• GoHome Professional
nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur pritličje čim večje ogrevanje je centralno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur pritličje čim večje ogrevanje je centralno" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 845 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 160000 eur (malo cenejši)
    • 170000 eur (malo dražje)
    • do 694 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 164.500 €, 237,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo ohranjene in opremljene stanovanjske hiše v Rogaški Slatini, ki je bila zgrajena leta 1971, ter stoji na 1910 m2 velikem stavbnem zemljišču. Objekt ima 256 m2 skupne površine, od tega 144 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 83.000 €, 250,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v občini Podčetrtek, natančneje v kraju Pristavi pri Mestinju, ki je bila po podatkih GURS-a zgrajena leta 1936, ter stoji na 3741 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 250 m2 skupne površine.....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 135.000 €, 206,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

206,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1911, adaptirana l. 1980, 2.097 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 206,90 m2 (uporabne površine 144,10 m2), zgrajene l. 1911, v celoti adaptirane l. 1980, ter zasnovane....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur pritličje čim večje ogrevanje je centralno'
124.900 €
178.000 €
89.500 €
  Hiša, CELJE, 165.000 €, 189,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-89 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Celju, ki je bila zgrajena leta 1965, ter stoji na 547 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 188,7 m2 neto tlorisne površine površine. Objekt obsega tri etaže: - KLET: garaža, hodnik, kopalnica....

 
 
 
  Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 79.900 €, 189,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepe dvostanovanjske hiše potrebne prenove Ljubno ob Savinji, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 461 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 189 m2 skupne površine, od tega 112 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Hiša, PRISTAVA PRI MESTINJU, 55.000 €, 147,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-165 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji delno vzdrževane stanovanjske hiše Vonarje, ki je bila zgrajena leta 1920, dozidana 1990, ter stoji na 14232 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 146,50 m2 skupne površine, od tega 60.90 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 145.000 €, 145,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2024.,

www.indomio.si

90 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2018, 2.607 m2 zemljišča, P+1, iša obnovljena leta 2018 (fasada, okna, streha, stavbno pohištvo, itd.), stojna višina mansarde, mirna lokacija, hiša obdana z gozdom, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo na mirni in....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 130.000 €, 115,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

115 m2, bivalen, zgrajen l. 2000, 541 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Vikend na sončni in razgledni lokaciji. Bližina Dolenjskih Toplic in smučišča Bela – Gače. Notranjost je v celoti opremljena in takoj vseljiva. Možno bivanje. Pred objektom je prostoren nadstrešek....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 160.000 €, 71,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.indomio.si

71,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2012, 3.554 m2 zemljišča, K+P, Manjša hiša na samem ob gozdu, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane manjše stanovanjske hiše v Šmarju pri Jelšah, natančneje Jazbina, ki je bila zgrajena leta 1982,....

 
 
 
  Hiša, ZABUKOVICA, 51.500 €, 46,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-166 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo stanovanjske hiše v Zabukovici, ki je bila zgrajena leta 1900, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 46 m2 skupne površine, od tega 32 m2 uporabne površine. V hiši je tudi neizdelana....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-10 (od skupaj 9)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled