• GoHome Professional
nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur pritličje čim večje kvalitetno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur pritličje čim večje kvalitetno" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.608 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PTUJ, 189.000 €, 156,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-163 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju, v bližini Ljudskega vrta, posredujemo pri prodaji večje enostanovanjske hiše, obdane z zelenico, v velikost 597 m2. Nepremičnina se nahaja v naselju stanovanjskih hiš, ki jih odlikuje bližina samega mesta ter mirna....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 149.800 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 2.265 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 149.800,00 EUR Slovenska Bistrica - Zgornja Polskava, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1978. Hiša po podatkih GURS meri 128,5 m2 (bivalni prostor 65,5 m2, garaža 15 m2, klet....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 270 m2 do 180000 eur pritličje čim večje kvalitetno'
169.700 €
145.000 €
145.000 €
  Hiša, PETIŠOVCI, 115.000 €, 236,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 117.000 €, 184,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane ter takoj vseljive družinske hiše v velikost 183,9 m2 neto tlorisne površine, s pripadajočim stavbnim zemljiščem v izmeri 907 m2 ter 5000 m2 gozdnega zemljišča, ki se razprostira za hišo....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 174.800 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

75,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 174.800,00 EUR SLOVENSKA BISTRICA , neposredna bližina centra, 75,3 m2, tri sobno stanovanje se nahaja v urejeni stavbi zgrajeni leta 1996, na mirni lokaciji, v bližini vse infrastrukture: šole, vrtca, trgovine, avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 173.424 €, 65,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-135 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 172.992 €, 65,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Hiša, LOPATNIK PRI VELENJU, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2024.,

www.indomio.si

36,1 m2, bivalen, zgrajen l. 2006, 1.504 m2 zemljišča, P+M, Ponuja se vam redka priložnost za nakup vikenda v naravi, na urejeni parceli, na sončni legi in le 4 km od mesta. Vikend leži na dominantni sončni legi, ob gozdu, s čudovitimi razgledi na okoliške hribe in Šaleško dolino.....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 10)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled