• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur najdražje pritličje do 1000 eur/m2 padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur najdražje pritličje do 1000 eur/m2 padla cena" je bilo najdenih 9 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 721 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 55000 eur
    • do 69000 eur (povprečna cena)
    • do 82000 eur
    • do 691 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 179.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JAGOČE, 179.000 €, 259,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.12.2025 - 189.000 €
28.02.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.12.2025.,

www.indomio.si

259 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 883 m2 zemljišča, Na izredno dobri lokaciji prodamo prostorno hišo potrebno obnove. Nepremičnina se nahaja v naselju Jagoče na sončni lokaciji z lepim razgledom na mesto Laško. Hiša ima 259 m2 neto tlorisne površine in je zagrajena na 883 m2 velikem....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 199.900 € na 159.000 € z dne 12.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESNICA, 159.000 €, 147,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.03.2026 - 199.900 €
12.05.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

147,55 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 27.976 m2 zemljišča, V občini Pesnica, v naselju Jelenče, s prelepim razgledom na okolico ter južno lego, samo 2,5 km iz centra Pesnice in 6,5 km od Šentilja prodamo stanovanjsko hiši z dvema gospodarskima poslopjema in zemljiščem primernim....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 169.900 € na 149.500 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GENTEROVCI, 149.500 €, 201,00 m2 cca 740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.06.2025 - 169.900 €
08.05.2026 - 149.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

201,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2008, 1.395 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR PRODAMO STANOVANJSKO HIŠO V GENTEROVCIH – MIRNA LOKACIJA NA OBROBJU NASELJA Na prodaj stanovanjska hiša v naselju Genterovci, občina Lendava. Hiša se nahaja na mirni, zeleni....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 280 m2 do 170000 eur najdražje pritličje do 1000 eur/m2 padla cena'
133.900 €
110.000 €
89.000 €
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 58.000 €, 63,00 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2025 - 65.000 €
23.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

63,2 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2020, 4.363 m2 zemljišča, Manjša stanovanjska hiška - dvojček- z zemljiščem v Suhem vrhu pri Moravskih Toplicah, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 55.000 € na 45.000 € z dne 17.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČUŽNJA VAS, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.12.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

MOKRONOG-TREBELNO, Čužnja vas, na razgledni lokaciji prodamo, brunarico - zidanico v površini 75,00 m2 , zgrajeno leta 2011. Zasnovana v dveh etažah, K + P, delno podkletena. Kletni del je zidan, pritličje pa je zgrajeno iz 12 cm lesenih brun. Prostori v prizidku še niso finalizirani.....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne 21.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-9 (od skupaj 9)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled