• GoHome Professional
nepremicnine.net 280 m2 gradbeno dovoljenje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net 280 m2 gradbeno dovoljenje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net 280 m2 gradbeno dovoljenje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net 280 m2 gradbeno dovoljenje" je bilo najdenih 18 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.642 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 170000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, TOLMIN, 135.000 €, 279,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-488 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanjska hiša v Tolminu z gradbenim dovoljenjem za prenovo v apartmajsko hišo s štirimi apartmaji. Zanimiva investicija. Prosto bremen. Brez dodatnih stroškov za kupca. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si.....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 190.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima svoje gradbeno dovoljenje. .

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.indomio.si

278,45 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,34 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net 280 m2 gradbeno dovoljenje'
389.000 €
650.000 €
380.000 €
  Hiša, KAMNIK, 469.000 €, 282,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

282,47 m2, samostojna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 1997, prodamo. Cena: 469.000,00 EUR Samostojna hiša s prostorno teraso na robu starega jedra Kamnika Na ekskluzivni lokaciji v neposredni bližini zgodovinske Šutne (Muzejska pot) posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Obnovljen....

 
 
 
  Hiša, KRESNICE, 287.000 €, 283,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

KRESNICE - 283,00 bruto m2 , samostojna hiša ( Marles ) na zemljišču 873 m2 z urejenim ograjenim dvoriščem , zelenico in vrtom, ki lahko postane vaš prijeten novi dom ali priložnost za investicijo - hiša je zadnja v nizu hiš ob gozdu in ponuja veliko zasebnosti. Ogrevanje je na toplotno....

 
 
 
  Hiša, STRAŽA, 370.000 €, 270,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 791 m2 zemljišča, z lepim razgledom, v neokrnjeni naravi, brez bližnjih sosedov, na prometno dobro dostopni lokaciji, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih 3 sobnih stanovanj, urejena....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 780.000 €, 292,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

292,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 736 m2 zemljišča, Počitniška hiša Mala Vas se nahaja v mirni slepi ulici, le nekaj korakov od središča Bovca. Lokacija ponuja popoln stik z naravo, ob čudovitih razgledih na Julijske Alpe in v neposredni bližini vseh pomembnih točk v kraju -....

 
 
 
  Stanovanje, HRASTOVEC, 549.500 €, 292,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

Turistični kompleks, Podravska, Hrastovec - Zavrč, trije samostojni objekti, leto gradnje 2023, skupna neto površina 292,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2451,00 m2. Cena: 549.500,00 EUR. Predstavljamo vam redko priložnost za nakup izjemne nepremičnine z velikim razvojnim....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Črnuče, 630.000 €, 294,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

294 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2025, prodamo. Cena: 630.000,00 EUR Na prodaj hiša + dve ločeni stanovanji/garsonjeri z odličnim donosom – Črnuče, Ljubljana Na izjemni lokaciji v Črnučah je naprodaj prostorna stanovanjska hiša, ki že danes ustvarja stabilen prihodek....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 290.000 €, 300,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2005, 921 m2 zemljišča, v neokrnjeni naravi, asfaltni dostop, bližina Novega mesta, delno opremljena, z gradbenim dovoljenjem, takoj vseljivo, brez nujnih investicijskih vlaganj, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR V čistem, neokrnjenem....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 550.000 €, 300,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 1997, 776 m2 zemljišča, P+1+M/2 nad., prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo zelo lepo urejeno in vzdrževano stanovanjsko-poslovno hišo na odlični in mirni lokaciji na Ostrožnem. Hiša po podatkih GURS....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOHINJSKA BISTRICA, 890.000 €, 300,00 m2 cca 2970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

Gostinski lokal - hotel, Gorenjska - Bohinjska Bistrica, zgrajeno l. 1980, prenovljeno l. 2024, PK+P+1+M, uporabna površina cca 300,00 m2, zemljišče 497,00 m2. Cena 890.000 EUR. Posredujemo pri prodaji gostinskega lokala s sobami na odlični lokaciji v Bohinjski Bistrici. V stavbi....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 850.000 €, 302,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana okolica - Grosuplje, zgrajena l. 2000, K+P+M, neto tlorisna površina 302,00 m2 (bivalni prostor 183,00 m2, balkon 6,00 m2, klet 86,00 m2, garaža 27,00 m2), zemljišče 1002,00 m2. CENA: 850.000 EUR. V urejenem družinskem naselju Pod gozdom pri Grosuplju posredujemo....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 612.000 €, 258,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2025.,

www.indomio.si

258 m2, samostojna, zgrajena l. 1903, adaptirana l. 1996, 528 m2 zemljišča, Šiška, v mirnem predelu družinskih hiš, sončno, lepa ravna parcela, prodamo. Cena: 612.000,00 EUR Lokacija: v Spodnji Šiški, v bližini Tivolija in Centra Razporeditev: hiša obsega tri etaže v skupni izmeri....

 
 
 
  Hiša, GLEM, 1.150.000 €, 302,00 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

302,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 5.279 m2 zemljišča, izjemna priložnost zaradi nujne selitve v tujino, hišo sta sezidala arhitekta zase z najkakovostnejšimi materiali, funkcionalno in udobno, s savno, jacuzzijem in bazenom, sončna elektrarna zagotavlja dovolj elektrike vse....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽALEC, 179.000 €, 255,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

255 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1943, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR PRODAJA: Poslovni kompleks s pripadajočim pomožnim objektom in gradbenim dovoljenjem za rekonstrukcijo – Levec, Žalec Na odlični lokaciji v kraju Levec pri Žalcu se prodaja poslovni kompleks....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-17 (od skupaj 16)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled