• GoHome Professional
hiša na gorenjskem do 120000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiša na gorenjskem do 120000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiša na gorenjskem do 120000 eur

  • Za iskalni niz "hiša na gorenjskem do 120000 eur" je bilo najdenih 5 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 851 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eur (malo cenejši)
    • 120000 eur (malo dražje)
    • do 844 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • parkirno mesto
    • pritličje
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŽELEZNIKI, 117.300 €, 90,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.02.2024.,

www.indomio.si

90 m2, dvojček, zgrajen l. 1890, adaptiran l. 1995, 120 m2 zemljišča, hiša z vrtom v naravi predstavlja dvosobno stanovanje, v celoti opremljena, menjano PVC stavbno pohištvo, pred leti zamenjana fasada, centralno ogrevana na kurilno olje, klet, delavnica, parkirišče za dva osebna....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 120.000 € na 89.500 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JESENICE, 89.500 €, 106,00 m2 cca 840 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 120.000 €
21.02.2026 - 89.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.suvak.com

Stanovanjska stavba obsega delo klet, pritličje in mansardo v tlorisni površini 106 m2. Poleg stavbe je gospodarsko poslopje - hlev. .

 
 
 
  Hiša, KAMNA GORICA, 79.900 €, 143,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje V Srednji Dobravi pri Kamni Gorici v občini Radovljica prodamo stanovanjsko hišo z zemljiščem v skupni izmeri 433,00 m 2 . Stavba ima neto tlorisne površine cca 143,00 m 2 . Po podatkih s strani Gurs-a je bila stavba bila zgrajena leta 1760. Stavba....

 
 
 
  Hiša, SOVODENJ, 78.000 €, 168,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Na področju Sovodenj (Savogna d'Isonzo) v vasi Rupa, je naprodaj manjša dvostanovanjska hiša, potrebna popolne prenove. Pritlično stanovanje in stanovanje v nadstropju sta ločeni, vsako ima svoj vhod. Velikost vsakega stanovanja....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KUPIM HIŠO NA GORENJSKEM – MEDVODE, ŠK.LOKA, KRANJ, RADOVLJICA Z BLIŽNJO OKOLICO. ZAŽELENA KVADRATURA STANOVANJSKEGA DELA OD 100 – 135 M2, VELIKOST PARCELE VSAJ 450 M2 , VSI KOMUNALNI PRIKLJUČKI. MOŽNA MENJAVA ZA ENOSOBNO STANOVANJE V ŠKOFJI LOKI, Z NAŠIM DOPLAČILOM. HIŠA JE LAHKO....

 
 
 

Ste opazili napako?

Dodatni komentar: