• GoHome Professional
nepremicnine.net čim manjše do 750 m2 do 13000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net čim manjše do 750 m2 do 13000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net čim manjše do 750 m2 do 13000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net čim manjše do 750 m2 do 13000 eur" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 385 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 710 m2 (malo manjši)
    • 790 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 12000 eur (malo cenejši)
    • 13000 eur (malo dražje)
    • do 222 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
    • parkirno mesto
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Garaža, LJUBLJANA, Šiška, 11.000 €, 12,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TRIPLEX, ZGORNJA ETAŽA, ZK. .

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Vič, 10.000 €, 12,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.indomio.si

12 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 2006, 12 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR PRODAJA PARKIRNEGA MESTA – Ljubljana, Vič, Cesta v Gorice Na mirni in urejeni lokaciji v Ljubljani – Cesta v Gorice, posredujemo pri prodaji lastniškega zunanjega parkirnega mesta, ki se nahaja....

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Šiška, 9.000 €, 12,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

urejena, enostaven dostop, in povečana na dolžino 5.30m .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net čim manjše do 750 m2 do 13000 eur'
9.900 €
13.500 €
5.000 €
  Garaža, RADOVLJICA, 12.999 €, 12,50 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje RADOVLJICA – v poslovno stanovanjskem objektu ob Vurnikovem trgu prodamo garažni boks v 1. etaži garažne hiše v izmeri 12,50 m2. Prodamo parkirno mesto v garažni hiši pod Poslovno stanovanjskim objektom ob Vurnikovem trgu v izmeri 12,50 m2. Garažna....

 
 
 
  Garaža, DIVAČA, 6.000 €, 12,70 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2020.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Hiša, VELIKI PODLJUBEN, 12.999 €, 16,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2025.,

www.indomio.si

16 m2, zidanica, zgrajena l. 1971, 820 m2 zemljišča, K+P, Manjša zidanica v vinogradniškem okolišu. Trenutno na parceli posajenega nič sadnega drevja ali vinske trte.Stavba nima vodovoda ali elektrike. Vodovod in telekomunikacije poteka po cesti ob parceli, elektrika gre čez parcelo....

 
 
 
  Zemljišče, PRILESJE, 2.204 €, 38,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

38,67 m2, posest, Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673 m2, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673m2....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 10.000 €, 45,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

45 m2, zidanica, zgrajena l. 1825, 344 m2 zemljišča, zidanica v Savinjski regiji, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR Dobrodošli v Podplatu, v čudovitem kotičku Slovenije, kjer ponujamo izjemno priložnost za nakup zidanice, ki vas bo očarala s svojo oblico potenciala. Ta zidanica, zgrajena....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 8.217 €, 249,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

249 m2, kmetijsko zemljišče, sončna lega, urejena parcela in dostop, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Dravlje - Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 5.052 €, 421,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

421 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 421 m2, parcela je delno poraščena možen je pa tudi nakup sosednje parcele v velikosti 352 m2. Obe skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo....

 
 
 
  Zemljišče, RADMOŽANCI, 12.900 €, 429,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

429 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 12.900,00 EUR V manjšem strnjenem naselju Radmožanci (poštni okoliš Dobrovnik, občina Lendava), prodamo stavbno zemljišče, skupne površine 429 m2. Sončno zemljišče pravilne oblike, ravno, opredeljeno kot območje naselij za individualno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 9.900 €, 580,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

580 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.900,00 EUR Prodamo leseno uto za orodje v velikosti 12 m2 z nadstreškom (4m2) v Razborju (Dramlje). Velikost kmetijskega zemljišča na katerem stoji uta je 580 m2. Možnost postavitve sadnih dreves. Dostop do zemljišča je cca 50 m od občinske....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 14.000 €, 741,00 m2 cca 20 €/m2