• GoHome Professional
nepremicnine.net Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 250 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.002 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 160 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MARIBOR, Studenci, 335.000 €, 228,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321064-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji družinske hiše na mirni lokaciji (slepa ulica) v mestni četrti Studenci v Mariboru (228,1 m2 neto površine, povzeto po GURS), ki je bila kompletno obnovljena med leti 2005 - 2008) in....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.dfi.si

60 m², 2-sobno, zgrajeno l. 2004, 1/M, Delno opremljeno zelo iskana lokacija, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis PROSTORNO 2-SOBNO STANOVANJE (60 m²) Z LASTNIM PARKIRIŠČEM Na voljo je izjemno funkcionalno stanovanje na mirni in zelo iskani lokaciji. Stanovanje....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 64.000 €, 4679,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.nesta.si

GABRSKA GORA - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net zadnjih 7 dni'
204.000 €
155.000 €
490.000 €
  Hiša, KAMNIK, 295.000 €, 301,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.dfi.si

301 m², vrstna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2005, P+1+M, Vrstna hiša z stanovanjem ter poslovnim prostorom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Dodaten opis PRODAMO: Prostorna vrstna hiša z neizmernim potencialom v srcu Kamnika V samem centru Kamnika, le korak stran od najlepših mestnih....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,60 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.dfi.si

88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJE GORJE, 199.000 €, 41,30 m2 cca 4820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja manjše 2-sobno stanovanje, ki je bilo zgrajeno l. 1978 in obnavljano l.2000. Nahaja se v 1.nadstropju od 3-h v manjšem alpskem bloku. Stanovanje je popolnoma opremljeno. Pripada mu parkirno mesto pred vhodom v blok (primerno za 2 avtomobila),....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 348.000 €, 60,00 m2 cca 5800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.obala-realestate.com

Novejši, prostornejši in opremljen dvosobni apartma z dvema balkonoma, dvema parkirnima mestoma v garaži ter čudovitim panoramskim razgledom na morje in piranski zaliv, v 2.ND. in hkrati na vrhu apartmajske hiše. Nova zelo ugodna ponudba! .

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 850.000 €, 450,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.nesta.si

LITIJA, BEVKOVA ULICA - Prodaja, Hiša Dvostanovanjska .

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 44,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2 , zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M . Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine , v naravi gre za del stavbnega zemljišča, del zemljišča na katerem je zasajen vinograd, južne, sončne lege, v rahlem naklonu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESIČNO, 135.000 €, 291,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOZJE , Lesično 9, prodamo poslovni prostor za storitve v poslovni stavbi zgrajeni leta 1931, dograjeni 1985. Poslovni prostori v izmeri 291,60 m2 se nahajajo v pritličju in nadstropju zgradbe. Poslovni prostori v pritličju so primerni za storitveno dejavnost, skladišče in tudi za....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 135.000 €, 207,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 206,90 m2 (uporabne površine 144,10 m2), zgrajene l. 1911, v celoti adaptirane l. 1980, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 2.097,00 m2 površine okoli stavbe, parcela je hortikulturno urejena,....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V centru Tržiča prodamo veliko 5 sobno meščansko stanovanje s 163 m2 stanovanjske površine, ki se nahaja v prvem nadstropju štiri stanovanjske stavbe. Vse sobe so prostorne z nekoliko višjimi in velbanimi stropi. Po tleh je položen klasičen masiven parket. .

 
 
 
  Hiša, ŽETALE, 290.000 €, 193,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.indomio.si

193,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, 10.006 m2 zemljišča, V Čermožiših (občina Žetale) prodajamo skrbno vzdrževano, popolnoma opremljeno medetažno hišo s pomožnim objektom in garažo. Posestvo obsega kar 10.006 m2 zemljišča z lastnim gozdom, ki stanovalcem zagotavlja popolno zasebnost....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 616.026 €, 247,00 m2 cca 2490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.indomio.si

247,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2003, 246 m2 zemljišča, P+1+M, V Cepkih pri Kopru prodamo obnovljeno dvostanovanjsko istrsko hišo z veliko značaja, garaža, klet. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 2.490,00 EUR/m2 V Cepkih pri Kopru prodamo čudovito dvostanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 799.000 €, 5462,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Tik nad slikovito dolino Dragonje, obdane z naravo in obsijane s soncem zaradi odlične južne lege, se v Sečovljah prodajajo tri parcele s čudovitim pogledom na morje. .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 257.000 €, 89,30 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in sončni lokaciji v Seči je naprodaj prijetno 2-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske hiše. .

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 114.000 €, 202,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v prodajo ponujamo polovico dvojčka. Kvadratura nepremičnine znaša 202,2m2, same bivalne površine je 76m2. Hiša je etažnosti P+1+2+M. Pritličje: - garaža s kletjo in kurilnico 1. nadstropje: - predsoba - kuhinjska niša....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 75.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

KLANC , 7.000 m2, posest, od tega stavbno zemljišče v izmeri 2.500 m2 in kmetijsko zemljišče v izmeri 4.500 m2, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posestva v naselju Klanc v Občini Dobrna , ki predstavlja delno stavbno zemljišče v okvirni velikosti 2.500 m2 in delno....

 
 
 
  Hiša, BRESTOVICA PRI KOMNU, 198.000 €, 242,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....

 
 
 
  Hiša, PRESERJE PRI RADOMLJAH, 460.000 €, 281,70 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

PRESERJE PRI RADOMLJAH, KAMNIŠKA CESTA , 281,7 m2, dvojček, zgrajen l. 1989, 575 m2 zemljišča, K+P+M, opremljeno, v kleti izdelano manjše stanovanje, krušna peč, optika, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, vseljivo takoj, ZK urejeno, brez bremen, pridobljeno uporabno....

 
 
 
  Stanovanje, KOLOMBAN, 349.000 €, 119,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost, da postanete lastnik 4-sobnega stanovanja v mirnem okolju Kolombana (2km od centra Ankarana), ki ponuja pogled na Tržaški zaliv. S prostorno teraso, lastnim parkiriščem za 2 avtomobila in bližino morja....

 
 
 
  Poslovni prostor, DVOR, 290.000 €, 139,90 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

LJ. BEŽIGRAD, BEŽIGRAJSKI DVOR , 139,9 m2, gostinski lokal, s prehrano, zgrajen l. 1996, klet, dodatnih 80 m2 galerije, klet-skladišče, 2 lastniška parkirna mesta, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR. Energ. razred: Merjena EI: 90 kWh/m2a Dodaten opis: PRODAJA SE POSLOVNI PROSTOR – GOSTINSKI....

 
 
 
  Stanovanje, RAZVANJE, 210.000 €, 128,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.indomio.si

128,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2000, P/2 nad., prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Prodamo stanovanje v Razvanju – pod Pohorjem Stanovanje se nahaja v Razvanju, eni zelo iskanih stanovanjskih lokacij v okolici Maribora, tik pod Pohorjem. Gre za območje, ki ponuja popolno ravnovesje med....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 55.600 €, 12951,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

12.951 m2, za investicijo, izjemna priložnost za naložboprodamo 30 % površine parcel oziroma solastninskih deležev na parcelah v izmeri 12.951 m2 od česar je 11430 m2 gozda na klifu pod bolnico izola (neuporabno) in 1521 m2 nepozidanega stavbnega zemljišča - pup bolnica izolaveč informacij,....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 699.000 €, 254,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.indomio.si

254,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 778 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 699.000,00 EUR Prostorna družinska Villa s skupno površino 254,8 m², zgrajena leta 2006, se nahaja v mirnem in urejenem okolju Novega mesta. S svojo južno orientacijo in premišljeno zasnovo je idealna izbira....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠENTJUR, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

PRODAM ŠPORTNO BIVALNI ATELJE Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Hiša, VRHNIKA PRI LOŽU, 299.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

240,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2001, 1.399 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša se nahaja na robu narave, travnika in gozdov. Sama okolica hiše je zelo lepo urejena in ima obdelan zelenjavni vrt, lepo tlakovano dvorišče s fontano, travnate površine....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 89.000 €, 128,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-159 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptujski Gori se prodaja manjša, samostojna hiša, obdana s 4 ari zemljišča. Hiška stoji v neposredni bližini trga pred baziliko. Hiša je datirana v leto 1880, a je z vsemi obnovami preurejena v simpatično hiško, ki jo odlikuje....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 149.500 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-139 Ogled oglasa na strani ponudnika ŽALEC CENTER - ŠLANDROV TRG, 3,5 SOBNO PROSTORNO STANOVANJE 140 m2 Z LEPO TERASO 3,5 sobno prostorno stanovanje se nahaja v 1 ter 2 nadstropju (dupleks ) večstanovanjske zgradbe v strogem centru Žalca, - stavba je bila zgrajena....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 144.800 €, 108,70 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-73 Ogled oglasa na strani ponudnika NAPRODAJ je starejša hiša z dvoriščem v Rodiku, le 5 km stran od Kozine. Hiša je zgrajena leta 1800, delno adaptirana 2005. Neto tlorisna površina hiše znaša 108,7 m2, neto tlorisna površina garaže pa znaša 51 m2. Velikost zemljišča....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 3.980.000 €, 2000,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

2.000 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2006, 1.448 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.980.000,00 EUR EDINSTVENA PRILOŽNOST: POSLOVNA STAVBA V SREDIŠČU LJUBLJANE Iščete strateško lokacijo za vaše podjetje ali naložbo? Vaša iskanja so končana. Predstavljamo vam odlično pozicionirano poslovno....

 
 
 
  Zemljišče, ZVODNO, 27.500 €, 1160,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-162 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 1160 m2. Priključki se nahajajo na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno osončena. Lokacijska....

 
 
 
  Stanovanje, MARKOVEC, 325.000 €, 69,00 m2 cca 4710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-31 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je svetlo in prostorno 3 sobno stanovanje v manjšem bloku z 8 stanovanji. Ponaša se z odprtim pogledom na morje in masivnim lesenim pohištvom. Vhod v stanovanje je v isti etaži kot glavni vhod v blok. OPIS Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, MEDVODE, 537.000 €, 265,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191136-3 Oglejte si oglas na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dobro vzdrževane stanovanjske hiše v Preski. Hiša je zasnovana tako, da je primerna za večgeneracijsko bivanje treh skupin. Objekt je bil zgrajen poleti 1966. Po podatkih GURS-a je skupna površina....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 170.000 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

87,3 m2, 3-sobno, dupleks, v stavbi zgrajeni l. 2008, 120 m2 zemljišča, P/P, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dupleks stanovanja v Idriji. Stanovanje se nahaja v poslovno-stanovanjski zgradbi zgrajeni leta 2008. Po uradnih podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije....

 
 
 
  Hiša, TUBLJE PRI KOMNU, 100.000 €, 180,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 241 m2 zemljišča, kraška domačija, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Avtentična kraška domačija - Tublje pri Komnu Iščete nepremičnino z dušo, kjer čas teče počasneje? V slikoviti vasici Tublje pri Komnu se prodaja manjša kraška domačija iz leta 1800,....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 272.999 €, 118,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-176 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 3-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju in obsega 118 m2 bruto površine, od tega je 99,5 m2 uporabne površine, 15,32 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Hiša, BUJE, 150.000 €, 200,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji starejše istrske hiše v naselju Škudelin, tik od meji, ob mejnemu prehodu Sečovlje, na hrvaški strani. Hiša je bivalna in ima 3 nadstropja. Na spodnji strani je klet oz garaza, z zgornje strani pa je....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Golovec, 490.000 €, 137,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

137,43 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, Prodamo proizvodni obrat, skupaj s stroji in registriranimi recepturami za proizvodnjo dietne hrane, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR NA PRODAJO: Poslovni prostor s pekarsko dejavnostjo v Ljubljani – priložnost za podjetnike! Oprema je vključena....

 
 
 
  Hiša, ZLATOLIČJE, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 555 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Zlatoličje, med Ptujem in Mariborom – samostojna hiša Na ravni in sončni parceli velikosti 555 m², v mirnem okolju Dravskega polja, vas čaka hiša, ki čaka na novo poglavje! Obdana z nekaj sadnega drevja,....

 
 
 
  Stanovanje, PRADE, 280.000 €, 360,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-51 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje z vrtom v Pradah pri Kopru s sončno lego in možnostjo samooskrbe je odlična izbira za tiste, ki želijo živeti v mirnem okolju blizu narave in hkrati izkoristiti sončno energijo za lastno oskrbo s električno energijo....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 129.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni sončni lokaciji na Zgornji Velki, v manjšem naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 2.188 m2, na sončni legi, delno ravno in delno pod naklonom, v celoti gradbeno,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!