• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur najdražje prvo nadstropje adaptirano

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur najdražje prvo nadstropje adaptirano" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.326 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 2000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

60,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2021, 1. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Predstavljamo vam prijetno 2-sobno stanovanje v velikosti 40,8 m², ki se nahaja v Sežani, v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe. Nahaja se v neposredni bližini stadiona v Sežani in poslovnega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

61,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2022, 1. nad., Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru Na Ljubljanski ulici v Mariboru posredujemo pri prodaji prenovljenega in opremljenega....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2007, 1/2 nad., kranj - center, tomšičeva ulica, 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni lokaciji v centru Kranja, je naprodaj zelo prijetno, prostorno, 3 sobno stanovanje v 1. nadstropju stavbe s 6 stanovanji. Stanovanje....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur najdražje prvo nadstropje adaptirano'
180.000 €
170.273 €
168.500 €
  Stanovanje, JESENICE, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2005, 1/4 nad., Ulica Staneta Bokala; delno prenovljeno, lepo ohranjeno, prostorno trisobno stanovanje na sončni lokaciji, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega bloka na Ulici....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 160.418 €, 34,00 m2 cca 4720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

34 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, 1. nad., prodamo. Cena: 160.418,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 34 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 159.900 €, 101,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

101,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1943, adaptirano l. 2006, 1/1 nad., prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Na Vičavi, strateško izjemno lepi, eni najbolj zaželenih lokacij v mestu Ptuj, prodamo 4-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, znane kot ene od vil z letnico gradnje....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 156.000 €, 75,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1809, adaptirano l. 2004, 1/2 nad., prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo opremljeno in adaptirano 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1.nadstropju večstanovanjske hiše v neposredni bližini centra mesta Celje. Po podatkih....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 139.900 € na 139.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €
15.05.2026 - 139.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 115.000 €, 128,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2024.,

www.indomio.si

128,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2010, 220 m2 zemljišča, 2/2 nad., prefinjeno urejeno stanovanjske z zunanjim atrijem in vrtom, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR V nizu stanovanjskih hiš na robu starega mestnega jedra v Krškem se nahaja dvostanovanjska hiša s skupnim....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA SORICA, 108.000 €, 86,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 2-sobno, dupleks, v stavbi zgrajeni l. 1920, adaptirano l. 2004, 150 m2 zemljišča, P/P+1, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR V Zgornji Sorici, občina Železniki; v prodajo ponujamo stanovanje v polovici dvojčka. Gre za dupleks stanovanje v izmeri 86m2 neto tlorisne površine od tega....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2020, 1/2 nad., Enosobno stanovanje, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje na elektriko, možnost priklopa kamina, pripada....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

51 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., V strogem centru Ljutomera, na Miklošičevem trgu 1, je naprodaj lepo vzdrževano 1,5-sobno stanovanje v meščanskem objektu iz leta 1880. Stanovanje je svetlo, funkcionalno zasnovano, brez bremen in takoj vseljivo, z....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 39.990 €, 31,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1841, adaptirano l. 1995, 1/1 nad., prodamo. Cena: 39.990,00 EUR Pozdravljeni, prodajamo staromeščansko 2-sobno stanovanje KJE: v osrčju Apač in ob vsej potrebni infrastrukturi OBJEKTIVNI PODATKI: s skupno površino 31,8 m², ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled