• GoHome Professional
zemljišča parcele ljubljana z okolico 1410 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele ljubljana z okolico 1410 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele ljubljana z okolico 1410 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele ljubljana z okolico 1410 m2" je bilo najdenih 8 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 184 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1340 m2 (malo manjši)
    • 1480 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 12000 eur
    • do 15000 eur (povprečna cena)
    • do 18000 eur
    • do 150 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
    • gradbeno dovoljenje
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, TRZIN, 507.000 €, 1410,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

1.410,53 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 507.000,00 EUR Redka priložnost za nakup gradbene parcele v Trzinu Idealno za investitorje ali gradnjo v lastni režiji. Na prodaj je ravno in odlično osončeno zemljišče v Trzinu, skupne površine 1410 m², ki je v celoti zazidljivo. Možna je gradnja....

 
 
 
  Zemljišče, SMLEDNIK, 280.000 €, 1400,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

1.400 m2, zazidljiva, Zemljišče, ki meji na nezazidljivo parcelo na mirni lokaciji ob robu gozda z idiličnim razgledom za gradnjo hiše ali dvojčka. Odlična povezava v Ljubljano (LPP), trgovina, šola, vrtec v neposredni bližini, prodamo. Cena: cca 200,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, VALBURGA, 280.000 €, 1400,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica - Medvode (Valburga), čudovit razgled, na mirni lokaciji tik ob gozdu, 1400 m2, urejen dostop. Cena 200,00 EUR/m2. V čudovitem naselju Valburga, v občini Medvode, prodamo zazidljivo zemljišče v velikosti 1400 m2 s prekrasnim pogledom na Triglav,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele ljubljana z okolico 1410 m2'
113.600 €
205.200 €
515.000 €
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 272.025 €, 1395,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

1.395 m2, zazidljiva, v mirnem koncu Šentvida, lepa, ravna, zadnja v nizu devetih parcel. Namenska raba je "območje stavbnih zemljišč", vendar ker še ni sprejet OPPN (podrobni prostorski načrt) ni še možno pridobiti gradbeno dovoljenje. Primerno za investicijo. Drugi pogoji....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 213.000 € na 178.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, MALI LIPOGLAV, 178.000 €, 1296,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.05.2025 - 200.000 €
09.05.2025 - 213.000 €
03.04.2026 - 178.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.indomio.si

1.296 m2, zazidljiva, na mirni lokaciji, z veliko zelenja in sprehajalnih poti v naravo, parcela je lepe oblike ( cca 42 x 32 x 43 x 28 m ), možnost gradnje enostanovanjske, dvostanovanjske hiše, dvojčka, ali prostostoječe nestanovanjske stavbe, faktor zazidanosti je 40%, višina objekta....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 160.000 €, 1292,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

1.292 m2, zazidljiva, V prijetnem in mirnem naselju Drenik posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki stoji na sončni in razgledni lokaciji, obdani z zelenjem in naravo, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Nepremičnina ponuja odprt pogled na naselje in okoliško pokrajino ter predstavlja....

 
 
 
  Zemljišče, PIJAVA GORICA, 156.000 €, 1550,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2023.,

www.indomio.si

1.550 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Iščete mirno zavetje pred mestnim vrvežem, ne da bi se morali odreči udobju? Parcela velikosti 1.550 m2 se nahaja se v mirni soseski v okolici Ljubljane, obdana s čudovitimi gozdovi in naravo, sestoji pa iz zazidljive....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-7 (od skupaj 7)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled