• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 najceneje najnovejše ce - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 280 m2 najceneje najnovejše ce - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 najceneje najnovejše cena zrasla

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 najceneje najnovejše cena zrasla" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.265 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+4%

Spremembe cen iz 135.000 € na 140.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Poslovni prostor, LESIČNO, 140.000 €, 291,00 m2 cca 480 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.05.2026 - 135.000 €
22.05.2026 - 140.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOZJE , Lesično 9, prodamo poslovni prostor za storitve v poslovni stavbi zgrajeni leta 1931, dograjeni 1985. Poslovni prostori v izmeri 291,60 m2 se nahajajo v pritličju in nadstropju zgradbe. Poslovni prostori v pritličju so primerni za storitveno dejavnost, skladišče in tudi za....

 
 
 
 
+23%

Spremembe cen iz 130.000 € na 160.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Poslovni prostor, KRANJ, Center, 160.000 €, 110,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.05.2021 - 185.000 €
05.11.2025 - 130.000 €
22.05.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2021.,

www.inf-ing.si

V centru Kranja na Tavčarjevi ulici se prodaja gostinsko-trgovski lokal v pritličju poslovne stavbe na frekventni lokaciji. .

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 199.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MARIBOR, Melje, 199.000 €, 127,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.01.2026 - 189.000 €
22.05.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
 
+11%

Spremembe cen iz 239.000 € na 265.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, PREBAČEVO, 265.000 €, 170,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.11.2024 - 449.000 €
07.01.2025 - 439.000 €
07.04.2025 - 429.000 €
11.04.2025 - 389.000 €
24.04.2025 - 379.000 €
25.04.2025 - 366.000 €
20.05.2025 - 239.000 €
01.11.2025 - 259.000 €
23.01.2026 - 239.000 €
22.05.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.indomio.si

170 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2000, 350 m2 zemljišča, P/1 nad., V Prebačevem pri Kranju se prodaja veliko zelo dobro vzdrževano stanovanje v visokem pritličju v dvostanovanjski hiši, na sončni lokaciji, z odličnim dostopom in ločenim vhodom. Urejena je etažna lastnina,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled