• GoHome Professional
zemljišče do 50 eur/m2 - GoHome preiščite nepremičnine
  • zemljišče do 50 eur/m2 - GoHome preiščite nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišče do 50 eur/m2

  • Za iskalni niz "zemljišče do 50 eur/m2" je bilo najdenih 898 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 21 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 3030 m2
    • do 3780 m2
    • 3780 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3780 m2
    • 4540 m2
  •  Po ceni
    • 47 eur/m2 (malo cenejši)
    • 52 eur/m2 (malo dražje)
    • do 1600 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ČRNOMELJ, 10.000 €, 1777,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2024.,

www.kumi.si

Stavbno zameljišče je v namenski rabi: površine podeželskega naselja, mešano kmetije in stanovanjske stavbe: stanovanjske stavbe, nestanovanjske stavbe, kmetijski objekti in spremljajočimi objekti v okviru podželskega naselja in objekti, namenjeni dopolnilnim dejavnostim na kmetiji,....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 7.000 €, 1247,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

SELO 1.274 m2, zazidljiva, za stanovanjsko gradnjo, Prodam v celoti zazidljivo parcelo 1274 m2.zelo lep razgled.Brez bremen knjižno urejeno. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 8.300 €, 1493,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

1.493 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče - vinograd, 1.493 m2, prodamo. Cena: 8.300,00 EUR Pri naselju Dvori (K.O. Movraž), posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja vinograd. Zemljišče je v izmeri 1.493 m2 in ima urejen dostop iz javne poti.....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 29.990 €, 5434,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

5.434 m2, zazidljiva, lepo zazidljivo zemljišče 5.434m2 od tega 980 m2 gradbenega z elektriko, vodovod mestni, tel. in optika za priklop, čaka novega lastnika :), prodamo. Cena: 29.990,00 EUR Pozdravljeni, lepo zazidljivo zemljišče 5.434m² od tega 980 m² gradbenega z elektriko, vodovod....

 
 
 
  Zemljišče, PEKEL, 20.900 €, 3804,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

3.804 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko na sončni lokaciji nad Mariborom, prodamo. Cena: 20.900,00 EUR V naselju Pekel v Mestni občini Maribor prodamo kmetijsko zemljišče na sončni lokaciji, dostopno z lokalne ceste. Zemljišče velikosti 3.804 m2 je v večji meri ravno, na S in SV....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 15.000 €, 2750,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-19 Ogled oglasa na strani ponudnika Priložnost za nakup parcele v prekrasnem območju Rošpoha. Po GURSU parcela v celoti meri 2.750 m2 in je sestavljena iz treh parcel. S svojo raznolikostjo ponuja priložnost za različne vrste dejavnosti. Tu so podrobnosti: Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, JELŠA, 22.000 €, 4042,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2025.,

www.indomio.si

4.042 m2, kmetijsko zemljišče, Posest, kmetijsko zemljišče - travnik Karlovško predmestje.Prodamo travnik, dostopen po Joškovem štradonu površine 4042 m2. Travnik s krajšo stranico meji na reko Iščico, prodamo. Cena: 22.000,00 EUR Pogoj nakupa: stroški provizije za opravljeno storitev....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 65.000 €, 11981,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nesta.si

MORAVŠKA GORA, 58 A - Prodaja, Posest Drugo .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVŠKA GORA, 65.000 €, 11981,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

11.981 m2, posest, Na sončnem pobočju SZ od kraja Gabrovka prodamo zaključeno posest, katera je delno zazidljiva (cca. 1.100 m2) in na kateri stoji zidanica s hišno številko, lesen objekt, v katerem je možno prespati, rastlinjak, kokošnjak in še kaj. Posest ima svoj električni in....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 11.500 €, 2123,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

2.123 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 11.500,00 EUR NAPRODAJ JE DELEŽ 1/8 VSEH SPODAJ NAVEDENIH PARCEL ZA SKUPNO VREDNOST 11.500 € kmetijsko zemljišče, v izmeri 2.123 m2 z ID znakom: parcela 1827 877 gozdno zemljišče, v izmeri 3.595 m2 z ID znakom: parcela 1827 879/1 gozdno....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE STRANICE, 17.488 €, 3248,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-245 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Stranice, ki se nahaja v občine Zreče je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.248 m2. Zemljišče je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste. Parcela je v rahlem naklonu in se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 30.000 €, 5623,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-127 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Kicar, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katero je trenutno urejeno v travnik. Zemljišče je pravokotne oblike, sočno, z lepim razgledom in se nahaja ob asfaltni cesti v strnjenem naselju Kicar. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 95.000 €, 18000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

18.000 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Posestvo z zazidljivim zemljiščem z gradbeno dokumentacijo - Redko na trgu - Dol pri Šmarju, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 1.000 m2 in kmetijskega zemljišča v izmeri cca 17.000....

