA, Center, 595.000 €, 507,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-140 Ogled oglasa na strani ponudnika Si želite zgraditi svoj dom v neposredni bližini centra Ljubljane? Potem je ta priložnost idealna za vas. Predmet prodaje je polovica celotnega zemljišča velikosti 1002m2 (torej okoli 500m2 na enoto) za gradnjo ene enote dvojčka,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 8.217 €, 249,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

249 m2, kmetijsko zemljišče, sončna lega, urejena parcela in dostop, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Dravlje - Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Posavje, 430.000 €, 402,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

402 m2, zazidljiva, Ljubljana - Stožice, 402 m2, zazidljivo stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine Ne zamudite priložnosti. Na elitni lokaciji v Stožicah zraven hipodroma, smo prevzeli v posredovanje zazidljivo parcelo,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 189.000 €, 403,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V objemu narave prodamo zazidljivo zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. V naravi je zemljišče travnik in se nahaja tik ob zelenih površinah - ob robu zazidljivosti. Poleg zazidljivega dela je možen nakup tudi dodatne parcele, ki je kmetijsko zemljišče, v izmeri 470 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 189.000 €, 420,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

420 m2, zazidljiva, Odlična lokacija. Bližina vse infrastrukture. V naravi. Obdana z zelenjem. Lep razgled. Meji na gozd, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Voda, elektrika, kanalizacija ob parceli. Možnost gradnje modernističe stanovanjske hiše v treh etažah. Nepremičino odlikuje: - bližina....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 74.120 €, 436,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2022.,

www.kumi.si

priključki: na parceli električna omarica za tri odjemna mesta infrastruktura: LPP št. 3 nakupovalno središče Supernova, E Leclerk zelene površine neposredni dostop do Golovca, PST, Krajinski park Barje banka, šola, vrtec, pošta, ZD - tri avtobusne postaje Možnost dokupa 90m² parcele....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE PIRNIČE, 15.345 €, 465,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2025.,

www.indomio.si

465 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Medvode - Spodnje Pirniče, kmetijsko zemljišče v izmeri 465 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, ZBILJE, 240.000 €, 500,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Lokacija in infrastruktura Sončna, mirna, edinstvena lokacija ob bližini Zbiljskega jezera, odmaknjena od glavne ceset AC LJ – 12km AC VODICE – 5km OŠ – 3km Vrtec – 1,2km Trgovine – 3km Zdravstveni dom – 3km Pokličite za vse dodatne informacije in za termin ogleda smo vam na voljo.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 125.000 €, 500,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Začnite z gradnjo vaše hiše že »jutri«. Vsa zemljišča v velikosti od cca.460m2 do cca.600m2 imajo vso komunalno ureditev, asfalt do parcele, vsi prkiljučki že na parceli (voda,elektrika,plin ). Vsa zemljišča v novem naselju Dragočajna v sklopu 57hiš, ležijo na povsem ravni in sončni....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • zemljišča parcele ljubljana z okolico čim manjše (152)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr