• GoHome Professional
nepremicnine.net čim manjše 430 m2 do 120000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net čim manjše 430 m2 do 120000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net čim manjše 430 m2 do 120000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net čim manjše 430 m2 do 120000 eur" je bilo najdenih 18 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 116 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 410 m2 (malo manjši)
    • 450 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 110000 eur (malo cenejši)
    • 120000 eur (malo dražje)
    • do 90 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 390,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse tri etaže (klet, pritličje in mansarda) so iste velikosti (etaža je 131 m2). Hiša ima funkcionalno razporeditev: Klet: velika garaža, kurilnica, en manjši in en večji prostor. Kletni prostori imajo vgrajena okna. Pritličje: predprostor, kopalnica z WC, WC, tri spalnice, odprti....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Zemljišče, PROŽINSKA VAS, 26.770 €, 392,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivo zemljišče na lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti štore - šentjur, prodamo. Cena: 26.770,00 EUR Ob regionalni cesti Štore - Šentjur je novemu lastniku na voljo manjše gradbeno zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Zemljišče....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net čim manjše 430 m2 do 120000 eur'
44.000 €
8.000 €
5.052 €
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 123.000 €, 394,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

394,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 1.186 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi delež do 1/8 nepremičnine na Zgornji Polskavi. Po Gursu hiša obsega 394m2 neto tlorisne površine in je zgrajena na 1168m2 velikem zemljišču. Etažna lastnina ni urejena. Prostorna hiša je kakovostne....

 
 
 
  Zemljišče, RADMOŽANCI, 12.900 €, 429,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

429 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 12.900,00 EUR V manjšem strnjenem naselju Radmožanci (poštni okoliš Dobrovnik, občina Lendava), prodamo stavbno zemljišče, skupne površine 429 m2. Sončno zemljišče pravilne oblike, ravno, opredeljeno kot območje naselij za individualno....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 18.000 €, 435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.indomio.si

435 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.000,00 EUR V prodaji je zemljišče, po namenski rabi območje razpršene poselitve, ki se nahaja v naselju Drvanja, oddaljeno le cca 3 km od kraja Benedikt. Parcela je v celoti ravninska, na sončni lokaciji.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 74.120 €, 436,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2022.,

www.kumi.si

priključki: na parceli električna omarica za tri odjemna mesta infrastruktura: LPP št. 3 nakupovalno središče Supernova, E Leclerk zelene površine neposredni dostop do Golovca, PST, Krajinski park Barje banka, šola, vrtec, pošta, ZD - tri avtobusne postaje Možnost dokupa 90m² parcele....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA, 33.000 €, 441,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

441 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Manjša parcela na Krasu, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR Na razpolago stavbno zemljišče v izmeri 441 m2 za gradnjo stanovanjske hiše v mirni vasici Hudi Log.Parcela sicer ima vpisano služnostno nujno pot, kar pa ne ovira gradnje stanovanjskega objekta....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 88.400 €, 442,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na ravni parceli zazidkjivi že 70 let, dostopno z za to zgrajeno cesto, z vsemi možnimi infrastrukturnimi priključki in dostopnostmi. Parcela leži sredi Britofa dostopna po najboljših cestah poleg protokolarnega objekta Brdo, majlepša rezidenca RS ob enem najlepšem kaniona reke Kokre.....

 
 
 
  Zemljišče, ZLATOLIČJE, 35.000 €, 452,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

452 m2, zazidljiva, V centru Zlatoličja prodamo gradbeno parcelo v skupni izmeri 452 m2, namenjeno gradnji samostojne stanovanjske hiše, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V centru Zlatoličja prodamo gradbeno parcelo v skupni izmeri 452 m², namenjeno gradnji samostojne stanovanjske hiše.....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 60.000 €, 456,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

456 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR Zagorje ob Savi, DOLENJA VAS - zazidljiva parcela 1 ZAGORJE OB SAVI, naprodaj je zazidljiva parcela, v izmeri 456 m2 . Možnost nakupa tudi sosednje parcele. Namenska raba: stavbno zemljišče. Predvidena je individualna....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 45.000 € na 39.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, POLZELA, 39.000 €, 462,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 45.000 €
13.03.2026 - 39.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

462 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče - polzela, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR ZEMLJIŠČE NA ISKANI LOKACIJI - OBČINA POLZELA - NASELJE LOČICA OB SAVINJI Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 462 m². Po lokacijski informaciji zemljišče spada med stavbna zemljišča.....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE PIRNIČE, 15.345 €, 465,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2025.,

www.indomio.si

465 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Medvode - Spodnje Pirniče, kmetijsko zemljišče v izmeri 465 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 32.154 €, 466,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče B – 466 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 80.000 €, 467,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

467 m2, zazidljiva, Gradbena parcela z betonsko ploščo in zidaki v Mariboru, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Na mirni lokaciji pod Piramido (mestna četrt Ivan Cankar) prodamo stavbno zemljišče v velikosti 467 m2. Parcela je locirana med dvema obstoječima hišama. Zgrajena je že betonska....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 53.000 €, 471,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

471 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR STRAŽA, Resa, prodamo stavbno zemljišče v izmeri 471,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja v območju stavbnih zemljišč (SSs - stanovanjske površine). Teren je raven in ima dostop do javne poti z obeh stran zemljišča. Po prostorskem....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 49.000 €, 472,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-208 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo zazidljivo, komunalno opremljeno parcelo v Pobrežu. Parcela leži v naselju, ob lokalni cesti, popolnoma ravna, v velikosti 472 m2. Na parceli je elektrika, elektro omarica, javni vodovod, Telekom kabel ob parceli. Na....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 42.480 €, 472,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

472 m2, zazidljiva, Na Hočkem Pohorju prodamo 7 gradbenih parcel različnih velikosti, prodamo. Cena: 42.480,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora prodamo gradbena zemljišča različnih velikosti (525 m2 - 804 m2), primerna za stanovanjsko gradnjo. Parcele....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-18 (od skupaj 18)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled