• GoHome Professional
nepremicnine.net do 290 m2 do 170000 eur pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 290 m2 do 170000 eur pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 290 m2 do 170000 eur pritličje adaptirano čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 290 m2 do 170000 eur pritličje adaptirano čim večje" je bilo najdenih 22 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.475 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 160000 eur (malo cenejši)
    • 170000 eur (malo dražje)
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KICAR, 160.000 €, 201,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

201,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+M, večje stanovanje v dvostanovanjski hiši K+P+M + zemljišče, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 139.900 € na 139.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €
15.05.2026 - 139.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 290 m2 do 170000 eur pritličje adaptirano čim večje'
170.000 €
179.000 €
170.000 €
  Stanovanje, PTUJ, 159.900 €, 101,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

101,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1943, adaptirano l. 2006, 1/1 nad., prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Na Vičavi, strateško izjemno lepi, eni najbolj zaželenih lokacij v mestu Ptuj, prodamo 4-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, znane kot ene od vil z letnico gradnje....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 170.000 €, 75,50 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2024.,

www.dfi.si

75,5 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1855, adaptirano l. 2013, 1/2 nad., v staromeščanski hiši z veliko teraso v samem centru Kamnika, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Dodaten opis stanovanje v samem centru Kamnika, v ulici zaprti za promet, vsa infrastruktura v bližini, Stanovanje ima 50,43m²....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

73,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2026, P/3 nad., prodamo. Cena: 160.000,00 EUR ODLIČNA PRILOŽNOST! ZELO PRIMERNO STANOVANJE ZA DRUŽINE! Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo generalno obnovljeno 4-sobno stanovanje bivalne površine 73,4 m2 po podatkih GURS. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, ŽELEZNIKI, 119.000 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2015, pritličje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Železnikov prodamo svetlo in prostorno stanovanje s skupno neto površino 72,9 m². Razporeditev trenutno obsega spalnico, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.indomio.si

71,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1914, adaptirano l. 2024, 1/2 nad., prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Prodamo popolnoma prenovljen stanovanjski prostor v središču Mirne V samem srcu Mirne vam predstavljamo odlično priložnost – svetel, prostoren in funkcionalen stanovanjski prostor velikosti....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

67,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2018, P/1 nad., Prodamo 2-sobno stanovanje, Žitna ulica, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Prodamo čudovito 2-sobno stanovanje.Imate priložnost postati lastnik prostornega in svetlega stanovanja na Žitni ulici, ki se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, ILIRSKA BISTRICA, 147.000 €, 64,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1891, adaptirano l. 2023, P/1 nad., prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Na prijetni lokaciji v centru Ilirske Bistrice, natančenje na Levstikovi ulici, prodamo svetlo, prijetno in delno opremljeno stanovanje. Nahaja se v pritličju stavbe, zgrajene l. 1891.....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2000, pritličje, Prodamo 2 sobno stanovanje, neto tlorisna površina 65,7 m2, uporabna površina 54 m2. Stanovanje se nahaja v pritličju tri stanovanjski hiši, ki je bila izgrajena leta 1970, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo 2 sobno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 186.000 €, 50,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

50,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2026, P/1 nad., v celoti prenovljeno 2026, pritličje, odlična lokacija, takoj vseljivo, pritličje, posebni vhod, parkiranje za zapornico, bremen prosto, kakovostna oprema po meri, prodamo. Cena: 186.000,00 EUR MARIBOR, CENTER – V CELOTI....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 138.990 € na 134.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 134.900 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 138.990 €
21.03.2026 - 134.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

49,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2015, VP/4 nad., prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Na iskani lokaciji v Mariboru na Teznem, natančenje na Keleminovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in opremljeno 2-sobno stanovanje. Nahaja se v visokem pritličju bloka, zgrajenega....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 189.900 € na 177.777 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 177.777 €, 49,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 189.900 €
13.05.2026 - 177.777 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 177.777,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, HOČKO POHORJE, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

48 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2000, adaptirano l. 2022, pritličje, 2 sobni apartma z teraso in sončno lego. Ob hotelu Bellvue, zraven smučišča in, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Na vrhu smučišča Mariborsko Pohorje, v priljubljenem naselju Bolfenk, prodamo prijetno dvosobno atrijsko stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 155.000 €, 45,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

45,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji večjega 1- sobnega stanovanja v neposredni bližini mestnega jedra Novega mesta na Jakčevi ulici. Cena: 155.000,00 €. Stanovanje zgrajeno leta 1963 in obnovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 169.900 €, 44,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

44,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2002, P/6 nad., prodamo. Cena: 169.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji 2-sobnega stanovanja s praktično razporeditvijo na Cankarjevi cesti v Tržiču. Stanovanje po podatkih GURS-a meri 42,1 m² uporabne površine in se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

44,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., Prodaja se svetlo 1,5-sobno stanovanje na Cankarjevi ulici v Mariboru, velikosti 44,7 m2. Popolnoma prenovljeno, s parkiriščem za zapornico in opremljeno. Mirna lokacija blizu mestnega parka in Piramide na eni in....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 168.100 €, 35,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

35 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 168.100,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 35 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

31,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2023, VP/1 nad., prenovljeno, urejeno, svetlo, v 4-stanovanjski hiši, opremljeno, vseljivo v 1-2 mesecih, parkiranje na ulici, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ljubljana - Zelena Jama / Manjše 1,5-sobno stanovanje v 4-stanovanjski hiši....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!