• GoHome Professional
hiša na obali padla cena vsaj 290 m2 do 2700 eur/m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiša na obali padla cena vsaj 290 m2 do 2700 eur/m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiša na obali padla cena vsaj 290 m2 do 2700 eur/m2

  • Za iskalni niz "hiša na obali padla cena vsaj 290 m2 do 2700 eur/m2" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.131 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2500 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2800 eur/m2 (malo dražje)
    • do 250000 eur
  •  Po lastnostih
    • prenovljeno
    • balkon
    • bazen
    • gradbeno dovoljenje
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 930.000 €
10.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.obala-realestate.com

Hiša z veliko parcelo na izredno mirni lokaciji, brez bližnjih sosedov, zgolj 400 m od morja, obdana z oljkami in zelenjem ter s čudovitim razgledom na morje in Dolomite. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za izgradnjo nove hiše z bazenom. Odlična lokacija, enkratna priložnost! .

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2025 - 1.230.000 €
31.07.2025 - 930.000 €
15.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2024.,

www.indomio.si

314 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2015, 1.300 m2 zemljišča, P+1, Prodamo hišo z veliko parcelo v bližini morja, s čudovitim razgledom na morje in Dolomite, na izredno mirnem predelu, obdana zgolj z nekaj redkimi in povsem nemotečimi sosedi.. Možna gradnja nove hiše....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 830.000 € na 799.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BERTOKI, 799.000 €, 332,90 m2 cca 2400 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 830.000 €
19.03.2026 - 799.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in zeleni lokaciji se prodaja prostorna dvostanovanjska hiša , zgrajena leta 1995 , s skupno površino 332,9 m² , ki stoji na čudovitem zemljišču velikosti 1666 m² . Hiša se nahaja kot zadnja v vrsti , kar zagotavlja več zasebnosti in odprt pogled na naravo. .

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 320.000 € na 290.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BORŠT, 290.000 €, 408,00 m2 cca 710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.07.2025 - 345.000 €
27.11.2025 - 320.000 €
22.04.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2025.,

www.indomio.si

408 m2, samostojna, zgrajena l. 1932, 1.672 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Prodamo poslopje stare šole v naselju Boršt v Slovenski Istri. Stavba ima lepo lokacijo v naselju in ravno zemljišče 1672 m2. Iz stavbe se vam odpre slikovit razgled na podeželje in vas dobesedno....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.