Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 do 180000 eur najceneje dvorišče zadnjih 14 dni gradbeno dovoljenje" je bilo najdenih 2 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 641 €/m2
Omeji iskanje
19.05.2026.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....
14.05.2026.,
www.indomio.si
151 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, adaptirana l. 2019, 7.275 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša na elitni lokaciji pri Jeruzalemu. 151 m2, 180° razgled, prenovljeno, klet, pritličje, mansarda. Preverite pogoje in turistični potencial, prodamo. Cena: 119.999,00 EUR V osrčju neokrnjene....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si