• GoHome Professional
nepremicnine.net čim manjše zadnjih 14 dni do 150 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremicnine.net čim manjše zadnjih 14 dni do 150 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net čim manjše zadnjih 14 dni do 150 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net čim manjše zadnjih 14 dni do 150 m2" je bilo najdenih 201 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.269 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manjši)
    • 160 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 280000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni površini 750,00 m2, je locirana na čudoviti lokaciji v samem srcu Metlike, v mirnem naselju....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA POHORJU, 149.000 €, 131,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

131,1 m2, vikend, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 2019, 1.664 m2 zemljišča, V Recenjaku vsega 2 km iz Lovrenca na Pohorju v smeri Rogle na mirni lokaciji prodamo počitniški objekt etažnosti p+m na parceli velikosti 1.664 m2.Objekt je bil zgrajen letza 2007 na mestu prvotnega iz leta....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2019, 1.664 m2 zemljišča, V Recenjaku vsega 2 km iz Lovrenca na Pohorju v smeri Rogle na mirni lokaciji prodamo stanovanjski objekt etažnosti p+m na parceli velikosti 1.664 m2.Objekt je bil zgrajen dejansko zgrajen leta 2007 na....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 335.000 €, 132,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-81 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA HIŠA Kamnica, Kamnica pri Mariboru Kamnica pri Mariboru - KAMNICA, naprodaj je družinska hiša (površina stavbe (GURS) 132 m2, velikost parcele 606 m2), leto izdelave 1996. Hiša Kamnica se nahaja v lepem in urejenem....

 
 
 
 
+11%

Spremembe cen iz 495.000 € na 550.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STARA FUŽINA, 550.000 €, 133,00 m2 cca 4140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.05.2026 - 495.000 €
19.05.2026 - 550.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

133 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 485 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR V Bohinju, na idilični in mirni sončni lokaciji, s čudovitim odprtim panoramskim pogledom na jezero in okoliške vršace, le streljaj od jezera (700 m), prodamo hišo na urejeni in ravni parceli....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 265.000 €, 134,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Polje - Bohinjska Bistrica, se prodaja 4-sobno stanovanje v nadstropju 2-stanovanjske hiše. Hiša je l. 1974 in obnavljana l. 2004. Potrebna je osvežitve. Stanovanja so etažirana. Priključki so skupni. Pripada 289 m² zemljišča. .

 
 
 
  Hiša, DREŠINJA VAS, 315.000 €, 134,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

134 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2024, 520 m2 zemljišča, P+1+2, Posredujem pri prodaji delno obnovljene stanovanjske hiše v naselju Drešinja vas . Hiša je neto tlorisne površine 134 m2 in ima v pritličnem delu garažo, kurilnico in klet, v prvi medetaži je vhod z....

 
 
 
  Hiša, GRAJENA, 303.000 €, 135,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju, v Orešju je v izgradnji nova soseska šestih, enodružinskih, samostojnih hiš. Šrirje domovi so že prodani, na voljo sta še dve stanovanjski enoti, ki bosta glede na želje kupcev izgotovljene »na ključ«. Zaključek del....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 240.000 €, 136,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

136,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2013, 2.797 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša ob gozdu, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Dol pri Hrastniku, ki je bila zgrajena leta 1977, ter stoji na 2.797 m2 velikem zemljišču.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Golovec, 490.000 €, 137,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

137,43 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, Prodamo proizvodni obrat s popolnoma opremljeno pekarno. V ceno so vključeni vsi stroji in oprema ter registrirane recepture za dietno hrano, kar omogoča takojšen zagon proizvodnje brez dodatnih vlaganj, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR NAPRODAJ:....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

137,43 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, Prodamo proizvodni obrat, skupaj s stroji in registriranimi recepturami za proizvodnjo dietne hrane, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR NA PRODAJO: Poslovni prostor s pekarsko dejavnostjo v Ljubljani – priložnost za podjetnike! Oprema je vključena....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3,5-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Stanovanje je bilo izdelano 2022 (nova nosilna konstrukcija, izolacija, tla, okna, stene,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 131.904 €, 138,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

138,7 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1984, P/7 nad., Večnamenski poslovni prostor v centru mesta (bila ordinacija), možen nakup parkirnega mesta, prodamo. Cena: 131.904,00 EUR V strogem centru mesta, na Gregorčičevi ulici, prodamo večnamenski poslovni prostor (nazadnje je služil....

 
 
 
  Poslovni prostor, DVOR, 290.000 €, 139,90 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

LJ. BEŽIGRAD, BEŽIGRAJSKI DVOR , 139,9 m2, gostinski lokal, s prehrano, zgrajen l. 1996, klet, dodatnih 80 m2 galerije, klet-skladišče, 2 lastniška parkirna mesta, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR. Energ. razred: Merjena EI: 90 kWh/m2a Dodaten opis: PRODAJA SE POSLOVNI PROSTOR – GOSTINSKI....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 149.500 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-139 Ogled oglasa na strani ponudnika ŽALEC CENTER - ŠLANDROV TRG, 3,5 SOBNO PROSTORNO STANOVANJE 140 m2 Z LEPO TERASO 3,5 sobno prostorno stanovanje se nahaja v 1 ter 2 nadstropju (dupleks ) večstanovanjske zgradbe v strogem centru Žalca, - stavba je bila zgrajena....

 
 
 
  Hiša, MARKOVCI, 169.900 €, 140,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-139 Ogled oglasa na strani ponudnika Samostojna hiša v Zabovcih je na prodaj! Hiška se nahaja v prijetni, mirni okolici, v slepi ulici s prijaznimi sosedi. Hiša, grajena 1978 ima tri etaže, je v celoti podkletena, mansarda pa popolnoma obnovljena. V pritličju,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 230.000 €, 143,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

143,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1954, 2/2 nad., Tržno zanimivo, bližina infrastrukture, mirna lokacija, dovolj možnosti parkiranja, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR MARIBOR, Melje; Prodamo izredno prostorno 4-sobno stanovanje, ki je v celoti opremljeno, in sicer na naslovu Einspielerjeva....

 
 
 
  Stanovanje, MOSTEC, 740.000 €, 146,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.inf-ing.si

Ob Koseškem bajerju - na Mostecu se prodaja prostorno pet sobno stanovanje v velikosti 146 m², od tega je 127 m² uporabne površine. V stavbi je 9 stanovanj. Okna so menjana z električnimi žaluzijami. Stanovanju pripada: balkon, garaža, lastno parkirno mesto. Lokacija združuje zasebnost,....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 740.000 €, 146,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

146 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 2001, 2/2 nad., prodamo. Cena: 740.000,00 EUR Ob Koseškem bajerju - na Mostecu se prodaja prostorno pet sobno stanovanje v velikosti 146 m2, od tega je 127 m2 uporabne površine. V stavbi je 9 stanovanj. Okna so menjana z električnimi žaluzijami.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠENTJUR, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

PRODAM ŠPORTNO BIVALNI ATELJE Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 290.000 €, 150,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska - Jiršovci, zgrajeno l. 2025, neto tlorisna površina 150,00 m2, bivalna površina 130,00 m2, površina parcele 672,00 m2. Cena: 290.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne pritlične hiše v naselju Jiršovci, občini Destrnik, kjer se prepletata mir podeželja....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 205.000 €, 150,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

150 m2, dvostanovanjska, adaptirana l. 1990, 274 m2 zemljišča, P+1, prodaja, dvostanovanjska hiša z atrijem, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Prodamo dvostanovanjsko hišo v Lokavcu pri Ajdovščini. V pritličju objekta se nahaja manjše enosobno stanovanje. V nadstropju pa je stanovanje....

 
 
 
  Hiša, VELIKI BREBROVNIK, 119.999 €, 151,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

151 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 7.275 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša na elitni lokaciji pri Jeruzalemu. 151 m2, 180° razgled, prenovljeno, klet, pritličje, mansarda. Preverite pogoje in turistični potencial, prodamo. Cena: 119.999,00 EUR V osrčju neokrnjene narave Jeruzalemskih....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

151,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 3.096 m2 zemljišča, na koncu vasi, v neokrnjeni naravi, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih stanovanj, urejena gradbena dokumentacija, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Lokacija: v čistem,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Tabor, 260.000 €, 154,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

154,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1928, adaptirana l. 2002, 258 m2 zemljišča, K+P+1+M, Vrstna hiša na prijazni lokaciji - Betnavska, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovansjke hiše - vrstna hiša. Na izvrstni lokaciji, v zelenem delu Maribora na Taboru,....

 
 
 
  Hiša, MEDVODE, 388.000 €, 155,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

155 m2, dvojček, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2017, 290 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: cca 388.000,00 EUR Ob regionalni cesti Medvode - Katarina v kraju Trnovec (4 km oddaljeno od Medvod, od Merkatorja v Šiški oddaljeno 12 km), prodamo enoto dvojčka zgrajeno v treh etažah: nizko....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 260.000 €, 155,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

155,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2017, 378 m2 zemljišča, VP/1 nad., Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja z lastnim vrtom v dvostanovanjski hiši, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja z vrtom v dvostanovanjski hiši v Krškem,....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 256.500 €, 156,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

156,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1979, adaptirana l. 2018, 873 m2 zemljišča, P+1, samostojna dvostanovanjska hiša, sončna lokacija, družinam prijazna ulica, prostorna hiša, urejena, vzdrževana, prodamo. Cena: 256.500,00 EUR SAMOSTOJNA HIŠA VITA - GORNJA RADGONA - OB PROGI V Gornji....

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 68.000 €, 156,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

156,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, 6.213 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na obetavni lokaciji pred naseljem Rimske Toplice, kjer se stikata narava in udobje vsakdanjega bivanja, imamo na voljo nepremičnino z izjemnim potencialom za gradnjo novega doma ali investicijski....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 92.000 €, 159,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

159 m2, hiša, zgrajena l. 1955, 196 m2 zemljišča, K+P+M, Hiška potrebna popolne obnove, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR V naselju stanovanjskih hiš, v Pobrežju, predelu Maribora, je naprodaj manjša stanovanjska hiša, obdana le z 2 aroma zemljišča. Hiša je prazna ter potrebna popolne....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠOVCI, 148.500 €, 164,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

164,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 4.735 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 148.500,00 EUR V osrčju neokrnjene narave Krajinskega parka Goričko, v naselju Nuskova v občini Rogašovci, prodamo prostorno in vzdrževano stanovanjsko hišo, ki nudi umik od mestnega vrveža ter kakovostno bivanje....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJI GASTERAJ, 169.000 €, 165,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

165 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2024, 34.291 m2 zemljišča, K+P+M, V osrčju neokrnjene narave, na sončni in mirni lokaciji v Zgornjem Gasteraju pri Jurovskem Dolu, vas pričakuje čudovita samostojna hiša, ki ponuja popoln umik od mestnega vrveža in življenje v objemu....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!