• GoHome Professional
nepremicnine.net Zadnjih 7 dni prvo nadstropje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net Zadnjih 7 dni prvo nadstropje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net Zadnjih 7 dni prvo nadstropje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net zadnjih 7 dni prvo nadstropje" je bilo najdenih 27 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.858 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 190 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 260000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GALICIJA, 204.000 €, 115,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-72 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA hiša GALICIJA, Celje / Žalec Celje / Žalec - GALICIJA, naprodaj je družinska hiša (površina stavbe (GURS) 115,40 m2, velikost parcele 778m2), leto izdelave 1993. Hiša GALICIJA in pripadajoča posest (vrt, sadno drevje)....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJE GORJE, 199.000 €, 41,30 m2 cca 4820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja manjše 2-sobno stanovanje, ki je bilo zgrajeno l. 1978 in obnavljano l.2000. Nahaja se v 1.nadstropju od 3-h v manjšem alpskem bloku. Stanovanje je popolnoma opremljeno. Pripada mu parkirno mesto pred vhodom v blok (primerno za 2 avtomobila),....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V centru Tržiča prodamo veliko 5 sobno meščansko stanovanje s 163 m2 stanovanjske površine, ki se nahaja v prvem nadstropju štiri stanovanjske stavbe. Vse sobe so prostorne z nekoliko višjimi in velbanimi stropi. Po tleh je položen klasičen masiven parket. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net zadnjih 7 dni prvo nadstropje'
114.000 €
272.999 €
399.000 €
  Hiša, KOPER, 616.026 €, 247,00 m2 cca 2490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

247,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2003, 246 m2 zemljišča, P+1+M, V Cepkih pri Kopru prodamo obnovljeno dvostanovanjsko istrsko hišo z veliko značaja, garaža, klet. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 2.490,00 EUR/m2 V Cepkih pri Kopru prodamo čudovito dvostanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, MEDVODE, 537.000 €, 265,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191136-3 Oglejte si oglas na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dobro vzdrževane stanovanjske hiše v Preski. Hiša je zasnovana tako, da je primerna za večgeneracijsko bivanje treh skupin. Objekt je bil zgrajen poleti 1966. Po podatkih GURS-a je skupna površina....

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 358.000 €, 60,00 m2 cca 5970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 358.000,00 EUR ANKARAN - Na voljo duplex 3-sobno stanovanje v prvem in drugem nadstropju večstanovanjske hiše s ČUDOVITO TERASO IN POGLEDOM NA MORJE.Hiša je grajena leta 1976 ter z leti vzdrževana....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 345.000 €, 66,00 m2 cca 5230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 345.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Hiša, ŠALARA, 499.000 €, 248,00 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

248 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 24.527 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 499.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Šalari, obdani z naravo in popolno zasebnostjo, se nahaja samostojna hiša z dvema ločenima stanovanjskima enotama, gospodarskimi prostori ter več kot 24.000 m² zemljišča, ki....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 650.000 €, 122,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

122,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1912, adaptirano l. 2016, P+1+2+M/P+1+2+M, Meščansko stanovanje v centru Izole, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR 4-SOBNO STANOVANJE V OSRČJU IZOLE Vabimo vas v Smrekarjevo ulico v Izoli, kjer se tradicija iz leta 1912 sreča z vrhunsko prenovo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja v Portorožu - Lucija, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe z dvigalom, zgrajene l. 2010. Stanovanje obsega 69,4 m2 bruto površine, od tega 48,5 m2 uporabne....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKE KONJICE, 68.000 €, 42,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1949, 1/1 nad., center mesta, bližina glavne avtobusne postaje, frekventna lokacija, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR POSLOVNI PROSTOR NA ŽELJENI LOKACIJI KONJICE, Center: Prodamo poslovni prostor, in sicer na naslovu Stari trg 15. Poslovni prostor....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 115.000 €, 236,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 385.000 €, 75,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2021, 1/3 nad., prodamo. Cena: 385.000,00 EUR V PRODAJI STA DVE LOČENI ENOTI – STANOVANJE IN GARSONJERA Prenovljeno stanovanje in ločena garsonjera – odlična priložnost za bivanje ali investicijo V Piranu, v neposredni bližini Trga....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 660.000 €, 314,00 m2 cca 2100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

314,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2018, 1.013 m2 zemljišča, P+1+M, opremljeno, parkirišče za več avtomobilov, center, prodamo. Cena: 660.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica ekskluzivno posreduje pri prodaji prostorne samostojne stanovanjske hiše v skorajšnjem centru....

 
 
 
  Hiša, KOBDILJ, 330.000 €, 219,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

219,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1992, P+1+M, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR PRODAMO stilsko opremljeno kraško hišo! V idilični kraški vasi Kobdilj je naprodaj čudovita kraška hiša, opremljena z občutkom za stil in domačnost. Hiša združuje tradicionalni kraški....

 
 
 
  Hiša, IHAN, 549.000 €, 295,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

295,01 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, 918 m2 zemljišča, prostorna družinska hiša, prodamo. Cena: 549.000,00 EUR V mirnem in urejenem naselju v Ihanu posredujemo pri prodaji prostorne samostojne hiše, ki ponuja prijetno bivanje in veliko mero zasebnosti. Odlična razporeditev prostorov,....

 
 
 
  Hiša, STUDENCE, 279.000 €, 181,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

181,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2013, 1.464 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji novejše stanovanjske hiše z izjemno lokacijo in čudovitim razgledom, ki se razprostira nad celotno Savinjsko dolino. Nepremičnina se nahaja v naselju Studence nad....

 
 
 
  Hiša, RIBNIŠKO SELO, 1.000.000 €, 336,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

336,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 1995, 5,07 m2 zemljišča, Izjemno zaželena lokacija v Ribniškem selu, za Tremi ribniki, le nekaj minut od centra mesta, ter samo 350m od mestnega parka. Velika parcela s povsem opremljeno hišo, ter ločen objekt, ki je lahko tudi....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Nova Vas, 950.000 €, 670,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

670 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2008, 352 m2 zemljišča, Edinstvena priložnost v Mariboru: Poslovno-stanovanjski objekt z delujočo picerijo in prostornim stanovanjem.Na odlični, frekventni lokaciji v Mariboru posredujemo pri prodaji izjemenega poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 239.000 €, 242,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

242,7 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 1977, 483 m2 zemljišča, K/2 nad., glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 239.000,00 EUR MURSKA SOBOTA – ODLIČNA POSLOVNO-INVESTICIJSKA PRILOŽNOST POSLOVNI PROSTORI + STANOVANJE + MOŽNOST TAKOJŠNJEGA PRIHODKA....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2007, 1/2 nad., kranj - center, tomšičeva ulica, 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni lokaciji v centru Kranja, je naprodaj zelo prijetno, prostorno, 3 sobno stanovanje v 1. nadstropju stavbe s 6 stanovanji. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJE GORJE, 199.000 €, 41,00 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

41,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 1/3 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja manjše 2-sobno stanovanje, ki je bilo zgrajeno l. 1978 in obnavljano l.2000. Nahaja se v 1.nadstropju od 3-h v manjšem alpskem bloku. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Trnovo, 1.150.000 €, 248,00 m2 cca 4640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

248,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1954, 620 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.150.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji trostanovanjske hiše na Koleziji, ki je bila zgrajena leta 1954. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije zemljišče meri 620 m², hiša pa ima 351,8 m² neto tlorisne....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 390.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-168 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju centra Celja je naprodaj gostilna z dolgoletno tradicijo - GOSTILNA MLAKAR. Zaradi upokojitve lastnikov imate izjemno priložnost, da lahko prevzamete vpeljan posel in lahko začnete delati takoj. Poleg gostinskih....