• GoHome Professional
hiša na obali padla cena vsaj 290 m2 čim večje do - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiša na obali padla cena vsaj 290 m2 čim večje do - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiša na obali padla cena vsaj 290 m2 čim večje do 300000 eur najnovejše

  • Za iskalni niz "hiša na obali padla cena vsaj 290 m2 čim večje do 300000 eur najnovejše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 280000 eur (malo cenejši)
    • 310000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-9%

Spremembe cen iz 320.000 € na 290.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BORŠT, 290.000 €, 408,00 m2 cca 710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.07.2025 - 345.000 €
27.11.2025 - 320.000 €
22.04.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2025.,

www.indomio.si

408 m2, samostojna, zgrajena l. 1932, 1.672 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Prodamo poslopje stare šole v naselju Boršt v Slovenski Istri. Stavba ima lepo lokacijo v naselju in ravno zemljišče 1672 m2. Iz stavbe se vam odpre slikovit razgled na podeželje in vas dobesedno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • hiša na obali padla cena vsaj 290 m2 čim večje do 300000 eur (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>