• GoHome Professional
nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur gradbeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur gradbeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur gradbeno dovoljenje čim manjše balkon

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur gradbeno dovoljenje čim manjše balkon" je bilo najdenih 9 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.424 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 70.000 € z dne 04.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MALI LIPOVEC, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 75.000 €
04.03.2026 - 70.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, zidan, zgrajen l. 1982, 2.043 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji vikenda s pripadajočim zemljiščem in zidanice z vinogradom, v naselju Mali Lipovec v občini Žužemberk. Cena: 70.000,00 €. OBJEKTI: Vikend – zidanica je vertikalno zasnovan....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 197.000 €, 50,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na mirni lokaciji v naselju Smrjene prodamo parcelo v velikosti 600m2. Na njej so sadovnjak, lesena brunarica z gradbenim dovoljenjem velikosti 5 x 5 m v dveh etažah in vrtna lopa. Brunarica ima hišno številko in je bila zgrajena leta 1994. Primerna je za vikend ali za bivanje. V....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 135.000 €, 91,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

91 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 2.402 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR ŠMARJETA, Koglo, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 91,00 m2 (uporabne površine 47,20 m2), zgrajene l. 1970, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M. Zemljišče obsega 2.402,00 m2 površine,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur gradbeno dovoljenje čim manjše balkon'
103.000 €
160.000 €
165.000 €
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRKI, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

97 m2, zidanica, zgrajena l. 1985, 4.569 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo zidanico, velikosti 97,00 m2, zgrajene l. 1985, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M. Poleg zidanice stoji še dodatni kamniti objekt. Zemljišče obsega 4.569,00....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2024.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.610 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v III. gradbeni fazi (pozidano, pokrita streha). Velikost parcele je 1.610,00 m2. Velikost hiše cca 120,00 m2. Zasnova: pritličje+ nadstropje....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

165,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, 53.730 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji enostanovanjske hiše, ki ji pripada tudi starejša domačija. Hiša stoji v mirnem podeželskem naselju Gradišče v Kozjanskem parku, v občini Kozje. Nepremičnini pripada izjemno velika parcela v skupni....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 195.000 €, 167,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.000 m2 zemljišča, P+1, prostorna hiša, v čudovitem mirnem zaselku, v bližini Krškega, z velikim ravnim zemljiščem in gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Lokacija: na obrobju manjšega, mirnega zaselka, v zelenem okolju s čudovitim....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU, 179.000 €, 192,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.930 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na odprti, ravni sončni legi strnjenega dela kraja Lovrenc na Dravskem polju prodamo hišo etažnosti P+N, skupne površine 192,00 m2, zgrajene leta 1990. Hiša z ohišnico stoji na 1.930 m2 delno....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-9 (od skupaj 9)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled