• GoHome Professional
nepremicnine.net - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremicnine.net - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net" je bilo najdenih 5 106 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.408 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 746 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+36%

Spremembe cen iz 55.000 € na 75.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STOJANSKI VRH, 75.000 €, 15,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.09.2025 - 55.000 €
05.05.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE ČEŠNJICE, 125.000 €, 700,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 700 m2, zazidljiva, Na lepi sončni lokaciji z odprtim pogledom na travnike in gozd. Meji na kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Možnost gradnje ene ali dvostanovanjske stavbe. Višinski gabariti: klet+P+1+M. Urejen dostop. Vsa infrastruktura v bližini. Okolica....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše v Murglah , zgrajene leta 1966. Hiša velikosti 100 m2, od tega 90 m2 bivalne površine, na parceli 230 m2, se nahaja na priljubljeni lokaciji Murgle, zeleni in prijetni bivalni soseski blizu središča mesta . Hiša: PRITLIČJE : predsoba, WC,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 384.000 €, 131,50 m2 cca 2920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

V naselju Zelena jama , prodamo samostojno hišo velikosti 131,5 m2, na parceli 317 m2. Hiša je bila zgrajena leta 1925. Nahaja se v mirni ulici v naselju samostojnih hiš. Lokacija je zelo dobra in nudi vse prednosti mestnega bivanja . Razporeditev: K+P+M POLKLET : polkletni sobi namenjeni....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 54.929 €, 931,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.nesta.si

ZGORNJI LOG - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 252.440 €, 6311,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji na robu naselja v Komnu je naprodaj zazidljiva parcela v skupni izmeri 6.311 m². Parcela se nahaja v mirnem in urejenem okolju, v neposredni bližini osnovne šole, kar zagotavlja prijetno bivanje in dobro dostopnost do osnovne infrastrukture. .

 
 
 
  Hiša, JESENICE, 225.000 €, 187,20 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.suvak.com

Prodamo del hiše na Cesti bratov Stražišarjev na Jesenicah. Predmet prodaje je del kleti, prvo nadstropje in mansarda - 187,2 m2 .

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.485.000 €, 325,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Samostojna hiša na redko poseljenem predelu Lucije z večjo parcelo, z manjšim oljčnikom, vinogradom, letno kuhinjo in apartmajem za goste. Priložnost za vse ki cenijo mir v objemu narave, s panoramskim razgledom na morje ter Lucijo z okolico. .

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 930.000 €
10.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.obala-realestate.com

Hiša z veliko parcelo na izredno mirni lokaciji, brez bližnjih sosedov, zgolj 400 m od morja, obdana z oljkami in zelenjem ter s čudovitim razgledom na morje in Dolomite. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za izgradnjo nove hiše z bazenom. Odlična lokacija, enkratna priložnost! .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 360.000 €, 117,80 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.dfi.si

117,8 m², 5 in večsobno, zgrajeno l. 1956, 200 m² zemljišča, P/1 nad., Prodamo stanovanje oziroma polovico hiše, ki je sestavljena iz dveh stanovanjskih enot. Trenutno se enoti oddajata turistom, kar se lahko nadaljuje tudi v prihodnje, možno pa ju je uporabljati tudi za trajno bivanje,....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 135.000 €, 1741,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Zazidljivo zemljišče v Slatni – Srednja Vas v velikosti 1741 m2 na sončni lokaciji in čudovitim razgledom na okoliške hribe – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini regionalne ceste, od tega je zazidljivo v izmeri 1132 m2 in je namenjeno za stanovanjsko gradnjo ter kmetijsko v....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRASLOVČE, 790.000 €, 727,70 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

V naselju Letuš v občini Braslovče posredujemo pri prodaji poslovnega kompleksa »Zbirni center Letuš« s pripadajočim zemljiščem v skupni izmeri 3.795 m². Kompleks sestavljata dva objekta. Glavni objekt predstavlja proizvodna hala (letnik gradnje 1992, v izmeri NTP 727,7 m2), ki obsega....

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE PRI ZDOLAH, 23.102 €, 15401,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.novdom.si

V kraju Ravne pri Zdolah je naprodaj ravninsko kmetijsko in gozdno zemljišče v izmeri cca. 15401 m². .

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 85.000 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KRŠKO, Hočevarjev trg, prodamo krajno vrstno stanovanjsko hišo, površine stavbe 75,00 m2, zgrajene l. 1907, ter zasnovane v dveh etažah (pritličje in mansarda). Zemljišče obsega 148,00 m2 površine okoli stavbe. Urejen dostop do javne asfaltne ceste. .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 279.000 €, 95,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 348.000 €
16.10.2025 - 309.000 €
19.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

95 m², gostinski lokal, zgrajen l. 1996, VP/2 nad., gostinski lokal/bar, v obratovanju, z redimi gosti se nahaja v 2 etažah v skupni izmeri 95 m² +14 m² kleti-shrambe, zunaj mu pripada tudi terasa v izmeri 30 m² (9 miz), kompletno opremljen, vseljiv, dobro delujoč, delovni čas od....

 
 
 
  Zemljišče, KAPLJA VAS, 442.200 €, 3685,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.mp-projekt.si

Kaplja vas pri Preboldu – prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 3.685m 2 . Zelo primerno za investicijo - možnost gradnje več samostojnih hiš. Parcela po namenski rabi spada v območje SK – dovoljena gradnja stanovanjskih objektov s spremljajočimi dejavnostmi (npr. nastanitvena dejavnost,....

 
 
 
  Hiša, TRENTA, 380.000 €, 213,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

213 m², samostojna, adaptirana l. 1985, 19.408 m² zemljišča, samostojna hiša, v Triglavskem narodnem parku, TRENTA 23, krasna lokacija, na veliki parceli 19408 m². Dostopno. Hiša v treh etažah, funkcionalna razporeditev, PT+N+M.V osrednji etaži, večji bivalni prostor za druženje,....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 259.000 €, 166,20 m2 cca 1560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.novdom.si

V Krškem na sončni lokaciji v neposredne bližine osnovne šole in vrtca je naprodaj lepo vzdrževana in opremljena stanovanjska hiša. Osnovni podatki .

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 34.000 €, 35,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.nesta.si

PODROJE, 52 - Prodaja, Vikend Zidan .

 
 
 
  Zemljišče, OPATJE SELO, 128.000 €, 2542,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.542 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, večja parcela za stanovanjsko gradnjo v Opatjem selu na Goriškem Krasu. Zemljišče dostopno, voda, elektrika na parceli. Sončna lega, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Kontakt Prodajalec: FORMA nepremičnine KLAVDIO ŠTRUKELJ S.P. Naslov: Delpinova....

 
 
 
  Zemljišče, GOZD MARTULJEK, 152.070 €, 411,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Zazidljivo zemljišče v GOZD MARTULJKU - KRANJSKA GORA v velikosti 411,00 m 2 v zelo mirnem delu naselja, na sončni in ravni lokaciji in čudovitim razgledom na Špik in Martuljkovo skupino – PRODAMO. V zelo mirnem in sončnem delu idilične vasi Gozd Martuljek prodamo lepo zazidljivo....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 101.500 €, 35,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

V Krškem za znano stranko kupimo stanovanje velikosti 30 m² do 40 m². Takojšnje gotovinsko plačilo! .

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 350.000 €, 268,20 m2 cca 1310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

Na obrobju Krškega tik ob gozdni meji je naprodaj odlično vzdrževana, prenovljena ter s pohištvom opremljena stanovanjska hiša. Osnovni podatki • leto izgradnje: 1978 • leta 2003 je bil del hiše na novo dozidan etažnosti K+P+M z vsemi potrebnim dovoljenji za gradnjo • skupna površina....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 300.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

Za znanega naročnika iščemo hišo ali bivalni vikend za nakup v Krškem ali Brežicah z okolico. Gotovinsko plačilo. .

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 1.133.340 €, 5812,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.gradex.si

V prijetnem naselju hiš Lancovo, odmaknjenem od vse industrije, s pogledom na Radovljico prodamo čudovito, v celoti zazidljivo parcelo v velikosti 5.812 m². Parcela je pretežno vzhodno orientirana in je v večjem delu ravna, le manjši pas zahodnega dela je v naklonu in prehaja v gozdiček.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

V URBANIH VILAH NA SERNČEVI ULICI V MARIBORU IŠČEMO 2-SOBNO STANOVANJE ZA NAKUP .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 162.000 €, 72,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje Na cesti maršala Tita v 11. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 72,00 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 72 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik,....

 
 
 
  Hiša, ČATEŽ OB SAVI, 47.000 €, 36,75 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ČATEŽ OB SAVI - TERME 36,65 m2, počitniška hiša L. 1989 , zunanja terasa, urejeno dvorišče, parkirna mesta, na zemljišču 136,oo m2 , na obrobju naselja , Hiša je klimatizirana in ima funkcionalno razporeditev prostorov v pritličju in mansardi ( dnevna soba, kuhinja, Wc-kop ., 2 x....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 130 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, 716 m2 zemljišča, K+P+M, V mirnem naselju, v neposredni bližini Novega mesta, prodamo samostojno hišo z dodatnim gospodarskim objektom in garažami, ki nudijo veliko možnosti za bivanje, delo ali investicijo, prodamo. Cena: 250.000,00....

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 125.000 € na 145.000 € z dne 17.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, GABROVKA, 145.000 €, 24124,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.09.2025 - 125.000 €
17.02.2026 - 145.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.hisanepremicnine.si

GABROVKA, zemljišče 24.126,oo m2 , od tega zazidljivo cca 7.000,oo m2 , z 117,7o m2, hiš a , L. 1905, zadnja obnova 1985, gospodarski objekt 62,oo m2, dvorišče, parkirna mesta, zelenica, sadovnjak, zelenjavni vrt, njive, travniki , gozd, itd ……, na obrobju mirnega naselja , v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

Škofja Loka, kupimo zazidljivo parcelo, cca. 500 m², komunalno opremljeno, ravna in sončna lega. .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 137.000 €, 90,90 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.09.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

PRODANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Na cesti Maršala Tita na Jesenicah v 2. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 90,90 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 90,90 m2 in obsega: - velik prostoren....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 575.000 €, 238,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.mp-projekt.si

SREDNJE BITNJE – prodamo lepo, prostorno, samostojno družinsko hišo, skupne velikosti 238 m² (neto 215 m² ), postavljeno na ravni in sončni parceli cca 550 m² . Hiša je bila zgrajena leta 2001 , redno je vzdrževana in ima izjemno funkcionalen tloris za udobno družinsko bivanje. RAZPOREDITEV....

 
 
 
  Hiša, DIVAČA, 380.000 €, 286,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Oglas: Prodamo dve hiši z večjim zemljiščem v Senožečah – odlična priložnost za investicijo! .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.kumi.si

Stanovanje se nahaja v večstanovanjski hiši (v kateri so štiri stanovanja), objekt zgrajena leta 1971 . Pripada mu tudi garaža v izmeri 22,7m² katera ima priročno podstreho. V sklopu garaže je tudi dodaten prostor za druženje , delavnico , 19,8m² . Parkiranje je možno v garaži....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 42.000 €, 23,60 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Spodnji trg , prodamo poslovni prostor v pritličju, v izmeri 23,60 m², namenjen za poslovno, trgovsko, storitveno ali pisarniško dejavnost. .

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 335.000 €, 132,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-81 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA HIŠA Kamnica, Kamnica pri Mariboru Kamnica pri Mariboru - KAMNICA, naprodaj je družinska hiša (površina stavbe (GURS) 132 m2, velikost parcele 606 m2), leto izdelave 1996. Hiša Kamnica se nahaja v lepem in urejenem....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 53.500 €, 7566,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2024.,

www.tikida.si

Nedaleč stran od Moravskih Toplic in Murske Sobote, v kraju Suhi vrh, prodamo veliko zemljišče. Zemljišče je veliko skupaj 7.566 m2, od tega je kmetijskega 5.824 m2, stavbnega pa 1.742 m2. Zemljišče leži ob asfaltirani cesti. Na parceli je vodni priključek(plačan) ter mimo gre elektrika.....

 
 
 
  Stanovanje, MALA LOKA, 328.000 €, 82,10 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2024.,

www.mp-projekt.si

V naselju Mala Loka pri Domžalah, posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v 1. nadstropju. Skupna izmera stanovanja je 82,10 m2, od tega je bivalna površina 69,10 m2, površina dveh balkonov pa 13,10 m2. Stanovanje se nahaja v eni enoti hiše dvojčka, ki je bila zgrajenega leta....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 65.000 €, 1187,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – okolica , k.o. Škovec -zazidljivo zemljišče 1.187,oo m2, , na odlični lokaciji, mirna, sončna prisoja lega, na obrobju manjšega naselja , voda, elektrika in optika do parcele, primerno za ljubitelje narave . Cca 5 minut do AC priključka Lj. - NM . Prodamo - cena 65.000,00....