Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "dfi najdražje 160 m2" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.294 €/m2
Omeji iskanje
19.03.2026.,
www.dfi.si
165,2 m², dvostanovanjska, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2019, 57 m² zemljišča, K+P, priložnost v mengšu: prodaja dveh prenovljenih stanovanj v hiši z lastnim atrijem, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Dodaten opis V Mengšu prodamo čudovito polovico hiše, ki v naravi predstavlja dve....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si