• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 čim večje do 872 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 280 m2 čim večje do 872 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 čim večje do 872 eur/m2 do 67000 eur balkon

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 čim večje do 872 eur/m2 do 67000 eur balkon" je bilo najdenih 8 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 583 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 41000 eur
    • do 52000 eur (povprečna cena)
    • do 62000 eur
    • do 523 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • pritličje
    • parkirno mesto
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 67.990 €, 130,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-147 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji vikendice v Sladki Gori, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 2864 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 130 m2 skupne površine. Pred hišo je zakopan zalogovnik za deževnico 8000 L, ki je namenjen....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 59.990 €, 153,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

153,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 890 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 59.990,00 EUR Samostojna hiša v Moravcih v Slovenskih goricah – idealna priložnost za investicijo ali vaš sanjski dom Prodamo samostojno hišo na čudoviti lokaciji v osrčju termalnih vrelcev, obdano z zelenjem....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 55.000 €, 105,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

105 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 1.428 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Bivalni vikend v objemu narave – vaš pobeg iz mestnega vrveža! Iščete kotiček miru, kjer boste zadihali s polnimi pljuči in se zbudili ob ptičjem petju? Ta čudovit bivalni vikend z urejenim....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 280 m2 čim večje do 872 eur/m2 do 67000 eur balkon'
59.000 €
35.000 €
31.000 €
  Hiša, CIRKULANE, 55.000 €, 98,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2024.,

www.indomio.si

98,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 4.937 m2 zemljišča, K+P, Nedokončana hiša z zemljiščem, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m ². Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje....

 
 
 
  Hiša, ZABUKOVICA, 69.000 €, 75,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2025.,

www.indomio.si

75 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.391 m2 zemljišča, P+M, hiša z zidanim gospodarskim poslopjem, ki se tudi lahko spremeni v bivalno enoto, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Prodamo hišo z gospodarskim poslopjem v mirnem okolišu urejenih hiš. Hiša je potrebna popolne prenove. Hiša:....

 
 
 
  Hiša, TANČA GORA, 55.000 €, 62,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

62 m2, zidanica, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2017, 2.769 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR ČRNOMELJ, Tanča Gora, prodamo zidanico, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1965, adaptirana l. 2016-2017 in zasnovane v treh etažah, K + N + M, klet in nadstropje sta povezani....

 
 
 
  Hiša, GORENJE LAKOVNICE, 19.000 €, 40,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1977, 1.734 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR V vinogradniškem območju prodamo nedokončano zidanico. V kleti je shramba za pridelek, v nadstropju sta dva nedokončana prostora in balkon. Zidanica ni priključena na gospodarsko infrastrukturo. Elkektrika....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-7 (od skupaj 6)

<< <1> >>