• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 do 180000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 280 m2 do 180000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 do 180000 eur najceneje dvorišče Zadnjih 7 dni padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 do 180000 eur najceneje dvorišče zadnjih 7 dni padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 123.000 € na 105.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 105.000 €, 54,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 123.000 €
14.04.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

54,9 m2, zidan, zgrajen l. 1985, 2.942 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zidanice na Koglem v občini Šmarješke Toplice. Velikost parcele: 2.942,00 m2. Objekti: Zidanica, zgrajena leta 1985. Lokacija: Parcela je zelo prostorna. V zgornjem delu....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 150.000 € na 135.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 165,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 150.000 €
13.03.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Zasavska - Trbovlje, zgrajeno l. 1935, prenovljeno l. 2005, 2./2. nadstropje, neto tlorisna površina 165,70 m2. Cena: 135.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V neposredni bližini centra Trbovelj posredujemo pri prodaji....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 185.000 € na 180.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 180.000 €, 192,00 m2 cca 940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 185.000 €
12.03.2026 - 180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 1.719 m2 zemljišča, K+P+1, Naprodaj stanovanjska stavba na sončni legi v bližini cerkve v Zarečju, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Prodaja se stanovanjska stavba na sončni legi v bližini cerkve v Zarečju. Stavba se nahaja na zemljišču velikem 1719....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.000 € na 195.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 215.000 €
11.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

200 m2, vrstna, zgrajena l. 1846, adaptirana l. 2007, 303 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Lokavec je naprodaj starejša stanovanjska hiša z značajem, ki je trenutno v fazi celovite prenove in ponuja odlično priložnost za ureditev....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 280 m2 do 180000 eur najceneje dvorišče padla cena (9)
  • nepremicnine.net do 280 m2 do 180000 eur najceneje dvorišče zadnjih 7 dni (10)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>