• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur čim manjš - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur čim manjš - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur čim manjše študentki

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur čim manjše študentki" je bilo najdenih 5 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.840 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, IZOLA, 45.700 €, 25,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerna za vikend, za študente .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 189.900 € na 177.777 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 177.777 €, 49,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 189.900 €
13.05.2026 - 177.777 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 177.777,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 179.900 € na 174.780 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 174.780 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €
15.05.2026 - 174.780 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 174.780,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 155.000 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

91,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1811, adaptirano l. 1975, 1. nad., Trisobno, prostorno,svetlo stanovanje v mestnem jedru, v staromeščanski hiši, s prelepim atrijem, prodamo, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V centru mesta Kranja se prodaja staromeščansko stanovanje, ki obsega 3 sobe, kuhinjo,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-5 (od skupaj 5)

<< <1> >>