• GoHome Professional
nepremicnine.net čim manjše študentki - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net čim manjše študentki - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net čim manjše študentki

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net čim manjše študentki" je bilo najdenih 21 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.636 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 280000 eur (povprečna cena)
    • do 340000 eur
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 515.000 €, 126,00 m2 cca 4090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-108 Ogled oglasa na strani ponudnika V Rožni dolini na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prostornega stanovanja v staromeščanski hiši, ki v naravi predstavlja v pritličju 3-sobno stanovanje in dodatno 1-sobno stanovanje v polkletnem delu. Hiša je bila zgrajena....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 45.700 €, 25,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerna za vikend, za študente .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net čim manjše študentki'
345.000 €
205.000 €
174.780 €
 
-6%

Spremembe cen iz 189.900 € na 177.777 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 177.777 €, 49,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 189.900 €
13.05.2026 - 177.777 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 177.777,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 278.000 € na 269.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MEKINJE, 269.000 €, 55,00 m2 cca 4890 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 278.000 €
20.05.2026 - 269.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

55,23 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2013, 2/2 nad., Kamnik, Mekinje, dvosobno stanovanje na mirni lokaciji z lepim razgledmom, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Kamnika, v naselju Mekinje, je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v drugem nadstropju. Površina....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 199.000 €, 67,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 220.000 €
24.03.2026 - 210.000 €
09.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

67,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2011, 6/7 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru, le streljaj od centra mesta na voljo 2 sobno stanovanje. Primerno za pare, manjše družine ali kot investicija za oddajanje študentom. V bližini vse potrebne infrastrukture (trgovina,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 220.000 €, 78,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

78,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2023, 1/5 nad., prodamo. Cena: 220.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA Z DVEMA VHODOMA V SRCU MARIBORA| Mladinska ulica 6, 2000 Maribor Prodajamo stanovanje (adaptacija 2023) z neto površino 78,8 m², v zgodovinski stavbi iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, BRITOF, 295.000 €, 84,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, 1/1 nad., Naprodaj je svetlo prostorno 3. sobno stanovanje -dupleks v bloku v Britofu pri Kranju. Stanovanju pripada tudi eno parkirno mesto pred stavbo. Blok je urejen in miren in v bližini vse infrastrukture, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V Britofu....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 329.000 €, 87,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1700, 2. nad., koper-center - prešernov trg - top lokacija.odlična lokacija, le nekaj minut do mestnega jedra in fakultet.na lepi lokaciji prodamo 4-sobno stanovanje v neto tlorisne površine 87,7 m2, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR KOPER-CENTER – PREŠERNOV....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 155.000 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

91,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1811, adaptirano l. 1975, 1. nad., Trisobno, prostorno,svetlo stanovanje v mestnem jedru, v staromeščanski hiši, s prelepim atrijem, prodamo, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V centru mesta Kranja se prodaja staromeščansko stanovanje, ki obsega 3 sobe, kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 376.000 €, 110,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana Moste, zgrajeno l. 1900, obnovljena fasada in streha l. 1965, obnova oken l. 2015, stanovanje 110,90 m2, zemljišče 180,00 m2. Cena: 376.000,00 EUR. Na odlični lokaciji prodamo stanovanje z večjim lastniškim atrijem. Lokacija nudi hiter dostop do centra,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Posavje, 470.000 €, 152,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

152,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2020, 144 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Na odlični in mirni lokaciji na Ježici, v bližini Ruskega carja, prodamo vrstno hišo, ki stoji na urejenem zemljišču velikosti 144 m². Hiša obsega tri etaže (P+N+M) in je bila leta....

 
 
 
  Poslovni prostor, MIRNA, 550.000 €, 355,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.07.2025.,

www.indomio.si

355,4 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1996, 463 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR NA PRODAJ: Poslovno-stanovanjski objekt v središču Mirne Edinstvena poslovna priložnost in investicija z visokim potencialom! V središču kraja Mirna, na odlični frekventni lokaciji, je naprodaj....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 1.150.000 €, 363,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-330 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše. V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti in v neposredni bližini Glavnega trga, ponujamo zanimivo nepremičnino,....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 134.184 €, 383,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti. V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti.....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Center, 780.000 €, 402,00 m2 cca 1940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

402,9 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1957, adaptiran l. 2022, K+P+1, V centru mesta prodamo nastanitveni kompleks (študentske sobe) in poslovni prostor, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR V centru mesta prodamo nastanitveni kompleks (študentske sobe) in poslovni prostor. Stavba....

 
 
 
  Zemljišče, GOZD MARTULJEK, 152.070 €, 411,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Zazidljivo zemljišče v GOZD MARTULJKU - KRANJSKA GORA v velikosti 411,00 m 2 v zelo mirnem delu naselja, na sončni in ravni lokaciji in čudovitim razgledom na Špik in Martuljkovo skupino – PRODAMO. V zelo mirnem in sončnem delu idilične vasi Gozd Martuljek prodamo lepo zazidljivo....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 1.000.000 €, 501,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

501,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2010, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR Razmišljate o naložbi? Nekam,kjer bo vaš denar varen? Bi želeli fascinantno stavbo ob Dravskem nabrežju? Za vas imamo odlično priložnost na Taborski ulici v Mariboru, tik ob dreki Dravi in....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 995.000 €, 720,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

720,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1550, 363 m2 zemljišča, Odlična investicijska priložnost v centru Maribora, prodamo. Cena: 995.000,00 EUR V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše.V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 1.150.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-312 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše. V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti in v neposredni bližini Glavnega trga, ponujamo zanimivo nepremičnino,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-20 (od skupaj 19)

<< <1> >>