 
 
 
  Zemljišče, POLŠNIK, 179.000 €, 34424,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

34.424 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Prodamo posest, kmetija, Polšnik, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na izjemno mirni in sončni lokaciji v naselju POLŠNIK posredujemo pri prodaji skrbno vzdrževane kmetije, ki vključuje štiri stavbe: stanovanjsko hišo, pomožni objekt, kozolec in....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 25.000 €, 4815,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-9 Ogled oglasa na strani ponudnika V podeželskem naselju Zabukovica, v občini Žalec imamo na prodaj zazidljivo zemljišče v skupni velikosti 4.815 m2. Dostop do zemljišča je enostaven in urejen po alsfaltirani regijonalni cesti. Oddaljenost od Centra Žalca znaša....

 
 
 
  Zemljišče, CIRKULANE, 40.000 €, 7719,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

7.719 m2, za investicijo, Na izpostavljeni slemenski lokaciji v Paradižu (Cirkulane) je na voljo zemljišče v skupni izmeri 7.719 m2, ki predstavlja zanimivo priložnost za kupca, ki zna prepoznati potencial lokacije in razume dolgoročni razvoj prostora, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 94.000 €, 18417,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.kumi.si

Večje ravno zemljišče po namenski rabi kmetijsko zemljišče K2. Zemljišče je sestavljeno iz več različnih parcel različne kvadrature. Možnost nakupa celote ali nakup posameznih parcel. Meje zemljišča so znane in urejene. Izjemna priložnost za tiskega, ki vidi poslovni potencial na....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 22.900 € na 18.800 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOBROVNIK, 18.800 €, 3698,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 22.900 €
05.03.2026 - 18.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

3.698 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.800,00 EUR PRODAMO ČUDOVITO ZEMLJIŠČE Z RAZGLEDOM – DOBROVNIK (3698 m²) Na mirni in sončni lokaciji v naselju Dobrovnik se prodaja zemljišče skupne velikosti 3698 m² Podrobnosti: Skupna površina: 3698 m² Stavbno zemljišče:....

 
 
 
  Zemljišče, SEGOVCI, 23.000 €, 4561,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4.561 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Želite ustvariti sanjski dom? V občini Apače, Pomurje, vas čaka zazidljivo zemljišče velikosti 4561 m2, idealno za vaš projekt. Ponudba investicije obsega 1842 m2 zazidljive površine za vaš popoln dom, bodisi moderen ali tradicionalen.....

 
 
 
  Zemljišče, RUPERČE, 12.990 €, 2580,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

2.580 m2, nezazidljiva, Si želite nekaj svoje kmetijske zemlje, trenutno vinograd in še cca 600 m2 lepe ravne zemlje za svojo sprostitev, dušo, srce..?, prodamo. Cena: 12.990,00 EUR Pozdravljeni, si želite nekaj svoje kmetijske zemlje, trenutno vinograd in še cca 600m2 lepe ravne....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 17.000 €, 3379,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2025.,

www.indomio.si

3.379 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Bukovici, prodamo. Cena: 17.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji solastniškega deleža prvovrstnega kmetijskega zemljišča v Bukovici. Predmet prodaje je solastniški delež 1/2 zemljišča ker predstavlja 3.379,5 m2.Za....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKI OKIČ, 18.000 €, 3589,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-14 Ogled oglasa na strani ponudnika V Velikem Okič, ob urejeni asfaltni cesti, se prodaja zemljišče, katero je primerno za izgradnjo manjšega vikenda. Skupaj se prodaja 3.578 m2, od tega je 449 m2 zemljišča zazidljivega. Preostanek ali večji del je kmetijsko zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 43.000 €, 8575,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2025.,

www.indomio.si

8.575 m2, kmetijsko zemljišče, Na prodaj je travnik v velikosti 8.575 m, ki se nahaja ob občinski cesti, kar omogoča enostaven dostop, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Parcela je v naravi travnik, primerna pa je tudi za obdelovalno njivo ali za druge kmetijske namene (pašnik). .

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 14.875 €, 2975,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Komen okolica, Brestovica pri Komnu, 2975 m2, najboljše kmetijsko zemljišče, ki se drži zazidljivega območja hiš. Ključne specifikacije Parcela: 2975 m 2 Cena: 5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 124.335 €, 24867,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 24867 m 2 Šifra: K -21 Cena: 124.335 € Deli: Ruj&Meridoma team 031 449 833 .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 451.820 €, 90364,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 90.364 m 2 Šifra: K-29 Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 158.075 €, 31615,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ključne specifikacije Parcela: 31615 m 2 Luksuz Lep razgled Zelo sončno Ambient Lep razgled Zelo sončno Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 260.000 €, 52000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

52.000 m2, kmetija, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Na mirni lokaciji na Dolenjskem, pod obronki Gorjancev, prodamo kmetijo, ki obsega domačijo s hišo, gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi ter gozdnimi zemljišči. Domačija se nahaja v urejeni vasi, obdana z naravo in ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 43.500 €, 8700,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na sončni legi v Vinski gori prodam stavbno (~700 m2) in kmetijsko (~8000 m2) zemljišče. Mirna lokacija s potočkom, javno cesto in pogledom na vas - 10 minut hoje do avtobusne postaje. V zahodnem delu je klet z manjšim vinogradom (~100 trt). Cena 5 €/m2. Velja le ob odkupu celotnega....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 20.915 €, 4183,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.06.2023.,

www.indomio.si

4.183 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 Na sončni lokaciji obdani z vinogradi prodamo kmetijski zemljišči v skupni izmeri 4183 m2. Trenutno sta parceli zatravljeni. Z možnostjo spremembe v vinograd ali njivo. Dostop iz javne poti. Lokacija: med Svetim in Komnom. .

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 32.735 €, 6547,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

6.547 m2, kmetijsko zemljišče, Na zanimivi lokaciji se prodaja kmetijsko zemljišče, z urejenim dostopom. UGODNO, prodamo. Cena: 32.735,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 7.155 €, 1431,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2024.,

www.indomio.si

1.431 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 .

 
 
 
 
-42%

Spremembe cen iz 128.740 € na 74.375 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRESERJE PRI LUKOVICI, 74.375 €, 14875,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.01.2026 - 128.740 €
14.03.2026 - 74.375 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

14.875 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik. Vse parcele se nahajajo v občini Lukovica. Pred sklenitvijo glavne kupoprodajne pogodbe mora ponudba za prodajo viseti na oglasni deski Upravne enote Domžale, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA NA KRKI, 42.225 €, 8445,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

8.445 m2, kmetijsko zemljišče, Na lepi in lahko dostopni lokaciji v Kostanjevici na Krki, prodamo večje kmetijsko zemljišče, katerega del sega tudi v območje individualne stanovanjske pozidave. Zemljišče ima dostop iz javne ceste. Urejeno lastništvo, bremen prosto. Pogoj prodaje:....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 30.590 €, 6118,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

6.118 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče v zaraščanju na vrhu stare šmarske ceste, prodamo. Cena: cca 5,00 EUR/m2 Parcela spada v II. območje kmetijskih zemljišč. Nahaja se v neposredni bližini stare šmarske ceste. Parcela je ža dalj časa neobdelana in posledično rahlo zaraščena.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 42.820 €, 8564,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2024.,

www.indomio.si

8.564 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Šempasu, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 Na južnem obrobju Šempasa sta naprodaj dve kmetijski zemljišči s skupno površino 8.564 m2. Teren je blizu glavne ceste in lepo dostopen. Na treh terasah so bile obdelane rodovitne njive in sadovnjaki.....

 
 
 
  Zemljišče, MAČKOVEC PRI ŠKOCJANU, 5.000 €, 1014,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

1.014 m2, kmetijsko zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 5.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 1.014 m2 po ceni 5.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2% od prodajne cene.....

 
 
 
  Zemljišče, MAKOLE, 32.000 €, 6624,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

6.624 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko in gozdno zemljišče, manjša hiša z gradbenim in uporabni, dovoljenjem, gospodarski objekt z vinsko kletjo, dostop urejen, čudovit razgled, zelena okolica, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR POSESTVO Z GOZDOM, KMETIJSKIM ZEMLJIŠČEM IN STANOVANJSKO....

 
 
 
  Zemljišče, KOMPOLJE, 100.000 €, 20915,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2025.,

www.indomio.si

20.915 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: cca 100.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v Kompolju - Občini Dobrepolje - Videm, posredujemo pri prodaji parcele, ki po podatkih GURS-a meri 20.915 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot kmetijska zemljišča. Predstavljamo vam....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 20.000 €, 4244,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

4.244 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Jagodnik - Trebelno (občina MOKRONOG-TREBELNO), prodamo zemljišče v izmeri 4.244 m2. Kmetijskega zemljišča je 3385 m2, zazidljivega zemljišča je 859 m2. Na kmetijskem zemljišču je orehov nasad. Parcela je nekoliko nagnjena,....

 
 
 
  Zemljišče, CEROVEC POD BOČEM, 175.000 €, 37180,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

37.180 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 37.180 m2, kmetija, stavbno zemljišče, posest, zemljišče, zazidljivo zemljišče, dobra investicija, parcelacija v več zazidljivih parcel, ranč, vzreja konjev, ravnina, kmetijski objekt, Rogaška Slatina, Cerovec pod Bočem, blizu zdravilišč,....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 149.000 € na 129.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SVETI JURIJ, 129.000 €, 27572,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.07.2025 - 149.000 €
11.03.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

27.572 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Sloveniji, v bližini Rogaške Slatine in Podčetrtka, je naprodaj čudovito posestvo s skupno površino 27.572 m². Zemljišče obsega 169 m² stavbnega zemljišča ter 27.403 m² kmetijskega zemljišča. Na posestvu....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 673-714 (od skupaj 820)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled