• GoHome Professional
nepremicnine.net četrto nadstropje do 250000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net četrto nadstropje do 250000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net četrto nadstropje do 250000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net četrto nadstropje do 250000 eur" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.886 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 230000 eur (malo cenejši)
    • 260000 eur (malo dražje)
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 231.600 €, 56,30 m2 cca 4110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191133-11 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega, obnovljenega 2-sobnega stanovanja v Šiški, ki po podatkih GURS-a meri 56,3 m2 neto tlorisne površine, od tega 47,7 m2 uporabne površine, balkon 4 m2 in shramba 4,6 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

81,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2016, 6/6 nad., Na lokaciji Tabor v Mariboru je naprodaj svetlo 4-sobno stanovanje, s površino 81,8 m2 z balkonom in kletjo. Stanovanje je bilo v celoti obnovljeno leta 2015, ima funkcionalno razporeditev, tremi spalnicami, kakovostno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 230.000 €, 41,00 m2 cca 5610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Ljubljana – Bežigrad (BS3), zgrajeno l. 1976, 4./4. nad., neto tlorisna površina 47,60 m2, uporabna površina 40,80 m2, klet 1,30 m2, balkon 2,30 m2, nerazporejen prostor 3,20 m2. Cena: 230.000 EUR. Posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja v eni najbolj....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net četrto nadstropje do 250000 eur'
215.000 €
206.000 €
200.000 €
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 195.000 €, 82,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

82,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2015, 4/4 nad., Na odlični lokaciji na Ptuju (Ljudski vrt) prodamo svetlo in funkcionalno 4-sobno dupleks stanovanje z balkonom. Stanovanje v izmeri 82,4 m2 se nahaja v 4. nadstropju in nudi udobno bivanje v bližini vse potrebne infrastrukture,....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 260.000 €, 91,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2018, 4/4 nad., prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Na Župančičevi ulici v centru Lendave prodamo svetlo, prostorno, 3 sobno stanovanje v 4. nadstropju (6. etaža) večstanovanjske stavbe, letnica gradnje 1982, temeljito prenovljeno 2018,....

 
 
 
  Stanovanje, FUŽINE, 265.000 €, 73,20 m2 cca 3620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v Ljubljani na Brodarjevem trgu, ki se nahaja v četrtem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1981. Stanovanje obsega 73,2 m2 bruto površine, od tega 63,8 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 143.000 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1983, 4. nad., Prodaja se čudovito, 3.5 sobno stanovanje z dvoriščem ob Osnovni šoli. Stanovanje je enkratno za investicijo, manjšo ali večjo družino, prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti za nakup stanovanja v Slovenski Bistrici na....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 139.900 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-520 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kvedrovi ulici na Ptuju, v prijetno urejeni zeleni soseski petih večjih blokov mestne četrti Center, v večstanovanjski stavbi, grajeni leta 1974, prodamo svetlo, v toplino odeto 3-sobno stanovanje v četrtem nadstropju, s....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 139.000 €, 81,80 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na Ulici Polonce Čude v Štepanjskem naselju prodamo svetlo 3 sobno stanovanje v izmeri 81,8 m2, v 4. nadstropju. Bivalni del je obrnjen na južno stran, spalni na severno. Obnovljena je bila kopalnica, ostali prostori so v prvotnem stanju. Stanovanje je konfortno s funkcionalno razporeditvijo....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 139.000 €, 84,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2025.,

www.indomio.si

84,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2013, 4/4 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR V neposredni bližini vrtca, na Tomšičevi ulici prodamo prostorno stanovanje, ki se nahaja v četrtem nadstropju. Stanovanje zahodne lege je bilo obnovljeno leta 2013. Obsega predprostor,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 133.600 €, 37,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

37,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2007, 4/5 nad., takoj vseljivo, južna lega, nizki stroški, prijetno, prodamo. Cena: 133.600,00 EUR MARIBOR, SPODNJE RADVANJE - TABOR, Goriška ulica 20 Na prodaj je svetlo in funkcionalno 1-sobno stanovanje z južno lego, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-56 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljenega 3 sobnega stanovanja v 4. nadstropju v Ulici pod smreko v Črnomlju. Orientacija stanovanja je V-SV. Stanovanje sestavljajo: kuhinja, shramba, dnevna soba, spalnica in otroška soba ter ločena....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 61.900 €, 19,00 m2 cca 3260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

19,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, 4/4 nad., Garsonjera na Levstikovi ulici, Maribor - 19,3 m2 (4. nadstropje). Na Levstikovi ulici v Mariboru je na voljo prijetna garsonjera z neto tlorisno površino 19,3 m2. Nahaja se v 4. nadstropju urejenega bloka (brez....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 59.840 € na 57.500 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CELJE, 57.500 €, 35,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 59.840 €
24.02.2026 - 57.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

35,2 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, 4/5 nad., odlična lokacija, parkiranje v bližini objekta, prijeten in svetel poslovni prostor, urejen poslovni objekt, bližina centra mesta in nakupovalnih središč, cca 3 km do avtocestnega priključka, prodamo. Cena: 57.500,00 EUR V bližini centra....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 m2 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel. številka: 02 522....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Šifra oglasa: 741 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel.....