• GoHome Professional
hiša na obali padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiša na obali padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiša na obali padla cena

  • Za iskalni niz "hiša na obali padla cena" je bilo najdenih 7 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.135 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 230 m2
    • do 290 m2
    • 290 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 290 m2
    • 340 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eur
    • do 310000 eur (povprečna cena)
    • do 370000 eur
    • do 3100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 930.000 €
10.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.obala-realestate.com

Hiša z veliko parcelo na izredno mirni lokaciji, brez bližnjih sosedov, zgolj 400 m od morja, obdana z oljkami in zelenjem ter s čudovitim razgledom na morje in Dolomite. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za izgradnjo nove hiše z bazenom. Odlična lokacija, enkratna priložnost! .

 
 
 
 
-27%

Spremembe cen iz 590.000 € na 430.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SRGAŠI, 430.000 €, 149,10 m2 cca 2880 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 590.000 €
12.03.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V mirni istrski vasi Srgaši , le 8 km od Kopra , je naprodaj prenovljena končna vrstna hiša z velikim zemljiščem, ki ponuja izjemen potencial za bivanje ali investicijo. .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 830.000 € na 799.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BERTOKI, 799.000 €, 332,90 m2 cca 2400 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 830.000 €
19.03.2026 - 799.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in zeleni lokaciji se prodaja prostorna dvostanovanjska hiša , zgrajena leta 1995 , s skupno površino 332,9 m² , ki stoji na čudovitem zemljišču velikosti 1666 m² . Hiša se nahaja kot zadnja v vrsti , kar zagotavlja več zasebnosti in odprt pogled na naravo. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'hiša na obali padla cena'
850.000 €
730.000 €
290.000 €
 
-17%

Spremembe cen iz 1.500.000 € na 1.250.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PIRAN, 1.250.000 €, 306,40 m2 cca 4080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 1.248.000 €
12.02.2026 - 1.500.000 €
19.03.2026 - 1.250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je prostorna samostojna hiša (306,4 m²) na eni izmed najlepših lokacij slovenske obale, z dih jemajočim pogledom na morje in Sečoveljske soline. .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 479.000 € na 429.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOPER, 429.000 €, 129,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 479.000 €
24.04.2026 - 429.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

129,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2024, ekskluzivna ponduba. v srcu kopra prodamo ljubko, prenovljeno vrstno hišo velikosti 129.3 m2 etažnosti (p+1+2+m), prodamo. Cena: 429.000,00 EUR Za ljubitelje avtohtone istrske arhitekture, ki iščejo sožitje tradicije in sodobnega....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 470.000 € na 420.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IZOLA, 420.000 €, 104,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.12.2025 - 470.000 €
10.04.2026 - 420.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

104,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše v središču Izole. Nepremičnina ima tri etaže in skupna uporabna površina je 98,10 m2 ( in neto tlorisna površina je 104,70 m2). Ena lepših lastnosti te....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 1.280.000 € na 1.180.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PORTOROŽ, 1.180.000 €, 267,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.04.2026 - 1.280.000 €
19.05.2026 - 1.180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1980, 712 m2 zemljišča, K+P+1, Na odlični lokaciji, 3 min do Marine Portorož, 5 min peš hoje do plaže in obale, na sončni in mirni lokaciji prodajamo samostojno dvodružinsko hišo. Dostop do hiše je asfaltiran, z dvema garažama pred....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-7 (od skupaj 7)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.