• GoHome Professional
dfi najdražje 160 m2 Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • dfi najdražje 160 m2 Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - dfi najdražje 160 m2 Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "dfi najdražje 160 m2 zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manjši)
    • 170 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, ŠENTJUR, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

PRODAM ŠPORTNO BIVALNI ATELJE Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 930.000 €, 168,00 m2 cca 5540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

168 m2, atrijska, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2025, 422 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 930.000,00 EUR Vaše sanjsko bivanje: Popolnoma obnovljena atrijska hiša z neskončnimi možnostmi Popolnoma prenovljena in opremljena atrijska hiša s kakovostnimi materiali, ki se ne bo le odzivala....

 
 
 
  Hiša, DRAGOČAJNA, 588.000 €, 166,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

166 m2, dvojček, zgrajen l. 2016, 358 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 588.000,00 EUR SODOBNA DRUŽINSKA HIŠA S ČUDOVITIM RAZGLEDOM NA ALPE Lokacija: Dragočajna (blizu vseh potrebščin, a v mirnem okolju) Parcela:358 m² | Stanovanjska površina:166 m² | Leto izgradnje: 2016. NESKLADNA GRADNJA....

 
 
 
  Hiša, LOKA PRI MENGŠU, 480.000 €, 175,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

175 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 455 m2 zemljišča, P+1, prenovljena in urejana, garaža za 3 avtomobile,mirna okolica na robu naselja, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Hiša je bila prenovljena pred 20 leti, narejeni sta dve ločeni stanovanji, eno v pritličju in drugo v nadstropju,....

 
 
 
  Hiša, BILJANA, 445.000 €, 167,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, 1.253 m2 zemljišča, K+P+1, Samostojna stanovanjska hiša v osrčju Goriških Brd na osupljivi lokaciji, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR V Idiličnem zaselku Biljana, na naslovu Biljana 24a, pošta Dobrovo v Brdih, je naprodaj samostojna stanovanjska....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 260.000 €, 155,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

155,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2017, 378 m2 zemljišča, VP/1 nad., Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja z lastnim vrtom v dvostanovanjski hiši, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja z vrtom v dvostanovanjski hiši v Krškem,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Tabor, 260.000 €, 154,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

154,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1928, adaptirana l. 2002, 258 m2 zemljišča, K+P+1+M, Vrstna hiša na prijazni lokaciji - Betnavska, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovansjke hiše - vrstna hiša. Na izvrstni lokaciji, v zelenem delu Maribora na Taboru,....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

151,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 3.096 m2 zemljišča, na koncu vasi, v neokrnjeni naravi, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih stanovanj, urejena gradbena dokumentacija, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Lokacija: v čistem,....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 205.000 €, 150,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

150 m2, dvostanovanjska, adaptirana l. 1990, 274 m2 zemljišča, P+1, prodaja, dvostanovanjska hiša z atrijem, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Prodamo dvostanovanjsko hišo v Lokavcu pri Ajdovščini. V pritličju objekta se nahaja manjše enosobno stanovanje. V nadstropju pa je stanovanje....

 
 
 
  Hiša, VELIKI BREBROVNIK, 119.999 €, 151,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

151 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 7.275 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša na elitni lokaciji pri Jeruzalemu. 151 m2, 180° razgled, prenovljeno, klet, pritličje, mansarda. Preverite pogoje in turistični potencial, prodamo. Cena: 119.999,00 EUR V osrčju neokrnjene narave Jeruzalemskih....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • najdražje 160 m2 zadnjih 7 dni (16)
  • dfi najdražje zadnjih 7 dni (3)
  • dfi najdražje 160 m2 (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled