Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine slovenija pritličje urejeno do 1700 eur/m2" je bilo najdenih 209 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.053 €/m2
Omeji iskanje
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281027-156 Ogled oglasa na strani ponudnika EKSKLUZIVNA PONUDBA - IZJEMNA PRILOŽNOST - APARTMAJSKA HIŠKA BRIN - PRENOVLJENA 2023 V mirnem okolju naselja Topolšica imamo v ponudbi adaptirano apartmajsko hiško, ki je pripravljena za nadaljno uporabo ali oddajanje v najem.....
31.01.2026.,
www.indomio.si
161 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2024, 524 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 273.000,00 EUR SAMOSTOJNA HIŠA S SONČNO PARCELO 524 m² – UREJENO, VZDRŽEVANO, TAKOJ VSELJIVO Če si želiš hiše na mirni, lepi lokaciji v bližini Žalca, v prijetnem naselju, kjer lahko zaživiš....
10.05.2026.,
www.indomio.si
189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....
20.02.2025.,
www.indomio.si
25,66 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1980, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR TRŽNICA V BREŽICAH, prodamo poslovni prostor, v skupni površini 25,66 m2, v pritličju poslovne zgradbe, zgrajene l. 1980. Locirano na frekventni lokaciji, v središču mestne tržnice v Brežicah. Prodaja se....
14.05.2026.,
www.indomio.si
499 m2, hiša, zgrajena l. 1923, adaptirana l. 2023, 1.520 m2 zemljišča, V Črešnjevcih pri Gornji Radgoni se prodaja večja stanovanjska stavba z osmimi stanovanji, ki so trenutno vsa oddana v najem. Nepremičnina predstavlja zanimivo priložnost za investicijo oziroma nadaljnje oddajanje....
12.05.2026.,
www.indomio.si
282,47 m2, samostojna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 1997, prodamo. Cena: 469.000,00 EUR Samostojna hiša s prostorno teraso na robu starega jedra Kamnika Na ekskluzivni lokaciji v neposredni bližini zgodovinske Šutne (Muzejska pot) posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Obnovljen....
09.05.2026.,
www.indomio.si
280,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2000, 914 m2 zemljišča, K+P+M, samostojna hiša, Maribor, Tabor, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR Opomba: z dnem 14.5.2026 je nepremičnina v dogovorjeni prodaji. Ogledi na tej točki niso možni. Maribor, Tabor: na odlični lokaciji je....
14.05.2026.,
www.indomio.si
324,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, adaptirana l. 2018, 3.558 m2 zemljišča, K+P+M, Posredujemo pri prodaji klasično grajene enostanovanjske hiše s skupno površino 324,7 m2, ki stoji na mirni in zeleni lokaciji v naselju Drenov Grič pri Vrhniki. Hiša, zgrajena leta 1998, stoji....
06.03.2026.,
www.indomio.si
70 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 600 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Prodamo samostojno pritlično hišo ki se nahaja v Novokračinah, v občini Ilirska Bistrica na skrajnem jugovzhodnem delu Brkinov. Objekt je letnik 2010, narejen je do prve plošče in je na....
10.01.2026.,
www.indomio.si
279,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2017, 537 m2 zemljišča, K+P+1, Posredujemo pri prodaji klasično grajene, čudovite enostanovanjske hiše velikosti 279,8 m2, ki stoji na posebni in urejeni lokaciji v naselju Stegne, v občini Moravče. Skupna velikost zemljišča je....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490391005-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Brestovici pri Komnu. Nekoč je bila v prostorih znana kmetija, pod imenom GORJANAVA KMETIJA, prostori so primerno temu tudi oblikovani, velike prostornine, visoki strop,....
11.01.2025.,
www.indomio.si
85,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2010, 832 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki se nahaja v naselju Materija, ob glavni cesti Kozina – Starod. V oddaljenosti približno 6 kilometrov se nahaja trgovina, lekarna,....
13.01.2026.,
www.indomio.si
422 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1994, P+1, Poslovni prostor v Trzinu, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora na odlični in vidni lokaciji v IOC Trzin. Trenutno v pritličnih prostorih poteka obrtna dejavnost, v nadstropjih pa pisarniška dejavnost.....
22.04.2026.,
www.indomio.si
104,5 m2, dvojček, zgrajen l. 1999, 145 m2 zemljišča, v slepi ulici urejenega naselja, obdana z neokrnjeno naravo, opremljen, z dvema stanovanjema, primerna za stalno bivanje, preživljanje prostega časa v naravi ali oddajanje turistom, vseljiva takoj, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR....
14.05.2026.,
www.salomon.si
PRESERJE PRI RADOMLJAH, KAMNIŠKA CESTA , 281,7 m2, dvojček, zgrajen l. 1989, 575 m2 zemljišča, K+P+M, opremljeno, v kleti izdelano manjše stanovanje, krušna peč, optika, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, vseljivo takoj, ZK urejeno, brez bremen, pridobljeno uporabno....
31.08.2025.,
www.indomio.si
92,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2020, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Odlična priložnost v srcu starega mestnega jedra Krškega Na prodaj je poslovno–stanovanjska stavba na eni izmed najbolj lepših lokacij v Krškem. Gre za nepremičnino, ki ponuja številne možnosti uporabe....
17.02.2024.,
www.indomio.si
146 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2020, 390 m2 zemljišča, pritličje, priključek na električno omrežje, vodovodno omrežje, kanalizacijo, optiko, garaža, sončen vrt, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Nepremičnine Logatec: Prodamo sončno stanovanje v izmer 146 m2 z velikim....
14.05.2026.,
www.indomio.si
307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 1.600,00 EUR/m2 VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....
30.04.2026.,
www.indomio.si
307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 492.640,00 EUR VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....
23.04.2026.,
www.indomio.si
342 m2, samostojna, zgrajena l. 1922, adaptirana l. 2003, 3.327 m2 zemljišča, P+1+M,samooskrbovana kmetija, zbiralnik za deževnico, prodamo. Cena: 543.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Brestovici pri Komnu. Nekoč je bila v prostorih znana kmetija,....
12.05.2026.,
www.indomio.si
192,49 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 1.767,3 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na izjemno mirni in sončni lokaciji v Stari Cerkvi blizu Kočevja je na voljo samostojna hiša s skupno površino 362,4 m², ki stoji na prostorni parceli velikosti 1.766 m². Nepremičnina se ponaša....
21.03.2026.,
www.indomio.si
Poslovni prostor - neživilska trgovina/prostor za storitve, Pomurska - Murska Sobota, zgrajeno l. 1970, prenovljena okna leta 2020, P./P. nad., skupna površina 98,00 m2. Cena: 155.000. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Na odlični lokaciji....
06.11.2025.,
www.indomio.si
183,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2018, 404 m2 zemljišča, Na mirni in sončni lokaciji v Radizelu prodamo hišo, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni in sončni legi v Radizelu (občina Hoče - Slivnica) prodamo lepo enostanovanjsko hišo zgrajeno l. 1990, sproti vzdrževano....
22.04.2026.,
www.indomio.si