• GoHome Professional
nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur čim manjš - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur čim manjš - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur čim manjše adaptirano prenovljeno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur čim manjše adaptirano prenovljeno" je bilo najdenih 19 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.691 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

31,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2023, VP/1 nad., prenovljeno, urejeno, svetlo, v 4-stanovanjski hiši, opremljeno, vseljivo v 1-2 mesecih, parkiranje na ulici, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ljubljana - Zelena Jama / Manjše 1,5-sobno stanovanje v 4-stanovanjski hiši....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

36 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., Prodamo 1 sobno stanovanje na Bregu, v Celju, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Prodamo leta 2021 prenovljeno 1.sobno stanovanje na Bregu v Celju. Stanovanje se nahaja v večstanovanjski stavbi, v 2.nadstropju in ima naslednje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 133.600 €, 37,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

37,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2007, 4/5 nad., takoj vseljivo, južna lega, nizki stroški, prijetno, prodamo. Cena: 133.600,00 EUR MARIBOR, SPODNJE RADVANJE - TABOR, Goriška ulica 20 Na prodaj je svetlo in funkcionalno 1-sobno stanovanje z južno lego, ki se nahaja....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur čim manjše adaptirano prenovljeno'
115.000 €
149.000 €
115.000 €
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 110.000 €, 38,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

38,1 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., Na lepi in mirni lokaciji prodamo enosobno stanovanje, nahaja se v drugem nadstropju manjšega bloka; predprostor, kopalnica (tuš), ločen WC, kuhinja z jedilnico, spalnica, večja shramba v kleti, pripadajoči vrt v neposredni....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 189.900 € na 177.777 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 177.777 €, 49,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 189.900 €
13.05.2026 - 177.777 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 177.777,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 186.000 €, 50,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

50,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2026, P/1 nad., v celoti prenovljeno 2026, pritličje, odlična lokacija, takoj vseljivo, pritličje, posebni vhod, parkiranje za zapornico, bremen prosto, kakovostna oprema po meri, prodamo. Cena: 186.000,00 EUR MARIBOR, CENTER – V CELOTI....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 183.000 €, 54,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.indomio.si

54,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V neposredni bližini vse infrastrukture (vrtec in šola praktično čez ulico - 100 m), v urejenem in vzdrževanem objektu prodamo funkcionalno in lepo prenovljeno stanovanje z opremo, zadnja prenova je bila v lanskem letu....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

61,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2022, 1. nad., Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru Na Ljubljanski ulici v Mariboru posredujemo pri prodaji prenovljenega in opremljenega....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 198.000 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2020, stanovanje z razgledom, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V mirni ulici na meji med Novo Gorico in Solkanom je naprodaj svetlo 2,5-sobno stanovanje z odlično izkoriščenim prostorom. Umeščeno je v mansardo, za lažji dostop je v....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 179.900 € na 174.780 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 174.780 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €
15.05.2026 - 174.780 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 174.780,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.indomio.si

71,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1914, adaptirano l. 2024, 1/2 nad., prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Prodamo popolnoma prenovljen stanovanjski prostor v središču Mirne V samem srcu Mirne vam predstavljamo odlično priložnost – svetel, prostoren in funkcionalen stanovanjski prostor velikosti....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2005, 1/4 nad., Ulica Staneta Bokala; delno prenovljeno, lepo ohranjeno, prostorno trisobno stanovanje na sončni lokaciji, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega bloka na Ulici....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1928, adaptirano l. 2019, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR PRODAJA SE: popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v Murski Soboti Če iščete svetlo, prijetno in vseljivo stanovanje, kjer se boste takoj počutili kot doma, potem je to prava priložnost za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 130.000 €, 109,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

109,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2003, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Prodajamo čudovito, svetlo staromeščansko 2,5-sobno stanovanje v slikovitem mestu Lendava, ki s svojo bogato zgodovino in kulturnimi znamenitostmi nudi edinstveno bivanjsko izkušnjo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 170.000 € na 180.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, CELJE, 180.000 €, 117,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.10.2025 - 155.000 €
03.12.2025 - 170.000 €
19.05.2026 - 180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2024.,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2023, 1/3 nad., adaptirano stanovanje, prodaje se opremljeno stanovanje, velika terasa, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje, ki je drugačen, prostoren, svetel in barvit,....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 139.900 € na 139.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €
15.05.2026 - 139.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 169.000 €, 139,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

139,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2013, 1. nad., prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Staromeščansko stanovanje v centru Slovenskih Konjic Posredujemo pri prodaji delno prenovljenega 2-sobnega staromeščanskega stanovanja in del podstrešja, zgrajenega leta 1800. Leta 2022....

 
 
 
  Stanovanje, KICAR, 160.000 €, 201,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

201,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+M, večje stanovanje v dvostanovanjski hiši K+P+M + zemljišče, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!