• GoHome Professional
nepremicnine.net - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net" je bilo najdenih 5 133 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.416 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 744 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SREDNJE BITNJE, 475.000 €, 338,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V srednjih Bitnjah na zemljišču, ki meri 704 m2, prodamo dva stanovanjska objekta. .

 
 
 
  Hiša, SELNICA OB DRAVI, 148.000 €, 271,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-136 Ogled oglasa na strani ponudnika JANŽEVA GORA PROSTORNA HIŠA PRODAMO Na Janževi gori nad Selnico ob Dravi prodamo prostorno družinsko hišo zgrajeno leta 1973. Hiša po podatkih GURS meri 271,0 m2 neto tlorisne površine, od tega je 160,5 m2 bivalne površine.....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 225.000 €, 310,60 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2017.,

www.mp-projekt.si

Ekskluzivno prodamo enoto moderno zasnovanega dvojčka , zgrajeno do IV.GF. Enota ima 310,6m2 - 133,10m2 stanovanjske površine, terasa v izmeri 99m2, odprta garaža v izmeri 55,3m2, večja shramba v izmeri 17,3m2 in klet v izmeri 3,5m2. Stoji na parceli 563m2. Enota obsega pritličje....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net'
36.000 €
315.000 €
257.000 €
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 42.000 €, 23,60 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Spodnji trg , prodamo poslovni prostor v pritličju, v izmeri 23,60 m², namenjen za poslovno, trgovsko, storitveno ali pisarniško dejavnost. .

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 2.250.000 €, 15000,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na vidni lokaciji v Industrijski coni Zapolje prodajamo zemljišče, ki je namenjeno poslovni, skladiščni in proizvodni dejavnosti. Cona je urejena, komunalno opremljena. Zgrajeno je cestno omrežje znotraj cone, priključki na električno omrežje, vodovodno, kanalizacijsko, telekomunikacijsko....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 130.000 € na 125.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LITIJA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.07.2025 - 150.000 €
08.11.2025 - 140.000 €
17.01.2026 - 130.000 €
14.03.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI, PUNGRT 2 IN 4 - Prodaja, Hiša Samostojna .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.dfi.si

60 m², 2-sobno, zgrajeno l. 2004, 1/M, Delno opremljeno zelo iskana lokacija, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis PROSTORNO 2-SOBNO STANOVANJE (60 m²) Z LASTNIM PARKIRIŠČEM Na voljo je izjemno funkcionalno stanovanje na mirni in zelo iskani lokaciji. Stanovanje....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 53.500 €, 7566,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2024.,

www.tikida.si

Nedaleč stran od Moravskih Toplic in Murske Sobote, v kraju Suhi vrh, prodamo veliko zemljišče. Zemljišče je veliko skupaj 7.566 m2, od tega je kmetijskega 5.824 m2, stavbnega pa 1.742 m2. Zemljišče leži ob asfaltirani cesti. Na parceli je vodni priključek(plačan) ter mimo gre elektrika.....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 157.000 €, 63,40 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.inteleks.si

LOKACIJA: stanovanje se nahaja v centru Straže v bližini trgovine, avtobusne postaje, ZASNOVA: spalnica, dnevna soba, kopalnica, kuhinja, hodnik. Stanovanje nima balkona, kakor tudi ne kleti. OBNOVE NA STANOVANJU IN STAVBI: 2005: kopalnica, talne obloge, delno okna 2020: kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,60 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.suvak.com

Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala GURS obsega neto tlorisno površino 69,6 m2 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BELTINCI, 99.000 €, 74,40 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.tikida.si

V centru Beltincev, prodamo krasen gostinski lokal, ki se nahaja v novejši zgradbi. Lokal je lociran v kletnih prostorih zgradbe in obsega: en velik prostor s šankom ter 2 majhni priročni skladišči. K lokalu spadajo še sanitarije za oba spola ter sanitarije in garderoba za zaposlene.....

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJA DRAGA, 240.427 €, 9337,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.11.2022.,

www.forma-nepremicnine.si

9.337 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za gradnjo več stanovanjskih hiš, 6846 m² stavbnega zrmljišča, 2491m kmetijsko zemljišče ( gozd). Dostopno. Elektrika voda na parceli, prodamo. Cena: 240.427,00 EUR Dodaten opis Zemljišče se proda samo, kot celota. ZK stanje urejeno.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 85.000 €, 64,50 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

V CENTRU MESTA PRODAMO POSLOVNI PROSTOR, VELIK 64,5 m², KI JE SESTAVLJEN IZ TREH MED SEBOJ POVEZANIH PISARN .

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 64.000 €, 4679,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.nesta.si

GABRSKA GORA - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 50.325 €, 915,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 746 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ, 139.000 €, 189,70 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.tikida.si

Na prelepem Goričkem, natančneje v vasi Sv.Jurij prodamo stanovanjsko hišo velikosti 189,7 m2. .

 
 
 
  Hiša, GABROVKA, 145.000 €, 117,75 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.hisanepremicnine.si

GABROVKA, 117,7o m2, hiš a L. 1905, zadnja obnova 1985, gospodarski objekt 62,oo m2, na zemljišču 24.126,oo m2 , od tega zazidljivo cca 7.000,oo m2 , dvorišče, parkirna mesta, zelenica, sadovnjak, zelenjavni vrt, njive, travniki, gozd, itd …, na obrobju mirnega naselja, v neposredni....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.050.000 €, 252,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2024.,

www.kumi.si

Dodaten opis: Hiša v izmeri 252m² etažnosti P+1 je bila zgrajena leta 2019 , s kvalitetnimi materiali ter izvajalci. Nahaja se na zemljišču velikosti 2732m² , del zemljišča je zazidljiv, del pa predstavlja kmetijsko zemljišče. Hiša je zadnja v ulici, kar omogoča veliko zasebnosti.....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 340.000 €, 4578,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.d-5.si

4.578 m², zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Na lepi lokaciji in dostopni lokaciji med avtocesto in železniško progo na lokaciji Ravbarkomanda, prodamo zanimivo nepremičnino z večjim pripadajočim zemljiščem v skupni izmeri 4.578,00 m², prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, ŠEMPETER PRI GORICI, 374.400 €, 2496,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.496 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo, z krasnim razgledom na Goriški grad in goriško univerzo, vsa infrastruktura na območju parcele, dostop iz asfaltirane javne poti. Odlična sončna lega in lokacija, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m² Kontakt....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 220.000 €, 100,10 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.agentkranj.si

Prodamo stanovanjsko enoto v sklopu štirih vrstnih hiš, ki so komunalno popolnoma ločene. V pritličju objekta je večji bivalni prostor s kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo z izhodom na teraso, predprostor, stopnišče, kopalnica in manjša shramba, v zgornji etaži so tri lepe sobe in....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 69.000 €, 26,50 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.dom-in.si

26,5 m², pisarna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2021, 1/1 nad., Urejeni pisarniški prostori v dobro vzdrževani poslovni stavbi s pripadajočim parkirnim prostorom. Streha stavbe je bila zamenjana v letu 2021, objekt ima nove moderne skupne sanitarije. Objekt je na dobro znani lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 450.000 €, 500,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

V centru Slovenske Bistrice iščemo poslovno stavbo , ki ima okoli 500 m² uporabnih površin, po možnosti že urejenih pisarn. .

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 82.000 €, 115,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.nesta.si

GRADIŠČE PRI LITIJI - Prodaja, Vikend Zidan .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 41.030 €, 746,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 915 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 175.000 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - Partizanska cesta ali Podlubnik, za znanega kupca kupimo 2,5 sobno stanovanje, do 7. nadstr. - zaželjeno nižje. plačilo takoj. Ponudbe lahko sporočite na tel.: 041/675 123. .

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 1.133.340 €, 5812,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.gradex.si

V prijetnem naselju hiš Lancovo, odmaknjenem od vse industrije, s pogledom na Radovljico prodamo čudovito, v celoti zazidljivo parcelo v velikosti 5.812 m². Parcela je pretežno vzhodno orientirana in je v večjem delu ravna, le manjši pas zahodnega dela je v naklonu in prehaja v gozdiček.....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 58.000 € na 55.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VELIKA GOBA, 55.000 €, 104,00 m2 cca 530 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.11.2024 - 70.000 €
28.04.2025 - 63.000 €
02.02.2026 - 58.000 €
09.03.2026 - 55.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2024.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Stanovanjska hiša je zgrajena do III. podaljšane gradbene faze s čudovitim razgledom na dolenjsko gričevje, mirno vaško okolje. .

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 155.000 €, 708,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Čudovita parcelna v velikosti 708m² se nahaja na robu zazidljivosti in meji na kmetijsko zemljišče. Rahlo dvignjena glede na ostala sosednja zemljišča, kar omogoče bolj odprt pogled in zračnost. Nahaja se na nadmorski višini 816m z ugodno klimo . Parcela je v celoti komunalno urejena....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 166.465 €, 2561,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.nesta.si

SPODNJI HOTIČ - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 265.000 €, 76,60 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.agentkranj.si

V pritličju lepo vzdrževanega objekta, v Frankovem naselju prodamo lepo trisobno stanovanje, ki je pregrajeno v tri in pol sobnega. Fasada na objektu je bila obnovljena leta 2011, tako kot streha in žlebovi. Stanovanje je bilo v kompletu obnovljeno leta 2013. Ogrevanje je preko zemeljskega....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠČE PRI TREBNJEM, 43.000 €, 4145,05 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – Gradišče – zemljišče 4.145,10 m 2 , (vinograd), primerno za postavitev nezahtevnega objekta , na obrobju naselja , na odlični lokaciji – mirna, sončna prisojna lega, ob gozdu , asfaltni dostop, voda in elektrika do parcele, primerno za ljubitelje narave in samooskrbe – počitniško....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 445.000 €, 231,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2024.,

www.inteleks.si

LOKACIJA Poslovni prostori se nahajajo ob zelo frekventni Ljubljanski cesti v poslovni stavbi grajeni leta 2006. Primerni so za prodajalno, pisarne, ordinacijo, ZASNOVA STAVBE Predmet prodaje je pritlična in prva etaža v trietažnem objektu (etažna lastnina urejena) V pritlični....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 1.750.000 €, 985,20 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.mp-projekt.si

V Trzinski industrijski coni prodamo večji poslovno–stanovanjski objekt s skupno površino 985,2 m² , na parceli 771m 2 . Objekt primeren za proizvodnjo, skladiščenje, živilsko dejavnost, farmacijo, logistiko ali drugo storitveno dejavnost, z neposrednim dostopom na občinsko cesto.....

 
 
 
  Zemljišče, GOLO BRDO, 107.250 €, 650,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2023.,

www.visa.si

Golo Brdo, prodamo zazidljivo parcelo, možnost gradnje eno ali dvostanovanjske stavbe, dostop do zemljišča je asfaltni, voda je na parceli, ostala infrastruktura v neposredni bližini. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 67,80 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.07.2018.,

www.mp-projekt.si

V mirni soseski za Bežigradom prodamo svetlo in prijetno trisobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega bloka. Stanovanje je bilo popolnoma obnovljeno l. 2007 s kvalitetnimi materiali. Pohištvo je izdelano po meri in je visokega kakovostnega in cenovnega razreda, prav tako tudi vsa oprema....

 
 
 
  Hiša, PRIMSKOVO, 257.000 €, 270,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na odlični lokaciji v Kranju ekskluzivno prodamo večjo samostojno hišo v skupni izmeri 270m2, s parcelo v izmeri 632m2. Hiša je lahko dvo ali več družinska! Hiša obsega klet, visoko pritličje, nadstropje in neizdelano podstreho. Razporeditev prostorov: Klet: garaža, dve shrambi, pralnica.....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 63,70 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima 63,7 m2 stanovanjske površine in stoji na parceli v izmeri 74 m2. .

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 559.000 €, 196,00 m2 cca 2850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

196,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1934, adaptirana l. 1995, K+P+M, staro meščanska vila, velika parcela, odlična lokacija, delno prenovljeno, vrt, parkirišče, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 559.000,00 EUR POSREDUJEMO PRI PRODAJI HIŠE - STAROMEŠČANSKE VILE V KAMNIKU. LOKACIJA: Kovinarska....

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 500.000 € na 580.000 € z dne 06.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, KRANJSKA GORA, 580.000 €, 109,60 m2 cca 5290 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.03.2026 - 500.000 €
06.04.2026 - 580.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

V centru Kranjske Gore smo zgradili, trostanovanjsko hišo v kateri se nahaja predmetno stanovanje, izdelano na ključ, z lastnim vhodom in čudovito teraso ter dvema parkirnima mestoma, ki bo zadovoljil tudi najzahtevnejše kupce. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 160.000 €, 30,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.visa.si

Potrebujemo urejeno garsonjero ali manjše enosobno stanovanje, v bloku, z urejeno etažno lastnino, zaželjeno dvigalo, ni pa pogoj.. .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 809)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>