• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 čim manjše do 99000 eur - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • nepremicnine.net do 300 m2 čim manjše do 99000 eur - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 čim manjše do 99000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 čim manjše do 99000 eur" je bilo najdenih 550 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.108 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 94000 eur (malo cenejši)
    • 100000 eur (malo dražje)
    • do 941 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ROŠPOH, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.08.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 75.000 €
09.03.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

76 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1960, 1.327 m2 zemljišča, V večstanovanjski hiši s 3 stanovanji prodamo 2,5-sobno stanovanje z dvema terasama, garažo in delom zemljišča. Stanovanje obsega dve spalnici, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico, koalnico z WC-jem in 2 shrambi. Ogrevanje je na....

 
 
 
  Hiša, PODLEHNIK, 49.000 €, 76,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-142 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Rodni vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je se spušča v grabo. Celotna posest, v velikosti 35 arov, se nahaja....

 
 
 
  Hiša, PUCONCI, 33.900 €, 76,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.indomio.si

76,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 3.322 m2 zemljišča, Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem - Otovci, Goričko, prodamo. Cena: 33.900,00 EUR Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko V manjšem zaselku vasi Otovci,....

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 53.000 €, 77,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

77,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 5.245 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR ČRNOMELJ, Tušev Dol, prodamo samostojno hišo, skupne površine 77,70 m2, zgrajene l. 1900 ter zasnovane v dveh etažah. Zemljišče obsega 5.245,00 m2 površine, od tega je 745,20 m2 stavbnega zemljišča,....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 43.000 €, 77,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

77,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1897, adaptirana l. 2002, 677 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 77,50 m2, zgrajene l. 1897, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 677,00 m2 površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, STEGNE, 95.200 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

78 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1986, adaptiran l. 2005, 2/4 nad., v industrijsko-poslovni stavbi namenjen za različne poslovno-storitvene in proizvodne dejavnosti. Dostop je urejen po stopnišču ob recepciji v pritličju, z osebnim in tovornim dvigalom. Prostor se nahaja v ločenem....

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 53.000 €, 78,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČRNOMELJ, Tušev Dol, prodamo samostojno hišo, skupne površine 77,70 m2, zgrajene l. 1900 ter zasnovane v dveh etažah. Zemljišče obsega 5.245,00 m2 površine, od tega je 745,20 m2 stavbnega zemljišča, preostali del pa predstavlja kmetijsko zemljišče, v rahlem naklonu. V naravi zemljišče....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 43.000 €, 78,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 77,50 m2, zgrajene l. 1897, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 677,00 m2 površine okoli stavbe. Poleg stanovanjske hiše stoji lesena uta ki se uporablja za shranjevanje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRHNIKA, 66.555 €, 78,30 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

ODDAMO IZJEMNO POSLOVNO PRILOŽNOST – VIDEN POSLOVNI PROSTOR Z IZLOŽBO, LASTNIM VHODOM IN PARKIRIŠČI .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRHNIKA, 66.555 €, 78,30 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V sklopu večjega poslovnega kompleksa, na vidni in frekventni lokaciji je na voljo prostor, ki je namenjen neživilski trgovini, za opravljanje pisarniške, storitvene, agencijske ali druge dejavnosti. Poslovni prostor - lokal se nahaja v pritličju poslovne stavbe, z lastnim vhodom.....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 90.000 €, 79,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je vzdrževano, okna in vhodna vrata so bila zamenjana leta 2007, talne obloge – laminat je bil položen leta 2008. Streha na stanovanjskem bloku je bila zamenjana leta 2004, fasada je bila zamenjana leta 2018.Stanovanje ni priklopljeno na daljinsko ogrevanje ima svojo kaminsko....

 
 
 
  Hiša, CERKVENJAK, 70.000 €, 79,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2025.,

www.indomio.si

79,2 m2, hiša, zgrajena l. 1895, 7.505 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Čagoni, razpršenem naselju občine Cerkvenjak prodamo starejši, dotrajan nebivalni objekt z letnico gradnje cca 1859, skupne površine 79,2 m2, stoječ na skupno 7.505 m2 zemljišča, delno stavbnega....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 60.000 €, 79,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerno tudi za vikend. .

 
 
 
  Hiša, GONJAČE, 94.900 €, 79,50 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni lokaciji v idilični vasi Gonjače , v samem srcu Goriških Brd, je na voljo samostojna hiša, ki ponuja izjemno priložnost za prenovo po vaših željah. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma obnovljeno 3 sobno stanovanje na Taboru. Od septembra 2007 pa do januarja 2008 je bilo stanovanje popolnoma prenovljeno vstavljena so bila nova PVC okna z roletami in notranjimi žaluzijami, pokrit je bil nov laminat, oplesk sten, video domofon, vrata, kopalnica in....

 
 
 
  Hiša, PONGRAC, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

80 m2, dvojček, zgrajen l. 1971, 289 m2 zemljišča, Prijetna hiša v naravi, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Prijetna hiša, ki združuje udobno bivanje in objem narave. Nahaja se v mirnem kraju Pongrac v čudoviti Savinjski regiji. Ta hiša s 80 m² bivalne površine stoji na parceli 289 m²....

 
 
 
  Hiša, PODLEHNIK, 28.800 €, 80,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2020.,

www.salomon.si

Obcina: Podlehnik ID oglasa: 490281022-97 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Sedlašek, občina Podlehnik je novemu kupcu na voljo manjša hiša v skupni izmeri cca 80m2, ki se nahaja na parceli v velikosti 8.863 m2. Hiša je zgrajena leta 1980, ter je bila vseskozi v uporabi bivanja.....

 
 
 
  Hiša, ROVIŠČE PRI STUDENCU, 15.000 €, 80,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

80 m2, zidan, zgrajen l. 1909, 270 m2 zemljišča, P+1, Stara kmečka zidanica. Elektrika in vodovod je na parceli. Možno je kupiti še dodatno kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1033 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje se nahaja v hiši l. izgradnje 1971 z dvema stanovanjskima enotama in je etažirano ter vpisano v zemljiško knjigo. Stanovanje se nahaja v nadstropju in ima 81 m2 skupne in 6o m2 uporabne površine. Vhod v hišo je....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 97.000 €, 81,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

81 m2, bivalen, zgrajen l. 1973, adaptiran l. 2023, 900 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR LASTNOSTI NEPREMIČNINE: Izgradnja: 1973 Prenova in dograditev: 2023 Lokacija: Hrastnik / Gore Nadmorska višina 845m Asfaltirana cesta do kmetije Površina objekta: 81m2 Površina zemljišča:....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 80.000 €, 82,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: ilirska bistrica ID oglasa: 490111028-74 Ogled oglasa na strani ponudnika V idilični vasici Prelože, na obronkih Brkinov PRODAMO manjšo stanovanjski hišo. Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup čudovite manjše, samostojne hiše v mirni vasici Prelože, v čudovitih Brkinih.....

 
 
 
  Hiša, TRBOVLJE, 93.000 €, 83,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-106 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prelepi lokaciji v krajinskem narodnem parku Kum, le streljaj od vasi Dobovec posredujemo pri prodaji vikenda. Objekt je bil zgrajen pred letom 1967, popolnoma obnovljen pa je bil leta 2014. Obsega 83 m2 neto tlorisne površine....

 
 
 
  Hiša, KOPRIVNICA, 69.000 €, 83,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

83,9 m2, zidanica, zgrajena l. 1960, 2.428 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Na slikoviti lokaciji, na obrobju Kozjanskega parka, je naprodaj z ljubeznijo in skrbnostjo vzdrževana zidanica, idealna za vse, ki si želite miru, sprostitve in pristnega stika z naravo. Zidanica....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 59.000 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

84 m2, vrstna, zgrajena l. 1948, 1.482 m2 zemljišča, P+M, Idilična starejša hiša v Mihovcih čaka na vas, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Na podeželju v Mihovcih, v Veliki Nedelji, se nahaja starejša, podeželska hiša, ki čaka na svojega novega lastnika. Ta nepremičnina, zgrajena julija....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
  Hiša, CMEREŠKA GORCA, 85.500 €, 85,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

85,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 1.905 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 85.500,00 EUR Stanovanjska hiša-bivalni vikend z neto tlorisno površino dela stavbe 108,50 m2 po GURS-u se nahaja na hribčku, obsijanim z soncem v občini Podčetrtek in je primerna tako za stalno bivanje kot....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.salomon.si

v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 59.000 €, 86,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-523 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo objekt letnik 1975, voda, elektrika, priprava za možnost 3f priklopa, kritina stara cca 20 let- tegola, pod ,kritino položena prevleka za izdelavo bazenov, bakreni žlebovi, izolirano z 10 cm stiroporom....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA SORICA, 108.000 €, 86,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 2-sobno, dupleks, v stavbi zgrajeni l. 1920, adaptirano l. 2004, 150 m2 zemljišča, P/P+1, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR V Zgornji Sorici, občina Železniki; v prodajo ponujamo stanovanje v polovici dvojčka. Gre za dupleks stanovanje v izmeri 86m2 neto tlorisne površine od tega....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 100.000 €, 87,50 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 105.000 €, 88,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2022.,

www.indomio.si

88 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2012, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Vrstna hiša se nahaja v bližini gradu Prem. Hiša je sestavljena iz dveh delov (stanovanjski in garaža-delavnica s skladiščem), ki ju povezuje terasa z nadstreškom v izmeri cca 23 m2, pod teraso....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 52.000 €, 88,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

88 m2, samostojna, zgrajena l. 1903, prodamo. Cena: 52.000,00 EUR Tradicionalna hiša se nahaja v slikoviti vasi Srpenica, približno 800 metrov od reke Soče ter na pol poti med Bovcem in Kobaridom (približno 10 km do vsakega), v osrčju čudovite Soške doline. Nepremičnina obsega glavno....

 
 
 
  Hiša, VRHOVSKA VAS, 75.000 €, 89,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

89,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 1980, 1.977 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Vrhovska vas, stanovanjsko stavbo zgrajeno 1963, obnovljeno 1980 ( fasada, streha), z uporabno površino 58m2, neto tlorisno površino 89,8m in cca 1.977m2 zemljišča prodam.....

 
 
 
  Hiša, BRATONCI, 64.900 €, 89,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

89,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, 1.738 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 64.900,00 EUR BRATONCI – prodamo samostojno hišo z velikim zemljiščem na lepi mirni lokaciji Na mirni in urejeni lokaciji v Bratoncih prodamo samostojno hišo v....

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ PRI ORMOŽU, 99.000 €, 90,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-147 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Veliki Brebrovnik , na lepi, sonči legi, je naprodaj bivalni vikend. Hiška, grajena leta 1990, je popolnoma opremljena, z veliko teraso, ki jo odlikuje razgled po okoliških hribih. Zemljišče, katero obdaja hiško,....

 
 
 
  Hiša, VELIKI BREBROVNIK, 85.000 €, 90,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

90,9 m2, bivalen, zgrajen l. 1990, 4.250 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 85.000,00 EUR V deželi izvrstne kulinarike, vrhunskih vin, pojočih klopotcev ter bogate naravne in kulturne dediščine vam ponujamo v nakup manjšo, skrbno vzdrževano bivalno zidanico z garažo in pripadajočim....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 104.000 €, 90,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V meščanski stavbi prodamo trisobno mansardno stanovanje 90m2 bruto (74m2 neto) adaptirano l. 2008 in 2010. Stanovanje je v samem središču mesta v drugem nadstropju, ogrevanje je etažno plinsko. Cena 104.000 EUR. V ceni je kuhinja (stara eno leto), vgradna omara v sobi in oprema v....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 40.788 €, 90,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2024.,

www.indomio.si

90,64 m2, pisarna, zgrajena l. 2003, 1/1 nad., prodamo. Cena: 450,00 EUR/m2 Obrežje- poslovni prostori ( pisarne) skupaj z garažami, prodamo v celoti ( vse poslovne prostore- pisarne z vsemi garažami skupaj ali posamezen poslovni prostor skupaj z garažami):-poslovni prostor ( pisarno....

 
 
 
  Hiša, MARKOVCI, 90.000 €, 92,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-155 Ogled oglasa na strani ponudnika V središču naselja Bukovci, je na prodaj starejša, samostojna hiša, obdana z 32 ari zemljišča. Hiša je trenutno prazna, visoko pritlična ter potrebna obnove. Aktivni so priključki na vodo, elektriko in kanalizacijo. Tloris....

 
 
 
  Hiša, HRASTJE OB BISTRICI, 95.000 €, 93,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

93,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1808, adaptirana l. 2010, 3.789 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Prodamo obnovljeno stanovanjsko hišo z zidanico skupaj z zemljiščem skupne velikosti 3789m2 na sončni in mirni lokaciji v Hrastju. Bivalna površina hiše je 46,6 m2. Skupna....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 337-378 (od skupaj 551)