Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "dvosobno ljubljana do 60 m2 do 5100 eur/m2 cena zrasla" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov
Omeji iskanje
25.08.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Stanovanje obsega predsobo, kuhinjo z dnevno sobo, kopalnico, ločen wc, velik hodnik (atrij), manjši pregradni dnevni prostor oz. kabinet/otroška soba ter prostorno spalnico s pogledom na Slovensko cesto. Prostori so orientirani proti vzhodu (notranje dvorišče) in zahodu (Slovenska....
07.05.2026.,
www.indomio.si
58,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR To svetlo in dobro razporejeno dvosobno stanovanje se nahaja na odlični lokaciji na Viču, blizu obvoznice in le nekaj minut vožnje iz mestnega središča. Stanovanje ima funkcionalen tloris, saj so vsi prostori dostopni....
13.05.2026.,
www.indomio.si
64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....
07.05.2026.,
www.kvadratnimeter.si
56,6 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....
07.10.2025.,
www.indomio.si
58,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., prodamo. Cena: 306.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito 2-sobno stanovanje s teraso, ki se nahaja na odlični lokaciji v Črnučah. Stanovanje je del manjšega večstanovanjskega bloka in se nahaja na vrhu stavbe, v 2.....
16.06.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji. Primerno za manjšo družino. V odličnem stanju. Ima klet. Ima ogrevanje. .
28.02.2026.,
www.visa.si
V Lj- Šentvidu na mirni lokaciji umaknjeni od hrupa je naprodaj funkcionalno dvosobno stanovanje v izmeri 62,10m² s kletno shrambo v izmeri ca 4m², ki se nahaja v 1. nadstropju nizkega urejenega in redno vzdrževanega stanovanjskega objekta. .
06.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Pol-mansarda v petnadstropni stavbi. Komplet opremljeno, obnovljena streha in okna. Ob stanovanju je zaprta sušilnica. Izmera 47m2 plus 5m2 klet. Brez dvigala. Bližina OŠ, vrtec, pošta itd. .
10.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
stanovanje 64 m2 v VI nadstropju komplet obnova 2015 .
01.03.2026.,
www.indomio.si
58,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, 3/9 nad., Na odlični lokaciji blizu centra mesta je naprodaj izjemno svetlo dvosobno stanovanje z zelo dobrim tlorisom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Nahaja se v večstanovanjskem objektu Plava laguna, kjer je vsa potrebna infrastruktura dosegljiva....
Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!