• GoHome Professional
nepremicnine.net adaptirano najdražje Zadnjih 7 dn - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net adaptirano najdražje Zadnjih 7 dn - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net adaptirano najdražje Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net adaptirano najdražje zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 30 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.088 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 350000 eur
    • do 430000 eur (povprečna cena)
    • do 520000 eur
    • do 4300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, IZOLA, 650.000 €, 122,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

122,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1912, adaptirano l. 2016, P+1+2+M/P+1+2+M, Meščansko stanovanje v centru Izole, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR 4-SOBNO STANOVANJE V OSRČJU IZOLE Vabimo vas v Smrekarjevo ulico v Izoli, kjer se tradicija iz leta 1912 sreča z vrhunsko prenovo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 549.000 €, 120,00 m2 cca 4580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

120,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1902, adaptirano l. 2008, 3/4 nad., prodamo. Cena: 549.000,00 EUR Na izjemno zaželeni lokaciji v samem centru mesta je na voljo prostorno staromeščansko 4-sobno stanovanje z bivalno površino 114,3 m². Stanovanje se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net adaptirano najdražje zadnjih 7 dni'
490.000 €
474.000 €
449.000 €
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 495.000 €, 79,00 m2 cca 6270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

79,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2022, adaptirano l. 2023, 45 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR ZA PRODAJO JE NA VOLJO MODERNO DUPLEKS STANOVANJE Z ATRIJEM Na izjemni lokaciji, v neposredni bližini vse pomembne infrastrukture, je na voljo čudovito zasnovano dupleks stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 420.000 €, 87,00 m2 cca 4830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

87,4 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2022, 1/2 nad., zelo svetlo, funkcionalna razporeditev, velik vrt, balkon, garaža, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR Čudovito dvoinpolsobno stanovanje - Vižmarje (1/PK+VP+1+M nadstropje, l. 1920, obnovljeno l.2022) Prodamo prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 398.000 €, 68,00 m2 cca 5850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

68,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR SONCE, PROSTOR IN RAZGLED – 4. NADSTROPJE JE ZLATA VREDNOST! ŠIŠKA, ŠIŠENSKA – Življenje, ki diha! Predstavljajte si jutranjo kavo na balkonu s čudovitim razgledom, sonce, ki vas spremlja skozi ves....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 385.000 €, 75,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2021, 1/3 nad., prodamo. Cena: 385.000,00 EUR V PRODAJI STA DVE LOČENI ENOTI – STANOVANJE IN GARSONJERA Prenovljeno stanovanje in ločena garsonjera – odlična priložnost za bivanje ali investicijo V Piranu, v neposredni bližini Trga....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 368.000 €, 195,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

195 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 1960, 337 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 368.000,00 EUR Prodaja se 1/2 solastniškega deleža nepremičnine( parc. v velikosti 674 m2) , ki v naravi predstavlja: stanovanjsko hišo v kateri sta 2 stanovanja in 2 solastnika ( klet....

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 358.000 €, 60,00 m2 cca 5970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 358.000,00 EUR ANKARAN - Na voljo duplex 3-sobno stanovanje v prvem in drugem nadstropju večstanovanjske hiše s ČUDOVITO TERASO IN POGLEDOM NA MORJE.Hiša je grajena leta 1976 ter z leti vzdrževana....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,60 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.dfi.si

88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 319.000 €, 91,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., -bližina avtoceste-bližina narave in smučišča-bližina mesta, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Prodamo popolnoma obnovljeno stanovanje tik pod Pohorjem Na izjemno zaželeni lokaciji, tik pod Pohorjem v Zgornjem Radvanju,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 294.000 €, 56,00 m2 cca 5250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

56,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, 4. nad., prodamo. Cena: 294.000,00 EUR Prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje z balkonom na Tržaški cesti Na odlični lokaciji na Tržaški cesti je naprodaj prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v 4. nadstropju večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 288.000 €, 75,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

75 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1898, adaptirano l. 2014, P/5 nad., Prostorno stanovanje mirna lokacija, prodamo. Cena: 288.000,00 EUR Prostorno in opremljeno 2.5-sobno stanovanje z lastnim vhodom – Rimska cesta Prodamo svetlo, funkcionalno ter opremljeno stanovanje. Nahaja se v nizkem....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 285.000 €, 62,00 m2 cca 4600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

62,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, V Duplici pri Kamniku prodamo urejeno trisobno stanovanje v 2. nadstropju, skupne površine 62,8 m2. Stanovanje obsega hodnik, dnevno sobo z jedilnico in kuhinjo z izhodom na balkon, dve spalnici, kopalnico z WC in shrambo. Okna....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 285.000 €, 68,00 m2 cca 4190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

68,1 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2017, VP/4 nad., V Semedelskih razgledih prodamo atraktivno 1-sobno stanovanje s pogledom na morje, zastekljen balkon in lastniško parkirišče v garaži, stavba ima dvigalo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 285.000,00 EUR V priljubljenem....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 280.000 €, 44,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

44,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1839, adaptirano l. 2000, 1. nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR REDKA PRILOŽNOST: ZGODOVINSKI ŠARM S KOMFORTOM – LASTNO PARKIRNO MESTO V CENTRU! Šiška, ob Tivoliju – mir, ki diha z mestom Predstavljajte si: stanovanje s pravo dušo, v stavbi iz leta 1839,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 55,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje s kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v....

 
 
 
  Stanovanje, VELIKE LAŠČE, 275.000 €, 91,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2025, 1/1 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Velikih Lašč, natančenje na Šolski ulici, prodamo svetlo, moderno, komfortno in popolnoma opremljeno stanovanje, z balkonom in garažo. Nahaja se v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 260.000 €, 155,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

155,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2017, 378 m2 zemljišča, VP/1 nad., Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja z lastnim vrtom v dvostanovanjski hiši, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja z vrtom v dvostanovanjski hiši v Krškem,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 200.000 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

83 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 1998, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Vodopivčevi ulici v Kranju, ki se nahaja na drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1890. Po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJE GORJE, 199.000 €, 41,00 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

41,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 1/3 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja manjše 2-sobno stanovanje, ki je bilo zgrajeno l. 1978 in obnavljano l.2000. Nahaja se v 1.nadstropju od 3-h v manjšem alpskem bloku. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2007, 1/2 nad., kranj - center, tomšičeva ulica, 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni lokaciji v centru Kranja, je naprodaj zelo prijetno, prostorno, 3 sobno stanovanje v 1. nadstropju stavbe s 6 stanovanji. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 159.000 €, 29,00 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

29,2 m2, garsonjera, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2019, 9/11 nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Domžal, natančenje na Ljubljanski cesti, prodamo svetlo, prijetno in opremljeno stanovanje. Nahaja se v devetem nadstropju bloka, zgrajenega l. 1982. OSNOVNE....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 142.000 €, 36,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

36,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2015, 3/4 nad., V Celju, na Ulici Frankolovskih žrtev, je naprodaj prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje, ki se nahaja v večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1966. Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji z vso potrebno infrastrukturo....

 
 
 
  Stanovanje, SEVNICA, 138.000 €, 56,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1975, adaptirano l. 2021, polklet, prodamo. Cena: 138.000,00 EUR V središču Sevnice prodamo svetlo in opremljeno 2,5-sobno stanovanje V centru Sevnica – NHM – prodamo prijetno, svetlo in funkcionalno razporejeno 2,5-sobno stanovanje, ki predstavlja....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 110.000 €, 38,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

38,1 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., Na lepi in mirni lokaciji prodamo enosobno stanovanje, nahaja se v drugem nadstropju manjšega bloka; predprostor, kopalnica (tuš), ločen WC, kuhinja z jedilnico, spalnica, večja shramba v kleti, pripadajoči vrt v neposredni....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 103.900 € na 105.600 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 105.600 €, 58,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.05.2026 - 103.900 €
20.05.2026 - 105.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 105.600,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje je prazno in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBNO, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.indomio.si

23,7 m2, garsonjera, adaptirana l. 2024, 1/1 nad., Prodamo popolnoma na novo adaptirano opremljeno garsonjero, nepremičnina je zemljiško knjižno urejena, je prosta vseh bremen in ima uporabno dovoljenje, ima tudi majhen balkonček za mizo in 2 stola, svetlo, urejeno, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

71,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2010, 303 m2 zemljišča, 2/2 nad., V centru Radeč je v poslovno stanovanjskem objektu na voljo za nakup 3 sobno stanovanje v 4 podaljšani gradbeni fazi. Stanovanje je praktično skoraj dokončano, popolnoma obnovljeno, prodamo. Cena:....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-30 (od skupaj 30)

<< <1> >>