Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 130000 eur obnovljena padla cena do 1800 eur/m2 terasa" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.667 €/m2
Omeji iskanje
Spremembe cen iz 160.000 € na 135.000 €
z dne 31.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
09.03.2026 - 160.000 €
31.03.2026 - 135.000 €
07.03.2026.,
www.indomio.si
81 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 1.236 m2 zemljišča, V Bratoncih (občina Beltinci) prodamo hišo na ravni parceli 1.238 m2 z dvema pomožnima kmetijskima poslopjema. Hiša (1964) obsega 81 m2 neto površine in nudi funkcionalno razporeditev prostorov. Ob vhodu je pokrita terasa z....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si