• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 do 180000 eur pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 280 m2 do 180000 eur pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 do 180000 eur pritličje kvalitetno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 do 180000 eur pritličje kvalitetno" je bilo najdenih 13 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.541 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 174.800 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

75,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 174.800,00 EUR SLOVENSKA BISTRICA , neposredna bližina centra, 75,3 m2, tri sobno stanovanje se nahaja v urejeni stavbi zgrajeni leta 1996, na mirni lokaciji, v bližini vse infrastrukture: šole, vrtca, trgovine, avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 172.992 €, 65,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 280 m2 do 180000 eur pritličje kvalitetno'
173.424 €
145.000 €
145.000 €
  Hiša, LAŠKO, 169.700 €, 168,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-54 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini Laškega, TRNOV HRIB -SEDRAŽ je novemu lastniku na voljo novejša enodružinska hiša skupaj s pripadajočim kmetijskim posestvom v skupni izmeri 28.953 m2. Hiša je bila zgrajena leta 2003, ter zajema P+1+M, ter je priključena....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 149.800 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 2.265 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 149.800,00 EUR Slovenska Bistrica - Zgornja Polskava, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1978. Hiša po podatkih GURS meri 128,5 m2 (bivalni prostor 65,5 m2, garaža 15 m2, klet....

 
 
 
  Hiša, LOPATNIK PRI VELENJU, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2024.,

www.indomio.si

36,1 m2, bivalen, zgrajen l. 2006, 1.504 m2 zemljišča, P+M, Ponuja se vam redka priložnost za nakup vikenda v naravi, na urejeni parceli, na sončni legi in le 4 km od mesta. Vikend leži na dominantni sončni legi, ob gozdu, s čudovitimi razgledi na okoliške hribe in Šaleško dolino.....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 189.000 €, 156,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-163 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju, v bližini Ljudskega vrta, posredujemo pri prodaji večje enostanovanjske hiše, obdane z zelenico, v velikost 597 m2. Nepremičnina se nahaja v naselju stanovanjskih hiš, ki jih odlikuje bližina samega mesta ter mirna....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 117.000 €, 184,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane ter takoj vseljive družinske hiše v velikost 183,9 m2 neto tlorisne površine, s pripadajočim stavbnim zemljiščem v izmeri 907 m2 ter 5000 m2 gozdnega zemljišča, ki se razprostira za hišo....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 115.000 €, 236,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-12 (od skupaj 11)